Olympiáda dětí a mládeže 2024 – program a výsledky
Datum a den | Čas | Sport | Disciplína | Závod | Akce | Místo | Stav akce | Média |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
27. 06. 2024Čtvrtek |
09:00 |
|
turnaj družstev | chlapci | Jihočeský kraj - Ústecký kraj | Sportovní hala ČB | Startovní listina, Výsledky | |
09:00 |
|
turnaj družstev | chlapci | Hlavní město Praha - Kraj Vysočina | Sportovní hala ČB | Startovní listina, Výsledky | ||
09:00 |
|
turnaj družstev | dívky | Středočeský kraj - Kraj Vysočina | Sportovní hala Mír Tábor | Startovní listina, Výsledky | ||
09:00 |
|
turnaj družstev | dívky | Ústecký kraj - Liberecký kraj | Sportovní hala Mír Tábor | Startovní listina, Výsledky | ||
10:30 |
|
turnaj družstev | dívky | Pardubický kraj - Karlovarský kraj | Sportovní hala Mír Tábor | Startovní listina, Výsledky | ||
10:30 |
|
turnaj družstev | dívky | Plzeňský kraj - Hlavní město Praha | Sportovní hala Mír Tábor | Startovní listina, Výsledky | ||
10:30 |
|
turnaj družstev | dívky | Jihočeský kraj - Zlínský kraj | Sportovní hala Mír Tábor | Startovní listina, Výsledky | ||
10:30 |
|
turnaj družstev | chlapci | Karlovarský kraj - Plzeňský kraj | Sportovní hala ČB | Startovní listina, Výsledky | ||
10:30 |
|
turnaj družstev | chlapci | Zlínský kraj - Královéhradecký kraj | Sportovní hala ČB | Startovní listina, Výsledky | ||
10:30 |
|
turnaj družstev | chlapci | Jihomoravský kraj - Olomoucký kraj | Sportovní hala ČB | Startovní listina, Výsledky | ||
12:00 |
|
turnaj družstev | dívky | Středočeský kraj - Liberecký kraj | Sportovní hala Mír Tábor | Startovní listina, Výsledky | ||
12:00 |
|
turnaj družstev | dívky | Moravskoslezský kraj - Jihomoravský kraj | Sportovní hala Mír Tábor | Startovní listina, Výsledky | ||
12:00 |
|
turnaj družstev | dívky | Královéhradecký kraj - Olomoucký kraj | Sportovní hala Mír Tábor | Startovní listina, Výsledky | ||
12:00 |
|
turnaj družstev | chlapci | Ústecký kraj - Kraj Vysočina | Sportovní hala ČB | Startovní listina, Výsledky | ||
12:00 |
|
turnaj družstev | chlapci | Liberecký kraj - Pardubický kraj | Sportovní hala ČB | Startovní listina, Výsledky | ||
12:00 |
|
turnaj družstev | chlapci | Moravskoslezský kraj - Středočeský kraj | Sportovní hala ČB | Startovní listina, Výsledky | ||
13:30 |
|
turnaj družstev | chlapci | Jihočeský kraj - Hlavní město Praha | Sportovní hala ČB | Startovní listina, Výsledky | ||
13:30 |
|
turnaj družstev | dívky | Kraj Vysočina - Ústecký kraj | Sportovní hala Mír Tábor | Startovní listina, Výsledky |