24. 06. 2024
Pondělí
|
08:30
|
Házená
|
turnaj družstev |
starší žákyně |
Jihočeský kraj x Hlavní město Praha |
TJ Lokomotiva ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
08:30
|
Házená
|
turnaj družstev |
starší žáci |
Plzeňský kraj x Jihočeský kraj |
TJ Spartak Sezimovo Ústí |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:15
|
Házená
|
turnaj družstev |
starší žáci |
Hlavní město Praha x Moravskoslezský kraj |
TJ Spartak Sezimovo Ústí |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:20
|
Házená
|
turnaj družstev |
starší žákyně |
Kraj Vysočina x Karlovarský kraj |
TJ Lokomotiva ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:00
|
Házená
|
turnaj družstev |
starší žáci |
Zlínský kraj x Pardubický kraj |
TJ Spartak Sezimovo Ústí |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:10
|
Házená
|
turnaj družstev |
starší žákyně |
Pardubický kraj x Moravskoslezský kraj |
TJ Lokomotiva ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:45
|
Házená
|
turnaj družstev |
starší žáci |
Plzeňský kraj x Kraj Vysočina |
TJ Spartak Sezimovo Ústí |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:00
|
Házená
|
turnaj družstev |
starší žákyně |
Hlavní město Praha x Kraj Vysočina |
TJ Lokomotiva ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:30
|
Házená
|
turnaj družstev |
starší žáci |
Pardubický kraj x Jihočeský kraj |
TJ Spartak Sezimovo Ústí |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:50
|
Házená
|
turnaj družstev |
starší žákyně |
Pardubický kraj x Jihočeský kraj |
TJ Lokomotiva ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:15
|
Házená
|
turnaj družstev |
starší žáci |
Zlínský kraj - Moravskoslezský kraj |
TJ Spartak Sezimovo Ústí |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:40
|
Házená
|
turnaj družstev |
starší žákyně |
Moravskoslezský kraj x Karlovarský kraj |
TJ Lokomotiva ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:00
|
Házená
|
turnaj družstev |
starší žáci |
Jihočeský kraj x Hlavní město Praha |
TJ Spartak Sezimovo Ústí |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:30
|
Házená
|
turnaj družstev |
starší žákyně |
Středočeský kraj x Olomoucký kraj |
TJ Lokomotiva ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:45
|
Házená
|
turnaj družstev |
starší žáci |
Středočeský kraj x Ústecký kraj |
TJ Spartak Sezimovo Ústí |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:20
|
Házená
|
turnaj družstev |
starší žákyně |
Ústecký kraj x Plzeňský kraj |
TJ Lokomotiva ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:30
|
Házená
|
turnaj družstev |
starší žáci |
Olomoucký kraj x Jihomoravský kraj |
TJ Spartak Sezimovo Ústí |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:10
|
Házená
|
turnaj družstev |
starší žákyně |
Jihomoravský kraj x Zlínský kraj |
TJ Lokomotiva ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:15
|
Házená
|
turnaj družstev |
starší žáci |
Královéhradecký kraj x Liberecký kraj |
TJ Spartak Sezimovo Ústí |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:00
|
Házená
|
turnaj družstev |
starší žákyně |
Olomoucký kraj x Ústecký kraj |
TJ Lokomotiva ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:00
|
Házená
|
turnaj družstev |
starší žáci |
Ústecký kraj x Olomoucký kraj |
TJ Spartak Sezimovo Ústí |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:45
|
Házená
|
turnaj družstev |
starší žáci |
Královéhradecký kraj x Středočeský kraj |
TJ Spartak Sezimovo Ústí |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:50
|
Házená
|
turnaj družstev |
starší žákyně |
Jihomoravský kraj x Středočeský kraj |
TJ Lokomotiva ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
17:30
|
Házená
|
turnaj družstev |
starší žáci |
Liberecký kraj x Jihomoravský kraj |
TJ Spartak Sezimovo Ústí |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
17:40
|
Házená
|
turnaj družstev |
starší žákyně |
Zlínský kraj x Plzeňský kraj |
TJ Lokomotiva ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|