25. 06. 2024
Úterý
|
09:00
|
Florbal
|
turnaj družstev |
turnaj dívek |
Ústecký kraj - Královehradecký kraj |
Budvar aréna |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Florbal
|
turnaj družstev |
turnaj dívek |
Liberecký kraj - Pardubický kraj |
Budvar aréna |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Florbal
|
turnaj družstev |
turnaj chlapců |
Ústecký kraj - Královéhradecký kraj |
SH TJ Spartak Soběslav |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Florbal
|
turnaj družstev |
turnaj chlapců |
Liberecký kraj - Pardubický kraj |
ZŠ Chýnov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:50
|
Florbal
|
turnaj družstev |
turnaj dívek |
Olomoucký kraj - Jihočeský kraj |
Budvar aréna |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:50
|
Florbal
|
turnaj družstev |
turnaj dívek |
Moravskoslezský kraj - Kraj Vysočina |
Budvar aréna |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:50
|
Florbal
|
turnaj družstev |
turnaj chlapců |
Olomoucký kraj - Jihočeský kraj |
SH TJ Spartak Soběslav |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:50
|
Florbal
|
turnaj družstev |
turnaj chlapců |
Moravskoslezský kraj - Kraj Vysočina |
ZŠ Chýnov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:40
|
Florbal
|
turnaj družstev |
turnaj dívek |
Karlovarský kraj - Jihomoravský kraj |
Budvar aréna |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:40
|
Florbal
|
turnaj družstev |
turnaj dívek |
Plzeňský kraj - Zlínský kraj |
Budvar aréna |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:40
|
Florbal
|
turnaj družstev |
turnaj chlapců |
Karlovarský kraj - Jihomoravský kraj |
SH TJ Spartak Soběslav |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:40
|
Florbal
|
turnaj družstev |
turnaj chlapců |
Plzeňský kraj - Zlínský kraj |
ZŠ Chýnov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:30
|
Florbal
|
turnaj družstev |
turnaj dívek |
Středočeský kraj - Ústecký kraj |
Budvar aréna |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:30
|
Florbal
|
turnaj družstev |
turnaj dívek |
Hlavní město Praha - Liberecký kraj |
Budvar aréna |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:30
|
Florbal
|
turnaj družstev |
turnaj chlapců |
Středočeský kraj - Ústecký kraj |
SH TJ Spartak Soběslav |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:30
|
Florbal
|
turnaj družstev |
turnaj chlapců |
Hlavní město Praha - Liberecký kraj |
ZŠ Chýnov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:20
|
Florbal
|
turnaj družstev |
turnaj dívek |
Královéhradecký kraj - Jihočeský kraj |
Budvar aréna |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:20
|
Florbal
|
turnaj družstev |
turnaj dívek |
Pardubický kraj - Kraj Vysočina |
Budvar aréna |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:20
|
Florbal
|
turnaj družstev |
turnaj chlapců |
Královéhradecký kraj - Jihočeský kraj |
SH TJ Spartak Soběslav |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:20
|
Florbal
|
turnaj družstev |
turnaj chlapců |
Pardubický kraj - Kraj Vysočina |
ZŠ Chýnov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Florbal
|
turnaj družstev |
turnaj dívek |
Olomoucký kraj - Jihomoravský kraj |
Budvar aréna |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Florbal
|
turnaj družstev |
turnaj dívek |
Moravskoslezský kraj - Zlínský kraj |
Budvar aréna |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Florbal
|
turnaj družstev |
turnaj chlapců |
Olomoucký kraj - Jihomoravský kraj |
SH TJ Spartak Soběslav |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Florbal
|
turnaj družstev |
turnaj chlapců |
Moravskoslezský kraj – Zlínský kraj |
ZŠ Chýnov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:50
|
Florbal
|
turnaj družstev |
turnaj dívek |
Karlovarský kraj - Středočeský kraj |
Budvar aréna |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:50
|
Florbal
|
turnaj družstev |
turnaj dívek |
Plzeňský kraj - Hlavní město Praha |
Budvar aréna |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:50
|
Florbal
|
turnaj družstev |
turnaj chlapců |
Karlovarský kraj - Středočeský kraj |
SH TJ Spartak Soběslav |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:50
|
Florbal
|
turnaj družstev |
turnaj chlapců |
Plzeňský kraj - Hlavní město Praha |
ZŠ Chýnov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:40
|
Florbal
|
turnaj družstev |
turnaj dívek |
Jihomoravský kraj - Královéhradecký kraj |
Budvar aréna |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:40
|
Florbal
|
turnaj družstev |
turnaj dívek |
Zlínský kraj - Pardubický kraj |
Budvar aréna |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:40
|
Florbal
|
turnaj družstev |
turnaj chlapců |
Jihomoravský kraj - Královéhradecký kraj |
SH TJ Spartak Soběslav |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:40
|
Florbal
|
turnaj družstev |
turnaj chlapců |
Zlínský kraj - Pardubický kraj |
ZŠ Chýnov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:30
|
Florbal
|
turnaj družstev |
turnaj dívek |
Ústecký kraj - Olomoucký kraj |
Budvar aréna |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:30
|
Florbal
|
turnaj družstev |
turnaj dívek |
Liberecký kraj - Moravskoslezský kraj |
Budvar aréna |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:30
|
Florbal
|
turnaj družstev |
turnaj chlapců |
Ústecký kraj - Olomoucký kraj |
SH TJ Spartak Soběslav |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:30
|
Florbal
|
turnaj družstev |
turnaj chlapců |
Liberecký kraj - Moravskoslezský kraj |
ZŠ Chýnov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
17:20
|
Florbal
|
turnaj družstev |
turnaj dívek |
Jihočeský kraj - Karlovarský kraj |
Budvar aréna |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
17:20
|
Florbal
|
turnaj družstev |
turnaj dívek |
Kraj Vysočina - Plzeňský kraj |
Budvar aréna |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
17:20
|
Florbal
|
turnaj družstev |
turnaj chlapců |
Jihočeský kraj - Karlovarský kraj |
SH TJ Spartak Soběslav |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
17:20
|
Florbal
|
turnaj družstev |
turnaj chlapců |
Kraj Vysočina - Plzeňský kraj |
ZŠ Chýnov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|