25. 06. 2024
Úterý
|
09:45
|
Atletika
|
výška |
mladší žákyně |
Kvalifikace A, sektor 1 |
Atletický stadion T. J. Sokol České Budějovice, Sokolský ostrov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:45
|
Atletika
|
výška |
mladší žákyně |
Kvalifikace B, sektor 2 |
Atletický stadion T. J. Sokol České Budějovice, Sokolský ostrov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:45
|
Atletika
|
dálka |
starší žáci |
Kvalifikace A, sektor 1 |
Atletický stadion T. J. Sokol České Budějovice, Sokolský ostrov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:00
|
Atletika
|
60 m |
mladší žákyně |
Rozběh 1 |
Atletický stadion T. J. Sokol České Budějovice, Sokolský ostrov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:00
|
Atletika
|
60 m |
mladší žákyně |
Rozběh 2 |
Atletický stadion T. J. Sokol České Budějovice, Sokolský ostrov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:00
|
Atletika
|
60 m |
mladší žákyně |
Rozběh 3 |
Atletický stadion T. J. Sokol České Budějovice, Sokolský ostrov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:00
|
Atletika
|
60 m |
mladší žákyně |
Rozběh 4 |
Atletický stadion T. J. Sokol České Budějovice, Sokolský ostrov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:00
|
Atletika
|
disk |
starší žákyně |
Finále |
Atletický stadion T. J. Sokol České Budějovice, Sokolský ostrov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:20
|
Atletika
|
60 m |
mladší žáci |
Rozběh 1 |
Atletický stadion T. J. Sokol České Budějovice, Sokolský ostrov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:20
|
Atletika
|
60 m |
mladší žáci |
Rozběh 2 |
Atletický stadion T. J. Sokol České Budějovice, Sokolský ostrov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:20
|
Atletika
|
60 m |
mladší žáci |
Rozběh 3 |
Atletický stadion T. J. Sokol České Budějovice, Sokolský ostrov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:20
|
Atletika
|
60 m |
mladší žáci |
Rozběh 4 |
Atletický stadion T. J. Sokol České Budějovice, Sokolský ostrov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:40
|
Atletika
|
60 m |
starší žákyně |
Rozběh 1 |
Atletický stadion T. J. Sokol České Budějovice, Sokolský ostrov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:40
|
Atletika
|
60 m |
starší žákyně |
Rozběh 2 |
Atletický stadion T. J. Sokol České Budějovice, Sokolský ostrov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:40
|
Atletika
|
60 m |
starší žákyně |
Rozběh 3 |
Atletický stadion T. J. Sokol České Budějovice, Sokolský ostrov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:40
|
Atletika
|
60 m |
starší žákyně |
Rozběh 4 |
Atletický stadion T. J. Sokol České Budějovice, Sokolský ostrov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:00
|
Atletika
|
60 m |
starší žáci |
Rozběh 1 |
Atletický stadion T. J. Sokol České Budějovice, Sokolský ostrov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:00
|
Atletika
|
60 m |
starší žáci |
Rozběh 2 |
Atletický stadion T. J. Sokol České Budějovice, Sokolský ostrov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:00
|
Atletika
|
60 m |
starší žáci |
Rozběh 3 |
Atletický stadion T. J. Sokol České Budějovice, Sokolský ostrov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:00
|
Atletika
|
60 m |
starší žáci |
Rozběh 4 |
Atletický stadion T. J. Sokol České Budějovice, Sokolský ostrov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:15
|
Atletika
|
výška |
mladší žáci |
Kvalifikace A, sektor 1 |
Atletický stadion T. J. Sokol České Budějovice, Sokolský ostrov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:15
|
Atletika
|
výška |
mladší žáci |
Kvalifikace B, sektor 2 |
Atletický stadion T. J. Sokol České Budějovice, Sokolský ostrov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:15
|
Atletika
|
dálka |
starší žáci |
Kvalifikace B, sektor 1 |
Atletický stadion T. J. Sokol České Budějovice, Sokolský ostrov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:20
|
Atletika
|
800 m |
mladší žákyně |
Rozběh 1 |
Atletický stadion T. J. Sokol České Budějovice, Sokolský ostrov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:20
|
Atletika
|
800 m |
mladší žákyně |
Rozběh 2 |
Atletický stadion T. J. Sokol České Budějovice, Sokolský ostrov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:35
|
Atletika
|
800 m |
mladší žáci |
Rozběh 1 |
Atletický stadion T. J. Sokol České Budějovice, Sokolský ostrov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:35
|
Atletika
|
800 m |
mladší žáci |
Rozběh 2 |
Atletický stadion T. J. Sokol České Budějovice, Sokolský ostrov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Atletika
|
výška |
starší žákyně |
Kvalifikace A, sektor 1 |
Atletický stadion T. J. Sokol České Budějovice, Sokolský ostrov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Atletika
|
výška |
starší žákyně |
Kvalifikace B, sektor 2 |
Atletický stadion T. J. Sokol České Budějovice, Sokolský ostrov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Atletika
|
dálka |
starší žákyně |
Kvalifikace A, sektor 1 |
Atletický stadion T. J. Sokol České Budějovice, Sokolský ostrov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Atletika
|
disk |
starší žáci |
Finále |
Atletický stadion T. J. Sokol České Budějovice, Sokolský ostrov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:45
|
Atletika
|
60 m |
mladší žákyně |
1 semifinále |
Atletický stadion T. J. Sokol České Budějovice, Sokolský ostrov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:45
|
Atletika
|
60 m |
mladší žákyně |
2 semifinále |
Atletický stadion T. J. Sokol České Budějovice, Sokolský ostrov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:00
|
Atletika
|
60 m |
starší žákyně |
1 semifinále |
Atletický stadion T. J. Sokol České Budějovice, Sokolský ostrov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:00
|
Atletika
|
60 m |
starší žákyně |
2 semifinále |
Atletický stadion T. J. Sokol České Budějovice, Sokolský ostrov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:15
|
Atletika
|
60 m |
mladší žáci |
1 semifinále |
Atletický stadion T. J. Sokol České Budějovice, Sokolský ostrov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:15
|
Atletika
|
60 m |
mladší žáci |
2 semifinále |
Atletický stadion T. J. Sokol České Budějovice, Sokolský ostrov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:30
|
Atletika
|
60 m |
starší žáci |
1 semifinále |
Atletický stadion T. J. Sokol České Budějovice, Sokolský ostrov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:30
|
Atletika
|
60 m |
starší žáci |
2 semifinále |
Atletický stadion T. J. Sokol České Budějovice, Sokolský ostrov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:30
|
Atletika
|
výška |
starší žáci |
Kvalifikace A, sektor 1 |
Atletický stadion T. J. Sokol České Budějovice, Sokolský ostrov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:30
|
Atletika
|
výška |
starší žáci |
Kvalifikace B, sektor 2 |
Atletický stadion T. J. Sokol České Budějovice, Sokolský ostrov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:30
|
Atletika
|
dálka |
starší žákyně |
Kvalifikace B, sektor 1 |
Atletický stadion T. J. Sokol České Budějovice, Sokolský ostrov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:45
|
Atletika
|
800 m |
starší žákyně |
Rozběh 1 |
Atletický stadion T. J. Sokol České Budějovice, Sokolský ostrov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:45
|
Atletika
|
800 m |
starší žákyně |
Rozběh 2 |
Atletický stadion T. J. Sokol České Budějovice, Sokolský ostrov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:00
|
Atletika
|
1500 m |
starší žáci |
Rozběh 1 |
Atletický stadion T. J. Sokol České Budějovice, Sokolský ostrov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:00
|
Atletika
|
1500 m |
starší žáci |
Rozběh 2 |
Atletický stadion T. J. Sokol České Budějovice, Sokolský ostrov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|