25. 06. 2024
Úterý
|
09:00
|
Badminton
|
dvouhra |
chlapci |
Petr Bříza (PHA) - Jakub Šolc (LBK) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Badminton
|
dvouhra |
chlapci |
Antonín Žibřický (KVK) - Tomáš Klapal (KHK) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Badminton
|
dvouhra |
chlapci |
Jan Paulík (JMK) - Nikolas Raihel (KVK) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Badminton
|
dvouhra |
chlapci |
Kryštof Sůva (LBK) - Martin Ondra (ZLK) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Badminton
|
dvouhra |
chlapci |
František Vrchotický (JČK) - Johan Kňažovčík (MSK) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:30
|
Badminton
|
dvouhra |
chlapci |
Matyáš Puffr (JČK) - Matouš Hejna (PLK) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:30
|
Badminton
|
dvouhra |
chlapci |
Nhat Long Dinh (USK) - Nataniel Skrčený (SCK) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:30
|
Badminton
|
dvouhra |
chlapci |
Mikuláš Hrubý (OLK) - Daniel Čada (PAK) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:30
|
Badminton
|
dvouhra |
chlapci |
Tobiáš Stebel (MSK) - Štěpán Klíma (VYS) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:30
|
Badminton
|
dvouhra |
chlapci |
Michal Vybíral (OLK) - Marek Nechvátal (PHA) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:00
|
Badminton
|
dvouhra |
dívky |
Štěpánka Nýdrlová (PHA) - Amy Hodačová (KHK) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:00
|
Badminton
|
dvouhra |
dívky |
Adéla Šlechtová (KVK) - Linda Vernerová (SCK) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:00
|
Badminton
|
dvouhra |
dívky |
Tereza Grznárová (USK) - Natálie Frýdová (PLK) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:00
|
Badminton
|
dvouhra |
chlapci |
Petr Martinec (SCK) - Pavel Smil (USK) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:00
|
Badminton
|
dvouhra |
chlapci |
Gabriel Trkan (JMK) - Jonáš Pitro (VYS) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:30
|
Badminton
|
dvouhra |
dívky |
Michaela Fedorková (JMK) - Barbora Smáhová (KVK) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:30
|
Badminton
|
dvouhra |
dívky |
Jana Hnilicová (PHA) - Sofia Kerplová (LBK) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:30
|
Badminton
|
dvouhra |
dívky |
Karolína Hniličková (JČK) - Martina Jindrová (PLK) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:30
|
Badminton
|
dvouhra |
dívky |
Kateřina Malá (OLK) - Anna Pargačová (MSK) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:30
|
Badminton
|
dvouhra |
dívky |
Pavlína Hermannová (SCK) - Tereza Matulová (VYS) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:00
|
Badminton
|
dvouhra |
dívky |
Kateřina Vondráčková (USK) - Klára Fliglová (JMK) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:00
|
Badminton
|
dvouhra |
dívky |
Vanessa Pražáková (JČK) - Elen Ondruchová (ZLK) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:00
|
Badminton
|
čtyřhra |
chlapci |
Matyáš Puffr / František Vrchotický (JČK) - volný los |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:00
|
Badminton
|
čtyřhra |
chlapci |
Štěpán Klíma / Jonáš Pitro (VYS) - Daniel Čada / Jan Vladimír Stružka (PAK) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:00
|
Badminton
|
čtyřhra |
chlapci |
Petr Bříza / Marek Nechvátal (PHA) - Jakub Šolc / Kryštof Sůva (LBK) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:00
|
Badminton
|
čtyřhra |
chlapci |
Tomáš Klapal / Vojtěch Šíma (KHK) - Jan Bican / Matouš Hejna (PLK) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:30
|
Badminton
|
dvouhra |
dívky |
Eliška Dufková (PAK) - Sofia Kerplová (LBK) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:30
|
Badminton
|
čtyřhra |
chlapci |
Martin Ondra / Šimon Ondruch (ZLK) - Nikolas Raithel / Antonín Žibřický (KVK) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:30
|
Badminton
|
čtyřhra |
chlapci |
Nhat Long Dinh / Pavel Smil (USK) - Johan Kňažovčík / Tobiáš Stebel (MSK) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:30
|
Badminton
|
čtyřhra |
chlapci |
Petr Martinec / Nataniel Skrčený (SCK) - Jan Paulík / Gabriel Trkan (JMK) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:30
|
Badminton
|
čtyřhra |
chlapci |
Mikuláš Hrubý / Michal Vybíral (OLK) - volný los |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:30
|
Badminton
|
dvouhra |
dívky |
Sofia Kerplová (LBK) - Monika Majerová (OLK) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:30
|
Badminton
|
čtyřhra |
dívky |
Jana Hnilicová / Štěpánka Nýdrlová (PHA) - volný los |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:30
|
Badminton
|
čtyřhra |
dívky |
Karolína Hniličková / Vanessa Pražáková (JČK) - volný los |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:30
|
Badminton
|
čtyřhra |
dívky |
Michaela Fedorková / Klára Fliglová (JMK) - Pavlína Hermannová / Linda Vernerová |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:30
|
Badminton
|
čtyřhra |
dívky |
Valerie Burgetová / Eliška Dufková (PAK) - Amy Hodačová / Eva Holubářová (KHK) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:30
|
Badminton
|
čtyřhra |
dívky |
Elen Odruchová / Tereza Rašticová (ZLK) - Adéla Šlechtová / Barbora Smáhová (KVK) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:30
|
Badminton
|
dvouhra |
chlapci |
Petr Bříza (PHA) - Marek Nechvátal (PHA) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:30
|
Badminton
|
čtyřhra |
dívky |
Tereza Grznárová / Kateřina Vondráčková (USK) - volný los 1. kolo |
Sokolovna ČB |
Startovní listina
|
|
13:30
|
Badminton
|
čtyřhra |
dívky |
Tereza Grznárová / Kateřina Vondráčková (USK) - volný los |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Badminton
|
dvouhra |
chlapci |
Gabriel Trkan (JMK) - Petr Martinec (SCK) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Badminton
|
dvouhra |
chlapci |
František Vrchotický (JČK) - Jan Vladimír Stružka (PAK) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Badminton
|
dvouhra |
chlapci |
Mikuláš Hrubý (OLK) - Kryštof Sůva (LBK) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Badminton
|
dvouhra |
chlapci |
Antonín Žibřický (KVK) - Tobiáš Stebel (MSK) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Badminton
|
dvouhra |
chlapci |
Daniel Čada (PAK) - Matyáš Puffr (JČK) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:30
|
Badminton
|
dvouhra |
dívky |
Štěpánka Nýdrlová (PHA) - Eva Holubářová (KHK) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:30
|
Badminton
|
dvouhra |
dívky |
Jana Hnilicová (PHA) - Kateřina Vondráčková (USK) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:30
|
Badminton
|
čtyřhra |
dívky |
Natálie Frýdová / Martina Jindrová (PLK) - Monika Majerová / Kateřina Malá |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:30
|
Badminton
|
čtyřhra |
dívky |
Kristýna Holubová / Sofia Kerplová (LBK) - Martina Czajová / Anna Pargačová (MSK) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:30
|
Badminton
|
dvouhra |
chlapci |
Johan Kňažovčík (MSK) - Michal Vybíral (OLK) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:30
|
Badminton
|
dvouhra |
chlapci |
Jan Paulík (JMK) - Ondruch Šimon (ZLK) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:00
|
Badminton
|
dvouhra |
dívky |
Hniličková Karolína (JČK) - Czajová Martina (MSK) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:00
|
Badminton
|
dvouhra |
dívky |
Kateřina Malá (OLK) - Michaela Fedorková (JMK) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:00
|
Badminton
|
dvouhra |
dívky |
Linda Vernerová (SCK) - Pavlína Hermannová (SCK) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:00
|
Badminton
|
dvouhra |
dívky |
Monika Majerová (OLK) - Anna Pargačová (MSK) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:00
|
Badminton
|
dvouhra |
dívky |
Kristýna Holubová (LBK) - Vanessa Pražáková (JČK) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:30
|
Badminton
|
dvouhra |
dívky |
Klára Fliglová (JMK) - Tereza Grznárová (USK) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:00
|
Badminton
|
čtyřhra |
chlapci |
Matyáš Puffr / Franitšek Vrchotický (JČK) - Daniel Čada / Jan Vladimír Stružka (PAK) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:00
|
Badminton
|
čtyřhra |
chlapci |
Petr Bříza / Marek Nechvátal (PHA) - Tomáš Klapal / Vojtěch Šíma (KHK) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:00
|
Badminton
|
čtyřhra |
chlapci |
Martin Ondra / Šimon Ondruch (ZLK) - Johan Kňažovčík / Tobiáš Stebel (MSK) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:00
|
Badminton
|
čtyřhra |
chlapci |
Mikuláš Hrubý / Michal Vybíral (OLK) - Jan Paulík / Gabriel Trkan (JHM) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:00
|
Badminton
|
čtyřhra |
dívky |
Karolína Hniličková / Vanessa Pražáková (JČK) - Martina Czajová / Anna Pargačová (MSK) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:00
|
Badminton
|
čtyřhra |
dívky |
Jana Hnilicová / Štěpánka Nýdrlová (PHA) - Monika Majerová / Kateřina Malá (OLK) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:00
|
Badminton
|
čtyřhra |
dívky |
Pavlína Hermannová / Linda Vernerová (SCK) - Amy Hodačová / Eva Holubářová (KHK) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:00
|
Badminton
|
čtyřhra |
dívky |
Tereza Grznárová / Kateřina Vondráčková (USK) - Elen Ondruchová / Tereza Rašticová (ZLK) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
17:00
|
Badminton
|
smíšená čtyřhra |
dívky + chlapci |
Petr Bříza / Štěpánka Nýdrlová (PHA) - Matyáš Puffr / Karolína Hniličková (JČK) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
17:00
|
Badminton
|
smíšená čtyřhra |
dívky + chlapci |
Marek Nechvátal / Jana Hnilicová (PHA) - Jan Paulík / Michaela Fedorková (JMK) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
17:00
|
Badminton
|
smíšená čtyřhra |
dívky + chlapci |
Tomáš Klapal / Amy Hodačová (KHK) - Mikuláš Hrubý / Monika Majerová (OLK) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
17:00
|
Badminton
|
smíšená čtyřhra |
dívky + chlapci |
František Vrchotický / Vanessa Pražáková (JČK) - Michal Vybíral / Kateřina Malá (OLK) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|