26. 06. 2024
Středa
|
08:30
|
Házená
|
turnaj družstev |
starší žáci |
Kraj Vysočina x Hlavní město Praha |
TJ Spartak Sezimovo Ústí |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Házená
|
turnaj družstev |
starší žákyně |
Hlavní město Praha x Karlovarský kraj |
TJ Lokomotiva ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:15
|
Házená
|
turnaj družstev |
starší žáci |
Plzeňský kraj x Zlínský kraj |
TJ Spartak Sezimovo Ústí |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:50
|
Házená
|
turnaj družstev |
starší žákyně |
Olomoucký kraj x Plzeňský kraj |
TJ Lokomotiva ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:00
|
Házená
|
turnaj družstev |
starší žáci |
Hlavní město Praha x Pardubický kraj |
TJ Spartak Sezimovo Ústí |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:40
|
Házená
|
turnaj družstev |
starší žákyně |
Jihočeský kraj x Moravskoslezský kraj |
TJ Lokomotiva ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:45
|
Házená
|
turnaj družstev |
starší žáci |
Kraj Vysočina x Jihočeský kraj |
TJ Spartak Sezimovo Ústí |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:30
|
Házená
|
turnaj družstev |
starší žákyně |
Středočeský kraj x Zlínský kraj |
TJ Lokomotiva ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:30
|
Házená
|
turnaj družstev |
starší žáci |
Moravskoslezský kraj x Pardubický kraj |
TJ Spartak Sezimovo Ústí |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:15
|
Házená
|
turnaj družstev |
starší žáci |
Hlavní město Praha x Plzeňský kraj |
TJ Spartak Sezimovo Ústí |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:20
|
Házená
|
turnaj družstev |
starší žákyně |
Kraj Vysočina x Pardubický kraj |
TJ Lokomotiva ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:00
|
Házená
|
turnaj družstev |
starší žáci |
Kraj Vysočina x Zlínský kraj |
TJ Spartak Sezimovo Ústí |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:10
|
Házená
|
turnaj družstev |
starší žákyně |
Ústecký kraj x Jihomoravský kraj |
TJ Lokomotiva ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:45
|
Házená
|
turnaj družstev |
starší žáci |
Ústecký kraj x Jihomoravský kraj |
TJ Spartak Sezimovo Ústí |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:30
|
Házená
|
turnaj družstev |
starší žáci |
Středočeský kraj x Liberecký kraj |
TJ Spartak Sezimovo Ústí |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:00
|
Házená
|
turnaj družstev |
starší žákyně |
Kraj Vysočina - Jihomoravský kraj |
TJ Lokomotiva ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:15
|
Házená
|
turnaj družstev |
starší žáci |
Olomoucký kraj x Královéhradecký kraj |
TJ Spartak Sezimovo Ústí |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:00
|
Házená
|
turnaj družstev |
starší žákyně |
Zlínský kraj - Jihočeský kraj |
TJ Lokomotiva ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:30
|
Házená
|
turnaj družstev |
starší žáci |
Ústecký kraj - Moravskoslezský kraj |
TJ Spartak Sezimovo Ústí |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
17:15
|
Házená
|
turnaj družstev |
starší žáci |
Jihočeský kraj - Jihomoravský kraj |
TJ Spartak Sezimovo Ústí |
Startovní listina,
Výsledky
|
|