25. 06. 2024
Úterý
|
09:00
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
starší žáci -50kg |
Vojtěch Rychtecký - volný los |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
starší žáci -50kg |
Miroslav Veselík - volný los |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
starší žáci -50kg |
Adam Bartoň-Drobenín - volný los |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
starší žáci -50kg |
Jakub Šimeček - volný los |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
starší žáci -50kg |
Martin Koupal - volný los |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
starší žáci -50kg |
Samuel Větr - volný los |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
starší žáci -50kg |
Bajro Osmanovič - volný los |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
starší žáci -50kg |
Robin Hlaváček - Vít Nedbal |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
starší žáci -50kg |
Jan Králíček - volný los |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
starší žáci -50kg |
Jakub Jarolímek - volný los |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
starší žáci -50kg |
Ben Maružán - volný los |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
starší žáci -50kg |
Radim Šebetka - volný los |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
starší žáci -50kg |
Lukáš Macháček - volný los |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
starší žáci -50kg |
Munkh-Uchral Kherlenbaatar - volný los |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
starší žáci -50kg |
Nikolaj Partyka - volný los |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
starší žáci -50kg |
Timon Pater - Daniel Hocek |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
starší žáci -50kg |
Vojtěch Rychtecký - Miroslav Veselík |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
starší žáci -50kg |
Adam Bartoň-Drobenín - Jakub Šimeček |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
starší žáci -50kg |
Martin Koupal - Samuel Větr |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
starší žáci -50kg |
Bajro Osmanovič - Robin Hlaváček |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
starší žáci -50kg |
Jan Králíček - Jakub Jarolímek |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
starší žáci -50kg |
Ben Maružán - Radim Šebetka |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
starší žáci -50kg |
Lukáš Macháček - Munkh-Uchral Kherlenbaatar |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
starší žáci -50kg |
Vojtěch Rychtecký - Jakub Šimeček |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
starší žáci -50kg |
Martin Koupal - Robin Hlaváček |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
starší žáci -50kg |
Nikolaj Partyka - Timon Pater |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
starší žáci -50kg |
Jakub Jarolímek - Radim Šebetka |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
starší žáci -50kg |
Munkh-Uchral Kherlenbaatar - Timon Pater |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
starší žáci -50kg |
Jakub Šimeček - Martin Koupal |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
starší žáci -50kg |
Radim Šebetka - Munkh-Uchral Kherlenbaatar |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
starší žáci -50kg |
Martin Koupal - Munkh-Uchral Kherlenbaatar |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
starší žáci +50kg |
Štěpán Podlesný - volný los |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
starší žáci +50kg |
Marcel Malý - Jan Novotný |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
starší žáci +50kg |
Jacob Daniel Janda - volný los |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
starší žáci +50kg |
Oliver Krmíček - Damian Ona |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
starší žáci +50kg |
Šimon Podlesný - Marcel Malý |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
starší žáci +50kg |
Jacob Daniel Janda - Oliver Krmíček |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
starší žáci +50kg |
Marcel Malý - Jacob Daniel Janda |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
starší žákyně +47kg |
Adéla Kocourková - Johana Švandová |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
starší žákyně +47kg |
Daniela Pekuniaková - Zuzana Hauková |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
starší žákyně +47kg |
Nathalie Petříková - Karolína Halabalová |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
starší žákyně +47kg |
Eliška Kulhánková - volný los |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
starší žákyně +47kg |
Michaela Mirovská - Karolína Cinková |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
starší žákyně +47kg |
Kristýna Rigóvá - volný los |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
starší žákyně +47kg |
Anna Kalmanová - Markéta Jašková |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
starší žákyně +47kg |
Anežka Čepičková - volný los |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
starší žákyně +47kg |
Adéla Kocourková - Daniela Pekuniaková |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
starší žákyně +47kg |
Nathalie Petříková - Eliška Kulhánková |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
starší žákyně +47kg |
Michaela Mirovská - Kristýna Rigóvá |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
starší žákyně +47kg |
Anna Kalmanová - Anežka Čepičková |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
starší žákyně +47kg |
Adéla Kocourková - Nathalie Petříková |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
starší žákyně +47kg |
Michaela Mirovská - Anna Kalmanová |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
starší žákyně +47kg |
Nathalie Petříková - Michaela Mirovská |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
starší žákyně -47kg |
Nicol Cirhanová - Adriana Kuchtová |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
starší žákyně -47kg |
Gabriela Svobodová - Andrea Obhlídalová |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
starší žákyně -47kg |
Viktorie Zbranková - Anna Řeřichová |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
starší žákyně -47kg |
Karolína Trávníčková - volný los |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
starší žákyně -47kg |
Viktorie Lysoňková - Anna Frühaufová |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
starší žákyně -47kg |
Sofie Horňáková - Julie Zedníčková |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
starší žákyně -47kg |
Jana Škaldová - Viktorie Chmelárová |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
starší žákyně -47kg |
Nela Stašková - volný los |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
starší žákyně -47kg |
Nicol Cirhanová - Gabriela Svobodová |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
starší žákyně -47kg |
Viktorie Zbranková - Karolína Trávníčková |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
starší žákyně -47kg |
Anna Frühaufová - Sofia Horňáková |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
starší žákyně -47kg |
Viktorie Chmelárová - Nela Stašková |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
starší žákyně -47kg |
Nicol Cirhanová - Viktorie Zbranková |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
starší žákyně -47kg |
Sofia Horňáková - Viktorie Chmelárová |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
starší žákyně -47kg |
Nicol Cirhanová - Sofia Horňáková |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:00
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
dorostenci -60kg |
David Šimota - Michael Krajčovič |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:00
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
dorostenci -60kg |
Vít Pokorný - Milan Kropáček |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:00
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
dorostenci -60kg |
Michal Brzobohatý - Štěpán Račák |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:00
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
dorostenci -60kg |
Jan Kittner - Alex Knap |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:00
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
dorostenci -60kg |
Adam Ilčík - Igor Hurban |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:00
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
dorostenci -60kg |
Jakub Horák - Maxim Prokopčuk |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:00
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
dorostenci -60kg |
Denis Tichota - Matouš Folwarczny |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:00
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
dorostenci -60kg |
Abad Marcelo Portillo - Samuel Daněk |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:00
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
dorostenci -60kg |
David Šimota - Vít Pokorný |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:00
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
dorostenci -60kg |
Michal Brzobohatý - Jan Kittner |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:00
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
dorostenci -60kg |
Adam Ilčík - Maxim Prokopčuk |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:00
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
dorostenci -60kg |
Denis Tichota - Abad Marcelo Portillo |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:00
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
dorostenci -60kg |
David Šimota - Michal Brzobohatý |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:00
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
dorostenci -60kg |
Maxim Prokopčuk - Denis Tichota |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:00
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
dorostenci -60kg |
David Šimota - Maxim Prokopčuk |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:00
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
dorostenci +60kg |
Miroslav Kučera - Jan Hruška |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:00
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
dorostenci +60kg |
David Šťáhlavský - volný los |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:00
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
dorostenci +60kg |
Martin Enev - Josef Luong |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:00
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
dorostenci +60kg |
Tomáš Dobrozemský - volný los |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:00
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
dorostenci +60kg |
Jakub Fajt - Dominik Bílek |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:00
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
dorostenci +60kg |
Jan Šourek - volný los |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:00
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
dorostenci +60kg |
Daniel Jindra - Andrej Svoboda |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:00
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
dorostenci +60kg |
Martin Palan - volný los |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:00
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
dorostenci +60kg |
Martin Kučera - David Šťáhlavský |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:00
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
dorostenci +60kg |
Martin Enev - Lukáš Dobrozemský |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:00
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
dorostenci +60kg |
Jakub Fajt - Jan Šourek |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:00
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
dorostenci +60kg |
Andrej Svoboda - Martin Palan |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:00
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
dorostenci +60kg |
David Šťáhlavský - Lukáš Dobrozemský |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:00
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
dorostenci +60kg |
Jan Šourek - Martin Palan |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:00
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
dorostenci +60kg |
Lukáš Dobrozemský - Martin Palan |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:00
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
dorostenky +52kg |
Nela Červená - Viktorie Sekaninová |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:00
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
dorostenky +52kg |
Veronika Tomíčková - Maria Tahirova |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:00
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
dorostenky +52kg |
Nelly Kuryviálová - Nela Kubelková |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:00
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
dorostenky +52kg |
Klaudie Kašík - volný los |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:00
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
dorostenky +52kg |
Dominika Suchá - Eliška Jančaříková |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:00
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
dorostenky +52kg |
Ella Kittnerová - Adéla Konůpková |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:00
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
dorostenky +52kg |
Ellen Rezková - Mariia Kobernyk |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:00
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
dorostenky +52kg |
Emma Kubečková - volný los |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:00
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
dorostenky +52kg |
Viktorie Sekaninová - Maria Tahirova |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:00
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
dorostenky +52kg |
Nela Kubelková - Klaudie Kašík |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:00
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
dorostenky +52kg |
Dominika Suchá - Ella Kittnerová |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:00
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
dorostenky +52kg |
Mariia Kobernyk - Emma Kubečková |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:00
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
dorostenky +52kg |
Viktorie Sekaninová - Klaudie Kašík |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:00
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
dorostenky +52kg |
Dominika Suchá - Emma Kubečková |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:00
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
dorostenky +52kg |
Klaudie Kašík - Dominika Suchá |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:00
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
dorostenky -52kg |
Kateřina Ryšavá - volný los |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:00
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
dorostenky -52kg |
Elena Wircinská - volný los |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:00
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
dorostenky -52kg |
Tereza Kaulfusová - volný los |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:00
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
dorostenky -52kg |
Alžběta Králíčková - Edita Pohlová |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:00
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
dorostenky -52kg |
Jůlie Lehká - volný los |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:00
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
dorostenky -52kg |
Dorota Pavelková - volný los |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:00
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
dorostenky -52kg |
Simona Ticháčková - volný los |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:00
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
dorostenky -52kg |
Lucie Bukovská - Markéta Hrušková |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:00
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
dorostenky -52kg |
Kateřina Ryšavá - Elena Wircinská |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:00
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
dorostenky -52kg |
Tereza Kaulfusová - Alžběta Králíčková |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:00
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
dorostenky -52kg |
Jůlie Lehká - Dorota Pavelková |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:00
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
dorostenky -52kg |
Simona Ticháčková - Lucie Bukovská |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:00
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
dorostenky -52kg |
Elena Wircinská - Tereza Kaulfusová |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:00
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
dorostenky -52kg |
Dorota Pavelková - Lucie Bukovská |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:00
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
dorostenky -52kg |
Elena Wircinská - Lucie Bukovská |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:00
|
Karate
|
kumite team |
starší žactvo |
Jihomoravský kraj - Moravskoslezský kraj |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:00
|
Karate
|
kumite team |
starší žactvo |
Kraj Vysočina - Královéhradecký kraj |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:00
|
Karate
|
kumite team |
starší žactvo |
Středočeský kraj - Plzeňský kraj |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:00
|
Karate
|
kumite team |
starší žactvo |
Hlavní město Praha - volný los |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:00
|
Karate
|
kumite team |
starší žactvo |
Liberecký kraj - Olomoucký kraj |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:00
|
Karate
|
kumite team |
starší žactvo |
Pardubický kraj - volný los |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:00
|
Karate
|
kumite team |
starší žactvo |
Karlovarský kraj - Jihočeský kraj |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:00
|
Karate
|
kumite team |
starší žactvo |
Ústecký kraj - volný los |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:00
|
Karate
|
kumite team |
starší žactvo |
Moravskoslezský kraj - Královéhradecký kraj |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:00
|
Karate
|
kumite team |
starší žactvo |
Středočeský kraj - Hlavní město Praha |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:00
|
Karate
|
kumite team |
starší žactvo |
Liberecký kraj - Pardubický kraj |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:00
|
Karate
|
kumite team |
starší žactvo |
Jihočeský kraj - Ústecký kraj |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:00
|
Karate
|
kumite team |
starší žactvo |
Moravskoslezský kraj - Středočeský kraj |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:00
|
Karate
|
kumite team |
starší žactvo |
Liberecký kraj - Jihočeský kraj |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:00
|
Karate
|
kumite team |
dorost |
Ústecký kraj - Plzeňský kraj |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:00
|
Karate
|
kumite team |
dorost |
Kraj Vysočina - Hlavní město Praha |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:00
|
Karate
|
kumite team |
dorost |
Královéhradecký kraj - Olomoucký kraj |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:00
|
Karate
|
kumite team |
dorost |
Liberecký kraj - volný los |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:00
|
Karate
|
kumite team |
dorost |
Jihočeský kraj - Pardubický kraj |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:00
|
Karate
|
kumite team |
dorost |
Karlovarský kraj - Zlínský kraj |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:00
|
Karate
|
kumite team |
dorost |
Jihomoravský kraj - Středočeský kraj |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:00
|
Karate
|
kumite team |
dorost |
Moravskoslezský kraj - volný los |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:00
|
Karate
|
kumite team |
starší žactvo |
Středočeský kraj - Jihočeský kraj |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:00
|
Karate
|
kumite team |
dorost |
Ústecký kraj - Hlavní město Praha |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:00
|
Karate
|
kumite team |
dorost |
Královéhradecký kraj - Liberecký kraj |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:00
|
Karate
|
kumite team |
dorost |
Jihočeský kraj - Karlovarský kraj |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:00
|
Karate
|
kumite team |
dorost |
Jihomoravský kraj - Moravskoslezský kraj |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:00
|
Karate
|
kumite team |
dorost |
Hlavní město Praha - Liberecký kraj |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:00
|
Karate
|
kumite team |
dorost |
Jihočeský kraj - Moravskoslezský kraj |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:00
|
Karate
|
kumite team |
dorost |
Liberecký kraj - Jihočeský kraj |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|