26. 06. 2024
Středa
|
09:00
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Moravskoslezský kraj x Ústecký kraj |
Sportovní hala ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Pardubický kraj x Karlovarský kraj |
Sportovní hala ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Jihomoravský kraj x Zlínský kraj |
Sportovní hala ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Jihomoravský kraj x Plzeňský kraj |
Sportovní hala Mír Tábor |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Kraj Vysočina x Ústecký kraj |
Sportovní hala Mír Tábor |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Pardubický kraj x Jihočeský kraj |
Sportovní hala Mír Tábor |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:30
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Hlavní město Praha x Kraj Vysočina |
Sportovní hala ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:30
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Středočeský kraj x Královéhradecký kraj |
Sportovní hala ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:30
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Plzeňský kraj x Liberecký kraj |
Sportovní hala ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:30
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Zlínský kraj x Karlovarský kraj |
Sportovní hala Mír Tábor |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:30
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Hlavní město Praha x Liberecký kraj |
Sportovní hala Mír Tábor |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:30
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Královéhradecký kraj x Moravskoslezský kraj |
Sportovní hala Mír Tábor |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:00
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Moravskoslezký kraj - Hlavní město Praha |
Sportovní hala ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:00
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Ústecký kraj - Středočeský kraj |
Sportovní hala ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:00
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Ústecký kraj - Olomoucký kraj |
Sportovní hala Mír Tábor |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:00
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Kraj Vysočina - Moravskoslezský kraj |
Sportovní hala Mír Tábor |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:30
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Jihočeský kraj - Liberecký kraj |
Sportovní hala ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:30
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Pardubický kraj - Kraj Vysočina |
Sportovní hala ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:30
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Středočeský kraj - Královéhradecký kraj |
Sportovní hala Mír Tábor |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:30
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Jihomoravský kraj - Liberecký kraj |
Sportovní hala Mír Tábor |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:30
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Královéhradecký kraj - Moravskoslezský kraj |
Sportovní hala Mír Tábor |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:30
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Olomoucký kraj - Jihomoravský kraj |
Sportovní hala Mír Tábor |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:30
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Liberecký kraj - Středočeský kraj |
Sportovní hala ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:30
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Moravskoslezský kraj - Pardubický kraj |
Sportovní hala ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|