26. 06. 2024
Středa
|
09:00
|
Florbal
|
turnaj družstev |
turnaj dívek |
Ústecký kraj - Zlínský kraj |
Budvar aréna |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Florbal
|
turnaj družstev |
turnaj chlapců |
Jihočeský kraj - Zlínský kraj |
ZŠ Chýnov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Florbal
|
turnaj družstev |
turnaj chlapců |
Hlavní město Praha - Karlovarský kraj |
SH TJ Spartak Soběslav |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Florbal
|
turnaj družstev |
turnaj dívek |
Moravskoslezský kraj - Jihomoravský kraj |
Budvar aréna |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:50
|
Florbal
|
turnaj družstev |
turnaj dívek |
Plzeňský kraj - Karlovarský kraj |
Budvar aréna |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:50
|
Florbal
|
turnaj družstev |
turnaj chlapců |
Kraj Vysočina - Královéhradecký kraj |
ZŠ Chýnov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:00
|
Florbal
|
turnaj družstev |
turnaj chlapců |
Jihomoravský kraj - Liberecký kraj |
SH TJ Spartak Soběslav |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:00
|
Florbal
|
turnaj družstev |
turnaj dívek |
Středočeský kraj - Kraj Vysočina |
Budvar aréna |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:40
|
Florbal
|
turnaj družstev |
turnaj dívek |
Pardubický kraj - Ústecký kraj |
Budvar aréna |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:40
|
Florbal
|
turnaj družstev |
turnaj chlapců |
Plzeňský kraj - Jihočeský kraj |
ZŠ Chýnov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:00
|
Florbal
|
turnaj družstev |
turnaj chlapců |
Pardubický kraj - Středočeský kraj |
SH TJ Spartak Soběslav |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:00
|
Florbal
|
turnaj družstev |
turnaj dívek |
Liberecký kraj - Jihočeský kraj |
Budvar aréna |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:30
|
Florbal
|
turnaj družstev |
turnaj dívek |
Plzeňský kraj - Královéhradecký kraj |
Budvar aréna |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:30
|
Florbal
|
turnaj družstev |
turnaj chlapců |
Kraj Vysočina - Ústecký kraj |
ZŠ Chýnov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Florbal
|
turnaj družstev |
turnaj chlapců |
Olomoucký kraj - Moravskoslezský kraj |
SH TJ Spartak Soběslav |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Florbal
|
turnaj družstev |
turnaj dívek |
Olomoucký kraj - Hlavní město Praha |
Budvar aréna |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:20
|
Florbal
|
turnaj družstev |
turnaj dívek |
Karlovarský kraj - Pardubický kraj |
Budvar aréna |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:20
|
Florbal
|
turnaj družstev |
turnaj chlapců |
Královéhradecký kraj - Plzeňský kraj |
ZŠ Chýnov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:00
|
Florbal
|
turnaj družstev |
turnaj dívek |
Jihomoravský kraj - Kraj Vysočina |
Budvar aréna |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:00
|
Florbal
|
turnaj družstev |
turnaj chlapců |
Karlovarský kraj - Jihomoravský kraj |
SH TJ Spartak Soběslav |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Florbal
|
turnaj družstev |
turnaj chlapců |
Liberecký kraj - Hlavní město Praha |
SH TJ Spartak Soběslav |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Florbal
|
turnaj družstev |
turnaj dívek |
Středočeský kraj - Moravskoslezský kraj |
Budvar aréna |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:30
|
Florbal
|
turnaj družstev |
turnaj dívek |
Královéhradecký kraj - Zlínský kraj |
Budvar aréna |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:30
|
Florbal
|
turnaj družstev |
turnaj chlapců |
Ústecký kraj - Zlínský kraj |
ZŠ Chýnov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:00
|
Florbal
|
turnaj družstev |
turnaj dívek |
Olomoucký kraj - Liberecký kraj |
Budvar aréna |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:00
|
Florbal
|
turnaj družstev |
turnaj chlapců |
Moravskoslezský kraj - Středočeský kraj |
SH TJ Spartak Soběslav |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:20
|
Florbal
|
turnaj družstev |
turnaj dívek |
Ústecký kraj - Plzeňský kraj |
Budvar aréna |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:20
|
Florbal
|
turnaj družstev |
turnaj chlapců |
Jihočeský kraj - Kraj Vysočina |
ZŠ Chýnov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:00
|
Florbal
|
turnaj družstev |
turnaj chlapců |
Pardubický kraj - Olomoucký kraj |
SH TJ Spartak Soběslav |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:00
|
Florbal
|
turnaj družstev |
turnaj dívek |
Jihočeský kraj - Hlavní město Praha |
Budvar aréna |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:10
|
Florbal
|
turnaj družstev |
turnaj dívek |
Královéhradecký kraj - Pardubický kraj |
Budvar aréna |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:10
|
Florbal
|
turnaj družstev |
turnaj chlapců |
Ústecký kraj - Plzeňský kraj |
ZŠ Chýnov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
17:00
|
Florbal
|
turnaj družstev |
turnaj dívek |
Olomoucký kraj - Kraj Vysočina |
Budvar aréna |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
17:00
|
Florbal
|
turnaj družstev |
turnaj dívek |
Karlovarský kraj - Zlínský kraj |
Budvar aréna |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
17:00
|
Florbal
|
turnaj družstev |
turnaj chlapců |
Středočeský kraj - Karlovarský kraj |
SH TJ Spartak Soběslav |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
17:00
|
Florbal
|
turnaj družstev |
turnaj chlapců |
Královéhradecký kraj - Zlínský kraj |
ZŠ Chýnov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
18:00
|
Florbal
|
turnaj družstev |
turnaj dívek |
Liberecký kraj - Jihomoravský kraj |
Budvar aréna |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
18:00
|
Florbal
|
turnaj družstev |
turnaj chlapců |
Moravskoslezský kraj - Jihomoravský kraj |
SH TJ Spartak Soběslav |
Startovní listina,
Výsledky
|
|