24. 06. 2024
Pondělí
|
09:00
|
Karate
|
kata jednotlivci |
dorostenky |
Alžběta Králíčková - Emma Kubečková |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Karate
|
kata jednotlivci |
dorostenky |
Marie Kobernyk - volný los |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Karate
|
kata jednotlivci |
dorostenky |
Eliška Jančaříková - Tereza Kaulfusová |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Karate
|
kata jednotlivci |
dorostenky |
Ellen Rezková - volný los |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Karate
|
kata jednotlivci |
dorostenky |
Dominika Suchá - Kateřina Ryšavá |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Karate
|
kata jednotlivci |
dorostenky |
Elena Wircinská - volný los |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Karate
|
kata jednotlivci |
dorostenky |
Julie Lehká - Nela Červená |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Karate
|
kata jednotlivci |
dorostenky |
Edita Pohlová - volný los |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Karate
|
kata jednotlivci |
dorostenky |
Veronika Tomíčková - Adéla Konůpková |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Karate
|
kata jednotlivci |
dorostenky |
Maria Tahirova - volný los |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Karate
|
kata jednotlivci |
dorostenky |
Dorota Pavelková - Nelly Kuryviálová |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Karate
|
kata jednotlivci |
dorostenky |
Simona Ticháčková - volný los |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Karate
|
kata jednotlivci |
dorostenky |
Lucie Bukovská - Nela Kubelková |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Karate
|
kata jednotlivci |
dorostenky |
Ella Kittnerová - volný los |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Karate
|
kata jednotlivci |
dorostenky |
Viktorie Sekaninová - volný los |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Karate
|
kata jednotlivci |
dorostenky |
Markéta Hrušková - volný los |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Karate
|
kata jednotlivci |
dorostenky |
Nela Kubelková - Ella Kittnerová |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:40
|
Karate
|
kata jednotlivci |
dorostenky |
Emma Kubečková - Marie Kobernyk |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:40
|
Karate
|
kata jednotlivci |
dorostenky |
Eliška Jančaříková - Ellen Rezková |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:40
|
Karate
|
kata jednotlivci |
dorostenky |
Dominika Suchá - Elena Wircinská |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:40
|
Karate
|
kata jednotlivci |
dorostenky |
Nela Červená - Edita Pohlová |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:45
|
Karate
|
kata jednotlivci |
dorostenky |
Viktorie Sekaninová - Markéta Hrušková |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:45
|
Karate
|
kata jednotlivci |
dorostenky |
Nelly Kuryviálová - Simona Ticháčková |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:45
|
Karate
|
kata jednotlivci |
dorostenky |
Veronika Tomíčková - Marie Tahirova |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:10
|
Karate
|
kata jednotlivci |
dorostenky |
Nela Kubelková - Viktorie Sekaninová |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:10
|
Karate
|
kata jednotlivci |
dorostenky |
Nella Kuryviálová - Veronika Tomíčková |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:10
|
Karate
|
kata jednotlivci |
dorostenky |
Dominika Suchá - Edita Pohlová |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:10
|
Karate
|
kata jednotlivci |
dorostenky |
Marie Kobernyk - Ellen Rezková |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:25
|
Karate
|
kata jednotlivci |
dorostenky |
Mariia Kobernyk - Edita Pohlová |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:25
|
Karate
|
kata jednotlivci |
dorostenky |
Nelly Kuryviálová - Viktorie Sekaninová |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:35
|
Karate
|
kata jednotlivci |
dorostenky |
Edita Pohlová - Nelly Kuryviálová |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:45
|
Karate
|
kata jednotlivci |
dorostenci |
Samuel Daněk - Jakub Horák |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:45
|
Karate
|
kata jednotlivci |
dorostenci |
David Šťáhlavský - Marcelo Portillo Abad |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:45
|
Karate
|
kata jednotlivci |
dorostenci |
Martin Enev - Vít Pokorný |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:45
|
Karate
|
kata jednotlivci |
dorostenci |
Matouš Folwarczny - volný los |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:45
|
Karate
|
kata jednotlivci |
dorostenci |
Adam Ilčík - Josef Luong |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:45
|
Karate
|
kata jednotlivci |
dorostenci |
Jan Šourek - volný los |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:45
|
Karate
|
kata jednotlivci |
dorostenci |
Daniel Jindra - Maxim Prokopčuk |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:45
|
Karate
|
kata jednotlivci |
dorostenci |
Štěpán Račák - volný los |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:45
|
Karate
|
kata jednotlivci |
dorostenci |
Jan Kittner - Dominik Bílek |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:45
|
Karate
|
kata jednotlivci |
dorostenci |
Jakub Fajt - volný los |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:45
|
Karate
|
kata jednotlivci |
dorostenci |
Lukáš Dobrozemský - Andrej Svoboda |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:45
|
Karate
|
kata jednotlivci |
dorostenci |
Miroslav Kučera - volný los |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:45
|
Karate
|
kata jednotlivci |
dorostenci |
Leonard Ondovčák - David Šimota |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:45
|
Karate
|
kata jednotlivci |
dorostenci |
Michal Brzobohatý - volný los |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:45
|
Karate
|
kata jednotlivci |
dorostenci |
Martin Palan - Alex Knap |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:45
|
Karate
|
kata jednotlivci |
dorostenci |
Jan Hruška - volný los |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:20
|
Karate
|
kata jednotlivci |
dorostenci |
Samuel Daněk - David Šťáhlavský |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:20
|
Karate
|
kata jednotlivci |
dorostenci |
Martin Enev - Matouš Folwarczny |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:20
|
Karate
|
kata jednotlivci |
dorostenci |
Adam Ilčík - Jan Šourek |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:20
|
Karate
|
kata jednotlivci |
dorostenci |
Maxim Prokopčuk - Štěpán Račák |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:20
|
Karate
|
kata jednotlivci |
dorostenci |
Jan Kittner - Jakub Fajt |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:20
|
Karate
|
kata jednotlivci |
dorostenci |
Lukáš Dobrozemský - Miroslav Kučera |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:20
|
Karate
|
kata jednotlivci |
dorostenci |
Leonard Ondovčák - Michal Brzobohatý |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:20
|
Karate
|
kata jednotlivci |
dorostenci |
Alex Knap - Jan Hruška |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:40
|
Karate
|
kata jednotlivci |
dorostenci |
David Šťáhlavský - Martin Enev |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:40
|
Karate
|
kata jednotlivci |
dorostenci |
Adam Ilčík - Maxim Prokopčuk |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:40
|
Karate
|
kata jednotlivci |
dorostenci |
Jakub Fajt - Miroslav Kučera |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:40
|
Karate
|
kata jednotlivci |
dorostenci |
Michal Brzobohatý - Alex Knap |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Karate
|
kata jednotlivci |
dorostenci |
David Šťáhlavský - Adam Ilčík |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Karate
|
kata jednotlivci |
dorostenci |
Jakub Fajt - Michal Brzobohatý |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Karate
|
kata jednotlivci |
starší žákyně |
Adriana Kuchtová - Eliška Kulhánková |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Karate
|
kata jednotlivci |
starší žákyně |
Karolína Halabalová - Andrea Obhlídalová |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Karate
|
kata jednotlivci |
starší žákyně |
Anna Frühaufová - Karolína Cinková |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Karate
|
kata jednotlivci |
starší žákyně |
Sofia Horňáková - volný los |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Karate
|
kata jednotlivci |
starší žákyně |
Nicole Cirhanová - Tereza Částková |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Karate
|
kata jednotlivci |
starší žákyně |
Jana Škaldová - volný los |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Karate
|
kata jednotlivci |
starší žákyně |
Anna Kalmanová - Julie Zedníčková |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Karate
|
kata jednotlivci |
starší žákyně |
Adéla Kocourková - volný los |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Karate
|
kata jednotlivci |
starší žákyně |
Anežka Čepičková - Karolína Trávníčková |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Karate
|
kata jednotlivci |
starší žákyně |
Anna Řeřichová - volný los |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Karate
|
kata jednotlivci |
starší žákyně |
Viktorie Lysoňková - Viktorie Chmelárová |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Karate
|
kata jednotlivci |
starší žákyně |
Nela Stašková - volný los |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Karate
|
kata jednotlivci |
starší žákyně |
Nathalie Petříková - Viktorie Zbranková |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Karate
|
kata jednotlivci |
starší žákyně |
Johana Švandová - volný los |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Karate
|
kata jednotlivci |
starší žákyně |
Kristýna Rigóvá - Zuzana Hauková |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Karate
|
kata jednotlivci |
starší žákyně |
Markéta Jašková - volný los |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Karate
|
kata jednotlivci |
starší žákyně |
Eliška Kulhánková - Karolína Halabalová |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Karate
|
kata jednotlivci |
starší žákyně |
Anna Frühaufová - Sofia Horňáková |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Karate
|
kata jednotlivci |
starší žákyně |
Tereza Částková - Jana Škaldová |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Karate
|
kata jednotlivci |
starší žákyně |
Julie Zedníčková - Adéla Kocourková |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Karate
|
kata jednotlivci |
starší žákyně |
Karolína Trávníčková - Anna Řeřichová |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Karate
|
kata jednotlivci |
starší žákyně |
Viktorie Lysoňková - Nela Stašková |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Karate
|
kata jednotlivci |
starší žákyně |
Nathalie Petříková - Johana Švandová |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Karate
|
kata jednotlivci |
starší žákyně |
Zuzana Hauková- Markéta Jašková |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Karate
|
kata jednotlivci |
starší žákyně |
Karolína Halabalová - Sofia Horňáková |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Karate
|
kata jednotlivci |
starší žákyně |
Tereza Částková - Julie Zedníčková |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Karate
|
kata jednotlivci |
starší žákyně |
Karolína Trávníčková - Viktorie Lysoňková |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Karate
|
kata jednotlivci |
starší žákyně |
Nathalie Petříková - Zuzana Hauková |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Karate
|
kata jednotlivci |
starší žákyně |
Sofia Horňáková - Tereza Částková |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Karate
|
kata jednotlivci |
starší žákyně |
Viktorie Lysoňková - Nathalie Petříková |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Karate
|
kata jednotlivci |
starší žákyně |
Sofia Horňáková - Nathalie Petříková |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:15
|
Karate
|
kata jednotlivci |
dorostenci |
Adam Ilčík - Michal Brzobohatý |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:15
|
Karate
|
kata jednotlivci |
dorostenci |
Adam Iličík - Michal Brzobohatý |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:00
|
Karate
|
kata jednotlivci |
starší žáci |
Daniel Hocek - Jan Novotný |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:00
|
Karate
|
kata jednotlivci |
starší žáci |
Miroslav Veselík - volný los |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:00
|
Karate
|
kata jednotlivci |
starší žáci |
Adam Bartoň-Drobenín - Timon Pater |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:00
|
Karate
|
kata jednotlivci |
starší žáci |
Jakub Šimeček - volný los |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:00
|
Karate
|
kata jednotlivci |
starší žáci |
Marcel Malý - Vít Nedbal |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:00
|
Karate
|
kata jednotlivci |
starší žáci |
Robin Hlaváček - volný los |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:00
|
Karate
|
kata jednotlivci |
starší žáci |
Bajro Osmanovič - volný los |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:00
|
Karate
|
kata jednotlivci |
starší žáci |
Vojtěch Rychtecký - volný los |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:00
|
Karate
|
kata jednotlivci |
starší žáci |
Martin Koupal - Ben Maružán |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:00
|
Karate
|
kata jednotlivci |
starší žáci |
Munkh-Uchral Kherlenbaatar - volný los |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:00
|
Karate
|
kata jednotlivci |
starší žáci |
Jan Králíček - volný los |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:00
|
Karate
|
kata jednotlivci |
starší žáci |
Jacob Daniel Janda - volný los |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:00
|
Karate
|
kata jednotlivci |
starší žáci |
Radim Šebetka - Damian Ona |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:00
|
Karate
|
kata jednotlivci |
starší žáci |
Štěpán Podlesný - volný los |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:00
|
Karate
|
kata jednotlivci |
starší žáci |
Jakub Jarolímek - volný los |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:00
|
Karate
|
kata jednotlivci |
starší žáci |
Lukáš Macháček - volný los |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:00
|
Karate
|
kata jednotlivci |
starší žáci |
Daniel Hocek - Miroslav Veselík |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:00
|
Karate
|
kata jednotlivci |
starší žáci |
Timon Pater - Jakub Šimeček |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:00
|
Karate
|
kata jednotlivci |
starší žáci |
Marcel Malý - Robin Hlaváček |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:00
|
Karate
|
kata jednotlivci |
starší žáci |
Bajro Osmanovič - Vojtěch Rychtecký |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:00
|
Karate
|
kata jednotlivci |
starší žáci |
Martin Koupal - Munkh-Uchral Kherlenbaatar |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:00
|
Karate
|
kata jednotlivci |
starší žáci |
Jan Králíček - Jacob Daniel Janda |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:00
|
Karate
|
kata jednotlivci |
starší žáci |
Radim Šebetka - Štěpán Podlesný |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:00
|
Karate
|
kata jednotlivci |
starší žáci |
Jakub Jarolímek - Lukáš Macháček |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:00
|
Karate
|
kata jednotlivci |
starší žáci |
Miroslav Veselík - Timon Pater |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:00
|
Karate
|
kata jednotlivci |
starší žáci |
Marcel Malý - Bajro Osmanovič |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:00
|
Karate
|
kata jednotlivci |
starší žáci |
Martin Koupal - Jacob Daniel Janda |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:00
|
Karate
|
kata jednotlivci |
starší žáci |
Radim Šebetka - Lukáš Macháček |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:00
|
Karate
|
kata jednotlivci |
starší žáci |
Timon Pater - Bajro Osmanovič |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:00
|
Karate
|
kata jednotlivci |
starší žáci |
Martin Koupal - Radim Šebetka |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:00
|
Karate
|
kata jednotlivci |
starší žáci |
Bajro Osmanovič - Martin Koupal |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:15
|
Karate
|
kata team |
dorost |
Ústecký kraj - Olomoucký kraj |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:15
|
Karate
|
kata team |
dorost |
Liberecký kraj - volný los |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:15
|
Karate
|
kata team |
dorost |
Plzeňský kraj - Hlavní město Praha |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:15
|
Karate
|
kata team |
dorost |
Jihomoravský kraj - volný los |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:15
|
Karate
|
kata team |
dorost |
Moravskoslezský kraj - Středočeský kraj |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:15
|
Karate
|
kata team |
dorost |
Jihočeský kraj - volný los |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:15
|
Karate
|
kata team |
dorost |
Královéhradecký kraj - Zlínský kraj |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:15
|
Karate
|
kata team |
dorost |
Pardubický kraj - volný los |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:15
|
Karate
|
kata team |
dorost |
Olomoucký kraj - Liberecký kraj |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:15
|
Karate
|
kata team |
dorost |
Hlavní město Praha - Jihomoravský kraj |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:15
|
Karate
|
kata team |
dorost |
Moravskoslezský kraj - Jihočeský kraj |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:15
|
Karate
|
kata team |
dorost |
Zlínský kraj - Pardubický kraj |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:15
|
Karate
|
kata team |
dorost |
Liberecký kraj - Jihomoravský kraj |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:15
|
Karate
|
kata team |
dorost |
Jihočeský kraj - Pardubický kraj |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:15
|
Karate
|
kata team |
dorost |
Jihomoravský kraj - Jihočeský kraj |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:30
|
Karate
|
kata team |
starší žactvo |
Ústecký kraj - Plzeňský kraj |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:30
|
Karate
|
kata team |
starší žactvo |
Jihočeský - volný los |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:30
|
Karate
|
kata team |
starší žactvo |
Karlovarský kraj - Liberecký kraj |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:30
|
Karate
|
kata team |
starší žactvo |
Olomoucký kraj - volný los |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:30
|
Karate
|
kata team |
starší žactvo |
Jihomoravský kraj - Středočeský kraj |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:30
|
Karate
|
kata team |
starší žactvo |
Moravskoslezský kraj - volný los |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:30
|
Karate
|
kata team |
starší žactvo |
Královéhradecký kraj - volný los |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:30
|
Karate
|
kata team |
starší žactvo |
Pardubický kraj - volný los |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:30
|
Karate
|
kata team |
starší žactvo |
Ústecký kraj - Jihočeský kraj |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:30
|
Karate
|
kata team |
starší žactvo |
Liberecký kraj - Olomoucký kraj |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:30
|
Karate
|
kata team |
starší žactvo |
Jihomoravský kraj - Moravskoslezský kraj |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:30
|
Karate
|
kata team |
starší žactvo |
Královéhradecký kraj - Pardubický kraj |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:30
|
Karate
|
kata team |
starší žactvo |
Jihočeský kraj - Liberecký kraj |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:30
|
Karate
|
kata team |
starší žactvo |
Jihomoravský kraj - Pardubický kraj |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:30
|
Karate
|
kata team |
starší žactvo |
Liberecký kraj - Pardubický kraj |
Výstaviště pavilon T1 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|