26. 06. 2024
Středa
|
09:00
|
Badminton
|
dvouhra |
chlapci |
Petr Bříza (PHA) - Gabriel Trkan (JMK) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Badminton
|
dvouhra |
chlapci |
František Vrchotický (JČK) - Mikuláš Hrubý (OLK) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Badminton
|
dvouhra |
chlapci |
Tobiáš Stebel (MSK) - Matyáš Puffr (JČK) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Badminton
|
dvouhra |
chlapci |
Michal Vybíral (OLK) - Jan Paulík (JMK) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:30
|
Badminton
|
dvouhra |
dívky |
Štěpánka Nýdrlová (PHA) - Jana Hnilicová (PHA) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:30
|
Badminton
|
dvouhra |
dívky |
Martina Czajová (MSK) - Kateřina Malá (OLK) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:30
|
Badminton
|
dvouhra |
dívky |
Pavlína Hermannová (SCK) - Monika Majerová (OLK) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:30
|
Badminton
|
dvouhra |
dívky |
Vanessa Pražáková (JČK) - Tereza Grznárová (USK) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:00
|
Badminton
|
čtyřhra |
chlapci |
Matyáš Puffr / František Vrchotický (JČK) - Petr Bříza / Marek Nechvátal (PHA) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:00
|
Badminton
|
čtyřhra |
chlapci |
Johan Kňažovčík / Tobiáš Stebel (MSK) - Jan Paulík / Gabriel Trkan (JMK) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:00
|
Badminton
|
čtyřhra |
chlapci |
Daniel Čada / Jan Vladimír Stružka (PAK) - Tomáš Klapal / Vojtěch Šíma (KHK) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:00
|
Badminton
|
čtyřhra |
chlapci |
Martin Ondra / Šimon Ondruch (ZLK) - Mikuláš Hrubý / Michal Vybíral (OLK) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:30
|
Badminton
|
čtyřhra |
dívky |
Karolína Hniličková / Vanessa Pražáková (JČK) - Jana Hnilicová / Štěpánka Nýdrlová (PHA) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:30
|
Badminton
|
čtyřhra |
dívky |
Pavlína Hermannová / Linda Vernerová (SCK) - Tereza Grznárová / Kateřina Vondráčková (USK) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:30
|
Badminton
|
čtyřhra |
dívky |
Martina Czajová - Anna Pargačová (MSK) - Monika Majerová / Kateřina Malá (OLK) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:30
|
Badminton
|
čtyřhra |
dívky |
Amy Hodačová / Eva Holubářová (KHK) - Elen Ondruchová / Tereza Rašticová (ZLK) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:00
|
Badminton
|
dvouhra |
chlapci |
Petr Bříza (PHA) - František Vrchotický (JČK) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:00
|
Badminton
|
dvouhra |
chlapci |
Matyáš Puffr (JČK) - Jan Paulík (JMK) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:00
|
Badminton
|
dvouhra |
chlapci |
Gabriel Trkan (JMK) - Mikuláš Hrubý (OLK) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:00
|
Badminton
|
dvouhra |
chlapci |
Tobiáš Stebel (MSK) - Michal Vybíral (OLK) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:30
|
Badminton
|
dvouhra |
dívky |
Štěpánka Nýdrlová (PHA) - Kateřina Malá (OLK) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:30
|
Badminton
|
dvouhra |
dívky |
Pavlína Hermannová (SCM) - Tereza Grznárová (USK) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:30
|
Badminton
|
dvouhra |
dívky |
Monika Majerová (OLK) - Vanessa Pražáková (JČK) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:30
|
Badminton
|
dvouhra |
dívky |
Jana Hnilicová (PHA) - Martina Czajová (MSK) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:30
|
Badminton
|
smíšená čtyřhra |
dívky + chlapci |
Petr Bříza / Štěpánka Nýdrlová (PHA) - Jan Paulík / Michaela Fedorková (JMK) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:30
|
Badminton
|
smíšená čtyřhra |
dívky + chlapci |
Matyáš Puffr / Karolína Hniličková (JČK) - Marek Nechvátal / Jana Hnilicová (PHA) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:30
|
Badminton
|
smíšená čtyřhra |
dívky + chlapci |
František Vrchotický / Vanessa Pražáková (JČK) - Tomáš Klapal / Amy Hodačová (KHK) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Badminton
|
čtyřhra |
dívky |
Martina Czajová / Anna Pargačová (MSK) - Amy Hodačová / Ea Holubářová (KHK) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Badminton
|
čtyřhra |
dívky |
Karolína Hniličková / Vanessa Pražáková (JČK) - Pavlína Hermannová / Linda Vernerová (SCK) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Badminton
|
čtyřhra |
dívky |
Štěpánka Nýdrlová /Jana Hnilicová (PHA) - Tereza Grznárová / Kateřina Vondráčková (USK) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:30
|
Badminton
|
čtyřhra |
chlapci |
Daniel Čada / Jan Vladimír Stružka (PAK) - Mikuláš Hrubý / Michal Vybíral (OLK) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:30
|
Badminton
|
čtyřhra |
chlapci |
Matyáš Puffr / František Vrchotický (JČK) - Johan Kňažovčík / Tobiáš Stebel (MSK) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:30
|
Badminton
|
čtyřhra |
chlapci |
Petr Bříza / Marek Nechvátal (PHA) - Jan Paulík / Gabriel Trkan (JMK) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:00
|
Badminton
|
dvouhra |
dívky |
Štěpána Nýdrlová (PHA) - Tereza Grznárová (USK) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:00
|
Badminton
|
dvouhra |
dívky |
Jana Hnilicová (PHA) - Vanessa Pražáková (JČK) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:00
|
Badminton
|
dvouhra |
dívky |
Kateřina Malá (USK) - Pavlína Hermannová (SCK) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:30
|
Badminton
|
dvouhra |
chlapci |
Gabriel Trkan (JMK) - Tobiáš Stebel (MSK) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:30
|
Badminton
|
dvouhra |
chlapci |
František Vrchotický (JČK) - Jan Paulík (JMK) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:30
|
Badminton
|
dvouhra |
chlapci |
Petr Bříza (PHA) - Matyáš Puffr (JČK) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|