Olympiáda dětí a mládeže 2024 – program a výsledky
Datum a den | Čas | Sport | Disciplína | Závod | Akce | Místo | Stav akce | Média |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
26. 06. 2024Středa |
08:30 |
|
družstva | mladší žáci | Moravskoslezský kraj - Pardubický kraj | Výstaviště pavilon T1 | Startovní listina, Výsledky | |
08:30 |
|
družstva | mladší žáci | Královéhradecký kraj - Zlínský kraj | Výstaviště pavilon T1 | Startovní listina, Výsledky | ||
08:30 |
|
družstva | starší žáci | Královéhradecký kraj - Moravskoslezský kraj | Výstaviště pavilon T1 | Startovní listina, Výsledky | ||
08:30 |
|
družstva | starší žáci | Hlavní město Praha - Zlínský kraj | Výstaviště pavilon T1 | Startovní listina, Výsledky | ||
08:30 |
|
družstva | mladší žákyně | Královéhradecký kraj - Kraj Vysočina | Výstaviště pavilon T1 | Startovní listina, Výsledky | ||
08:30 |
|
družstva | mladší žákyně | Moravskoslezský kraj - Středočeský kraj | Výstaviště pavilon T1 | Startovní listina, Výsledky | ||
08:30 |
|
družstva | starší žákyně | Středočeský kraj - Jihomoravský kraj | Výstaviště pavilon T1 | Startovní listina, Výsledky | ||
08:30 |
|
družstva | starší žákyně | Hlavní město Praha - Královéhradecký kraj | Výstaviště pavilon T1 | Startovní listina, Výsledky | ||
13:00 |
|
družstva | mladší žáci | Moravskoslezský kraj - Zlínský kraj | Výstaviště pavilon T1 | Startovní listina, Výsledky | ||
13:00 |
|
družstva | mladší žáci | Pardubický kraj - Královéhradecký kraj | Výstaviště pavilon T1 | Startovní listina, Výsledky | ||
13:00 |
|
družstva | mladší žákyně | Královéhradecký kraj - Moravskoslezský kraj | Výstaviště pavilon T1 | Startovní listina, Výsledky | ||
13:00 |
|
družstva | mladší žákyně | Kraj Vysočina - Středočeský kraj | Výstaviště pavilon T1 | Startovní listina, Výsledky | ||
13:00 |
|
družstva | starší žáci | Moravskoslezský kraj - Hlavní město Praha | Výstaviště pavilon T1 | Startovní listina, Výsledky | ||
13:00 |
|
družstva | starší žáci | Královéhradecký kraj - Zlínský kraj | Výstaviště pavilon T1 | Startovní listina, Výsledky | ||
13:00 |
|
družstva | starší žákyně | Středočeský kraj - Královéhradecký kraj | Výstaviště pavilon T1 | Startovní listina, Výsledky | ||
13:00 |
|
družstva | starší žákyně | Jihomoravský kraj - Hlavní město Praha | Výstaviště pavilon T1 | Startovní listina, Výsledky |