25. 06. 2024
Úterý
|
09:30
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Královéhradecký kraj - Liberecký kraj |
hala PF JČU ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:30
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Zlínský kraj - Karlovarský kraj |
ZŠ Kubatova ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:30
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Karlovarský kraj - Liberecký kraj |
ZŠ a MŠ Tábor Helsinská |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:30
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Jihočeský kraj - kraj Vysočina |
Gymnázium Pierra de Coubertina Tábor |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:00
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Jihomoravský kraj - Hlavní město Praha |
hala PF JČU ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:00
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Středočeský kraj - Ústecký kraj |
ZŠ Kubatova ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:00
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Královéhradecký kraj - Středočeský kraj |
ZŠ a MŠ Tábor Helsinská |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:00
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Ústecký kraj - Moravskoslezský kraj |
Gymnázium Pierra de Coubertina Tábor |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:30
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Pardubický kraj - Moravskoslezký kraj |
hala PF JČU ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:30
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Jihočeský kraj - Plzeňský kraj |
ZŠ Kubatova ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:30
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Jihomoravský kraj - Zlínský kraj |
ZŠ a MŠ Tábor Helsinská |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:30
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Hlavní město Praha - Olomoucký kraj |
Gymnázium Pierra de Coubertina Tábor |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:00
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Liberecký kraj - Kraj Vysočina |
hala PF JČU ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:00
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Zlínský kraj - Plzeňský kraj |
ZŠ Kubatova ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:00
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Liberecký kraj - Zlínský kraj |
ZŠ a MŠ Tábor Helsinská |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:00
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Kraj Vysočina - Pardubický kraj |
Gymnázium Pierra de Coubertina Tábor |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:30
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Středočeský kraj - Plzeňský kraj |
Gymnázium Pierra de Coubertina Tábor |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:30
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Moravskoslezský kraj - Olomoucký kraj |
ZŠ a MŠ Tábor Helsinská |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:30
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Hlavní město Praha - Pardubický kraj |
hala PF JČU ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:30
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Ústecký kraj - Olomoucký kraj |
ZŠ Kubatova ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
18:00
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Jihomoravský kraj - Královéhradecký kraj |
Gymnázium Pierra de Coubertina Tábor |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
18:00
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Hlavní město Praha - Jihočeský kraj |
ZŠ a MŠ Tábor Helsinská |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
18:00
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Jihočeský kraj - Středočeský kraj |
ZŠ Kubatova ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
18:00
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Moravskoslezský kraj - Jihomoravský kraj |
hala PF JČU ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|