24. 06. 2024
Pondělí
|
09:30
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Jihomoravský kraj - Královéhradecký kraj |
hala PF JČU ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:30
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Středočeský kraj - Zlínský kraj |
ZŠ Kubatova ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:30
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Královéhradecký kraj - Karlovarský kraj |
ZŠ a MŠ Tábor Helsinská |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:30
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Ústecký kraj - Jihočeský kraj |
Gymnázium Pierra de Coubertina Tábor |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:00
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Hlavní město Praha - Liberecký kraj |
hala PF JČU ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:00
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Ústecký kraj - Karlovarský kraj |
ZŠ Kubatova ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:00
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Středočeský kraj - Liberecký kraj |
ZŠ a MŠ Tábor Helsinská |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:00
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Moravskoslezský kraj - kraj Vysočina |
Gymnázium Pierra de Coubertina Tábor |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:30
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Kraj Vysočina - Pardubický kraj |
hala PF JČU ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:30
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Olomoucký kraj - Jihočeský kraj |
ZŠ Kubatova ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:30
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Plzeňský kraj - Jihomoravský kraj |
ZŠ a MŠ Tábor Helsinská |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:30
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Pardubický kraj - Hlavní město Praha |
Gymnázium Pierra de Coubertina Tábor |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:00
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Liberecký kraj - Jihomoravský kraj |
hala PF JČU ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:00
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Karlovarský kraj - Středočeský kraj |
ZŠ Kubatova ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:00
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Liberecký kraj - Královéhradecký kraj |
ZŠ a MŠ Tábor Helsinská |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:00
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Kraj Vysočina - Ústecký kraj |
Gymnázium Pierra de Coubertina Tábor |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:30
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Královéhradecký kraj - Hlavní město Praha |
hala PF JČU ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:30
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Zlínský kraj - Ústecký kraj |
ZŠ Kubatova ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:30
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Karlovarský kraj - Středočeský kraj |
ZŠ a MŠ Tábor Helsinská |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:30
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Jihočeský kraj - Moravskoslezský kraj |
Gymnázium Pierra de Coubertina Tábor |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
18:00
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Moravskoslezský kraj - Kraj Vysočina |
hala PF JČU ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
18:00
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Plzeňský kraj - Olomoucký kraj |
ZŠ Kubatova ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
18:00
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Zlínský kraj - Plzeňský kraj |
ZŠ a MŠ Tábor Helsinská |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
18:00
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Olomoucký kraj - Pardubický kraj |
Gymnázium Pierra de Coubertina Tábor |
Startovní listina,
Výsledky
|
|