Olympiáda dětí a mládeže 2024 – program a výsledky
Datum a den | Čas | Sport | Disciplína | Závod | Akce | Místo | Stav akce | Média |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
27. 06. 2024Čtvrtek |
09:00 |
|
turnaj družstev | starší žákyně | Moravskoslezský kraj - Středočeský kraj | TJ Lokomotiva ČB | Startovní listina, Výsledky | |
09:00 |
|
turnaj družstev | starší žáci | Zlínský kraj - Liberecký kraj | TJ Spartak Sezimovo Ústí | Startovní listina, Výsledky | ||
09:50 |
|
turnaj družstev | starší žákyně | Hlavní město Praha - Zlínský kraj | TJ Lokomotiva ČB | Startovní listina, Výsledky | ||
09:50 |
|
turnaj družstev | starší žáci | Plzeňský kraj - Ústecký kraj | TJ Spartak Sezimovo Ústí | Startovní listina, Výsledky | ||
10:40 |
|
turnaj družstev | starší žákyně | Plzeňský kraj - Jihomoravský kraj | TJ Lokomotiva ČB | Startovní listina, Výsledky | ||
10:40 |
|
turnaj družstev | starší žáci | Olomoucký kraj - Jihomoravský kraj | TJ Spartak Sezimovo Ústí | Startovní listina, Výsledky | ||
11:30 |
|
turnaj družstev | starší žákyně | Karlovarský kraj - Ústecký kraj | TJ Lokomotiva ČB | Startovní listina, Výsledky | ||
11:30 |
|
turnaj družstev | starší žáci | Hlavní město Praha - Královéhradecký kraj | TJ Spartak Sezimovo Ústí | Startovní listina, Výsledky | ||
12:20 |
|
turnaj družstev | starší žákyně | Pardubický kraj - Olomoucký kraj | TJ Lokomotiva ČB | Startovní listina, Výsledky | ||
12:20 |
|
turnaj družstev | starší žáci | Kraj Vysočina - Středočeský kraj | TJ Spartak Sezimovo Ústí | Startovní listina, Výsledky | ||
13:10 |
|
turnaj družstev | starší žákyně | Kraj Vysočina - Jihočeský kraj | TJ Lokomotiva ČB | Startovní listina, Výsledky | ||
13:10 |
|
turnaj družstev | starší žáci | Moravskoslezský kraj - Jihočeský kraj | TJ Spartak Sezimovo Ústí | Startovní listina, Výsledky | ||
14:00 |
|
turnaj družstev | starší žákyně | Zlínský kraj - Jihomoravský kraj | TJ Lokomotiva ČB | Startovní listina, Výsledky | ||
14:00 |
|
turnaj družstev | starší žáci | Ústecký kraj - Jihomoravský kraj | TJ Spartak Sezimovo Ústí | Startovní listina, Výsledky | ||
15:00 |
|
turnaj družstev | starší žáci | Plzeňský kraj - Olomoucký kraj | TJ Spartak Sezimovo Ústí | Startovní listina, Výsledky | ||
15:00 |
|
turnaj družstev | starší žákyně | Hlavní město Praha - Plzeňský kraj | TJ Lokomotiva ČB | Startovní listina, Výsledky |