25. 06. 2024
Úterý
|
08:00
|
Stolní tenis
|
družstva |
mladší žákyně |
Královéhradecký kraj - volný los |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
08:00
|
Stolní tenis
|
družstva |
mladší žákyně |
Olomoucký kraj - Pardubický kraj |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
08:00
|
Stolní tenis
|
družstva |
mladší žákyně |
Hlavní město Praha - Ústecký kraj |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
08:00
|
Stolní tenis
|
družstva |
mladší žákyně |
volný los - Středočeský kraj |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
08:00
|
Stolní tenis
|
družstva |
mladší žáci |
Moravskoslezský kraj - volný los |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
08:00
|
Stolní tenis
|
družstva |
mladší žáci |
Plzeňský kraj - Ústecký kraj |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
08:00
|
Stolní tenis
|
družstva |
mladší žáci |
Jihomoravský kraj - Liberecký kraj |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
08:00
|
Stolní tenis
|
družstva |
mladší žáci |
volný los - Zlínský kraj |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
08:00
|
Stolní tenis
|
družstva |
starší žákyně |
Středočeský kraj - volný los |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
08:00
|
Stolní tenis
|
družstva |
starší žáci |
Ústecký kraj - volný los |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
08:00
|
Stolní tenis
|
družstva |
starší žákyně |
Moravskoslezský kraj - Plzeňský kraj |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
08:00
|
Stolní tenis
|
družstva |
starší žáci |
Středočeský kraj - Královéhradecký kraj |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
08:00
|
Stolní tenis
|
družstva |
starší žáci |
Olomoucký kraj - Kraj Vysočina |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
08:00
|
Stolní tenis
|
družstva |
starší žáci |
Karlovarský kraj - Moravskoslezský kraj |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
08:00
|
Stolní tenis
|
družstva |
starší žáci |
Hlavní město Praha - Plzeňský kraj |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
08:00
|
Stolní tenis
|
družstva |
starší žákyně |
Liberecký kraj - Olomoucký kraj |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
08:00
|
Stolní tenis
|
družstva |
starší žákyně |
volný los - Královéhradecký los |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
08:00
|
Stolní tenis
|
družstva |
starší žáci |
Pardubický kraj - Jihočeský kraj |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
08:00
|
Stolní tenis
|
družstva |
starší žáci |
Liberecký kraj - Jihomoravský kraj |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
08:00
|
Stolní tenis
|
družstva |
starší žáci |
volný los - Zlínský kraj |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:15
|
Stolní tenis
|
družstva |
mladší žákyně |
Kraj Vysočina - Zlínský kraj |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:15
|
Stolní tenis
|
družstva |
mladší žákyně |
Plzeňský kraj - Jihomoravský kraj |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:15
|
Stolní tenis
|
družstva |
mladší žákyně |
Moravskoslezský kraj - Liberecký kraj |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:15
|
Stolní tenis
|
družstva |
mladší žákyně |
Jihočeský kraj - Karlovarský kraj |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:15
|
Stolní tenis
|
družstva |
mladší žáci |
Středočeský kraj - Olomoucký kraj |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:15
|
Stolní tenis
|
družstva |
mladší žáci |
Pardubický kraj - Kraj Vysočina |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:15
|
Stolní tenis
|
družstva |
mladší žáci |
Královéhradecký kraj - Karlovarský kraj |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:15
|
Stolní tenis
|
družstva |
mladší žáci |
Hlavní město Praha - Jihočeský kraj |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:15
|
Stolní tenis
|
družstva |
starší žákyně |
Pardubický kraj - Kraj Vysočina |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:15
|
Stolní tenis
|
družstva |
starší žákyně |
Jihočeský kraj - Jihomoravský kraj |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:15
|
Stolní tenis
|
družstva |
starší žákyně |
Hlavní město Praha - Ústecký kraj |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:15
|
Stolní tenis
|
družstva |
starší žákyně |
Zlínský kraj - Karlovarský kraj |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:30
|
Stolní tenis
|
družstva |
starší žáci |
Ústecký kraj - Královéhradecký kraj |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:30
|
Stolní tenis
|
družstva |
starší žáci |
Kraj Vysočina - Moravskoslezský kraj |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:30
|
Stolní tenis
|
družstva |
starší žáci |
Hlavní město Praha - Pardubický kraj |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:30
|
Stolní tenis
|
družstva |
starší žáci |
Jihomoravský kraj - Zlínský kraj |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:30
|
Stolní tenis
|
družstva |
mladší žákyně |
Královéhradecký kraj - Olomoucký kraj |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:30
|
Stolní tenis
|
družstva |
mladší žákyně |
Hlavní město Praha - Středočeský kraj |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:30
|
Stolní tenis
|
družstva |
mladší žáci |
Moravskoslezský kraj - Plzeňský kraj |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:30
|
Stolní tenis
|
družstva |
mladší žáci |
Jihomoravský kraj - Zlínský kraj |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:30
|
Stolní tenis
|
družstva |
starší žákyně |
Středočeský kraj - Plzeňský kraj |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:30
|
Stolní tenis
|
družstva |
starší žákyně |
Liberecký kraj - Královehradecký kraj |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:45
|
Stolní tenis
|
družstva |
mladší žákyně |
Kraj Vysočina - Jihomoravský kraj |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:45
|
Stolní tenis
|
družstva |
mladší žákyně |
Moravskoslezský kraj - Jihočeský kraj |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:45
|
Stolní tenis
|
družstva |
mladší žáci |
Středočeský kraj - Pardubický kraj |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:45
|
Stolní tenis
|
družstva |
mladší žáci |
Královéhradecký kraj - Jihočeský kraj |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:45
|
Stolní tenis
|
družstva |
starší žákyně |
Hlavní město Praha - Zlínský kraj |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:45
|
Stolní tenis
|
družstva |
starší žákyně |
Pardubický kraj - Jihomoravský kraj |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:00
|
Stolní tenis
|
smíšená čtyřhra |
starší žactvo |
Škalda/Kovaříčková - Zinke/Maršíčková |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:00
|
Stolní tenis
|
smíšená čtyřhra |
starší žactvo |
Elicer/Kodetová - Račák/Ježková |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:15
|
Stolní tenis
|
smíšená čtyřhra |
mladší žactvo |
Fabián/Ondračková - Cupák/Brhelová |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:15
|
Stolní tenis
|
smíšená čtyřhra |
mladší žactvo |
Olejník/Galetková - Tlustý/Budilová |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:50
|
Stolní tenis
|
čtyřhra |
mladší žáci |
Fabián/Olejník - Hejkal/Machovec |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:50
|
Stolní tenis
|
čtyřhra |
mladší žáci |
Gazárek/Matuška - Laštovka/Píš |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:15
|
Stolní tenis
|
čtyřhra |
mladší žákyně |
Bártová/Vyskočilová - Galetková/Ondráčková |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:15
|
Stolní tenis
|
čtyřhra |
mladší žákyně |
Brhelová/Cupáková - Budilová/Plešnerová |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:15
|
Stolní tenis
|
čtyřhra |
starší žáci |
Kabelka/Vršovský - Skřivánek/Štěpánek |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:15
|
Stolní tenis
|
čtyřhra |
starší žáci |
Mejtský/Škalda - Dušek/Jirout |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:15
|
Stolní tenis
|
čtyřhra |
starší žákyně |
Kodetová/Maršíčková - Alinčová/Vožická |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:15
|
Stolní tenis
|
čtyřhra |
starší žákyně |
Kovaříčková/Kuchařová - Holubová/Novotná |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:15
|
Stolní tenis
|
čtyřhra |
mladší žákyně |
Bártová/Vyskočilová - Budilová/Plešnerová |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:40
|
Stolní tenis
|
dvouhra |
mladší žáci |
Oliver Olejník - Radim Gazárek |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:40
|
Stolní tenis
|
dvouhra |
mladší žáci |
Tobiáš Fabián - Vojtěch Laštovka |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:40
|
Stolní tenis
|
dvouhra |
mladší žákyně |
Adéla Brhelová - Ester Vyskočilová |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:40
|
Stolní tenis
|
dvouhra |
mladší žákyně |
Ester Budilová - Adela Bártová |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:05
|
Stolní tenis
|
dvouhra |
starší žákyně |
Hanka Kodetová - Lucie Sýkorová |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:05
|
Stolní tenis
|
dvouhra |
starší žákyně |
Tereza Kovaříčková - Simona Holubová |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:05
|
Stolní tenis
|
dvouhra |
starší žáci |
Jan Škalda - Lukáš Lebeda |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:05
|
Stolní tenis
|
dvouhra |
starší žáci |
Filip Račák - Jakub Kabelka |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:30
|
Stolní tenis
|
smíšená čtyřhra |
mladší žactvo |
Fabián/Ondračková - Tlustý/Budilová |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:55
|
Stolní tenis
|
smíšená čtyřhra |
starší žactvo |
Škalda/Kovaříčková - Elicer/Kodetová |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:20
|
Stolní tenis
|
čtyřhra |
mladší žáci |
Fabián/Olejník - Laštovka/Píš |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:20
|
Stolní tenis
|
dvouhra |
mladší žákyně |
Adéla Brhelová - Adéla Bártová |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:45
|
Stolní tenis
|
čtyřhra |
starší žáci |
Kabelka/Vršovský - Mejtský/Škalda |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:45
|
Stolní tenis
|
dvouhra |
starší žákyně |
Hanka Kodetová - Tereza Kovaříčková |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
17:10
|
Stolní tenis
|
dvouhra |
mladší žáci |
Oliver Olejník - Vojtěch Laštovka |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
17:30
|
Stolní tenis
|
dvouhra |
starší žáci |
Jan Škalda - Filip Račák |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
17:35
|
Stolní tenis
|
čtyřhra |
starší žákyně |
Kodetová/Maršíčková - Kovaříčková/Kuchařová |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|