24. 06. 2024
Pondělí
|
09:00
|
Badminton
|
smíšená čtyřhra |
dívky + chlapci |
Petr Bříza/ Štěpánka Nýdrlová (PHA) - volný los |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Badminton
|
smíšená čtyřhra |
dívky + chlapci |
Johan Kňažovčík / Martina Czajová (MSK) - Kryštof Sůva / Kristýna Holubová (LBK) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Badminton
|
smíšená čtyřhra |
dívky + chlapci |
Tomáš Klapal / Amy Hodačová (KHK) - volný los |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Badminton
|
smíšená čtyřhra |
dívky + chlapci |
Matouš Hejna / Natálie Frýdová (PLK) / Petr Martinec / Pavlína Hemannová (SCK) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Badminton
|
smíšená čtyřhra |
dívky + chlapci |
Matyáš Puffr / Karolína Hniličková (JČK) - volný los |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Badminton
|
smíšená čtyřhra |
dívky + chlapci |
Pavel Smil / Kateřina Vondráčková (USK) / Jan Vladimír Stružka / Valerie Burgetová (PAK) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Badminton
|
smíšená čtyřhra |
dívky + chlapci |
Nikolas Raithel / Barbora Smáhová (KVK) / Mikuláš Hrubý / Monika Majerová (OLK) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Badminton
|
smíšená čtyřhra |
dívky + chlapci |
Šimon Ondruch / Elen Ondruchová (ZLK) - Gabriel Trkan / Klára Fliglová (JMK) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Badminton
|
smíšená čtyřhra |
dívky + chlapci |
Matyáš Puffr / Karolína Hniličková (JČK) - volný los |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:30
|
Badminton
|
smíšená čtyřhra |
dívky + chlapci |
Jakub Šolc / Sofia Kerplová (LBK) - Martin Ondra / Tereza Rašticová (ZLK) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:30
|
Badminton
|
smíšená čtyřhra |
dívky + chlapci |
Štěpán Klíma / Tereza Matulová (VYS) - František Vrchotický / Vanessa Pražáková (JČK) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:30
|
Badminton
|
smíšená čtyřhra |
dívky + chlapci |
Nataniel Skrčený / Linda Vernerová (SCK) - Vojtěch Šíma / Eva Holubářová (KHK) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:30
|
Badminton
|
smíšená čtyřhra |
dívky + chlapci |
Jan Paulík / Michaela Fedorková (JMK) - volný los |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:30
|
Badminton
|
smíšená čtyřhra |
dívky + chlapci |
Antonín Žibřický / Adéla Šlechtová (KVK) - Nhat Long Dinh / Tereza Grznárová (USK) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:30
|
Badminton
|
smíšená čtyřhra |
dívky + chlapci |
Michal Vybíral / Kateřina Malá (OLK) - Tobiáš Stebel / Anna Pargačová (MSK) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:00
|
Badminton
|
smíšená čtyřhra |
dívky + chlapci |
Marek Nechvátal / Jana Hnilicová (PHA) - Jan Bican / Martina Jindrová (PLK) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:00
|
Badminton
|
smíšená čtyřhra |
dívky + chlapci |
Daniel Čada / Eliška Dufková (PAK) - volný los |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:00
|
Badminton
|
smíšená čtyřhra |
dívky + chlapci |
Petr Bříza / Štěpánka Nýdrlová (PHA) - Johan Kňažovčík / Martina Czajová (MSK) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:00
|
Badminton
|
smíšená čtyřhra |
dívky + chlapci |
Tomáš Klapal / Eva Holubářová (KHK) - Petr Martinec / Pavlína Hermannová (SCK) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:00
|
Badminton
|
smíšená čtyřhra |
dívky + chlapci |
Matyáš Puffr - Karolína Hniličková (JČK) - Gabriel Trkan / Klára Fliglová (JMK) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:30
|
Badminton
|
smíšená čtyřhra |
dívky + chlapci |
Jan Paulík / Michaela Fedorková (JMK) - Nataniel Skrčený / Linda Vernerová (SCK) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:30
|
Badminton
|
smíšená čtyřhra |
dívky + chlapci |
Daniel Čada / Eliška Dufková - Marek Nechvátal / Jana Hnilicová (PHA) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:30
|
Badminton
|
smíšená čtyřhra |
dívky + chlapci |
Pavel Smil / Kateřina Vondráčková (USK) - Mikuláš Hrubý / Monika Majerová (JMK) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:30
|
Badminton
|
smíšená čtyřhra |
dívky + chlapci |
Jakub Šolc / Sofia Kerplová (LBK) - František Vrchotický / Vanessa Pražáková (JČK) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:30
|
Badminton
|
smíšená čtyřhra |
dívky + chlapci |
Long Dinh / Tereza Grznárová (USK) - Michal Vybíral / Kateřina Malá (OLK) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:00
|
Badminton
|
dvouhra |
chlapci |
Petr Bříza (PHA) - Antonín Žibřický (KVK) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:00
|
Badminton
|
dvouhra |
chlapci |
Mikuláš Hrubý (OLK) - Jan Bican (PLK) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:00
|
Badminton
|
dvouhra |
chlapci |
Matyáš Puffr (JČK) - Petr Martinec (SCK) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:00
|
Badminton
|
dvouhra |
chlapci |
Kryštof Sůva (LBK) - Nikolas Raithel (KVK) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:30
|
Badminton
|
dvouhra |
chlapci |
Jakub Šolc (LBK) - Tomáš Klapal (KHK) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:30
|
Badminton
|
dvouhra |
chlapci |
František Vrchotický (JČK) - Nhat Long Dinh (USK) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:30
|
Badminton
|
dvouhra |
chlapci |
Tobiáš Stebel (MSK) - Jan Vladimír Stružka (PAK) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:30
|
Badminton
|
dvouhra |
chlapci |
Michal Vybíral (OLK) - Vojtěch Šíma (KHK) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:30
|
Badminton
|
dvouhra |
chlapci |
Gabriel Trkan (JMK) - Šimon Ondruch (ZLK) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Badminton
|
dvouhra |
chlapci |
Johan Kňažovčík (MSK) - Nataniel Skrčený (SCK) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Badminton
|
dvouhra |
chlapci |
Matouš Hejna (PLK) - Pavel Smil (USK) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Badminton
|
dvouhra |
chlapci |
Jan Paulík (JMK) - Martin Ondra (ZLK) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:30
|
Badminton
|
dvouhra |
dívky |
Štěpánka Nýdrlová (PHA) - Linda Vernerová (SCK) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:30
|
Badminton
|
dvouhra |
dívky |
Amy Hodačová (KHK) - Adéla Šlechtová (KVK) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:30
|
Badminton
|
dvouhra |
dívky |
Tereza Grznárová (USK) - Barbora Smáhová (KVK) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:30
|
Badminton
|
dvouhra |
dívky |
Michaela Fedorková (JMK) - Natálie Frýdová (PLK) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:30
|
Badminton
|
dvouhra |
dívky |
Kristýna Holubová (LBK) - Martina Jindrová (PLK) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Badminton
|
dvouhra |
dívky |
Jana Hnilicová (PHA) - Monika Majerová (OLK) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Badminton
|
dvouhra |
dívky |
Anna Pargačová (MSK) - Tereza Rašticová (ZLK) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Badminton
|
dvouhra |
dívky |
Martina Czajová (MSK) - Tereza Matulová (VYS) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Badminton
|
dvouhra |
dívky |
Valerie Burgetová (PAK) - Klára Fliglová (JMK) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:30
|
Badminton
|
dvouhra |
dívky |
Eva Holubářová (KHK) - Elen Ondruchová (ZLK) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:30
|
Badminton
|
dvouhra |
chlapci |
Petr Bříza (PHA) - Tomáš Klapal (KHK) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:30
|
Badminton
|
dvouhra |
chlapci |
Antonín Žibřický (KVK) - Jakub Šolc (LBK) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:30
|
Badminton
|
dvouhra |
chlapci |
Jan Paulík (JMK) - Kryštof Sůva (LBK) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:30
|
Badminton
|
dvouhra |
chlapci |
Nikolas Raithel (KVK) - Martin Ondra (ZLK) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:00
|
Badminton
|
dvouhra |
dívky |
Eliška Dufková (PAK) - Monika Majerová (OLK) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:00
|
Badminton
|
dvouhra |
chlapci |
Matyáš Puffr (JČK) - Pavel Smil (USK) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:00
|
Badminton
|
dvouhra |
chlapci |
Matouš Hejna (PLK) - Petr Martinec (SCK) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:00
|
Badminton
|
dvouhra |
chlapci |
František Vrchotický (JČK) - Nataniel Skrčený (SCK) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:00
|
Badminton
|
dvouhra |
chlapci |
Nhat Long Dinh (USK) - Johan Kňažovčík (MSK) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:30
|
Badminton
|
dvouhra |
dívky |
Štěpánka Nýdrlová (PHA) - Adéla Šlechtová (KVK) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:30
|
Badminton
|
dvouhra |
chlapci |
Jan Bican (PLK) - Daniel Čada (PAK) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:30
|
Badminton
|
dvouhra |
chlapci |
Jan Vladimír Stružka (PAK) - Štěpán Klíma |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:30
|
Badminton
|
dvouhra |
chlapci |
Jonáš Pitro (VYS) - Šimon Ondruch (ZLK) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:30
|
Badminton
|
dvouhra |
chlapci |
Vojtěch Šíma (KHK) - Marek Nechvátal (PAH) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:00
|
Badminton
|
dvouhra |
dívky |
Amy Hodačová (KHK) - Linda Vernerová (SCK) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:00
|
Badminton
|
dvouhra |
dívky |
Tereza Grznárová (USK) - Michaela Fedorková (JMK) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:00
|
Badminton
|
dvouhra |
dívky |
Natálie Frýdová (PLK) - Barbora Smáhová (KVK) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:00
|
Badminton
|
dvouhra |
dívky |
Jana Hnilicová (PHA) - Eliška Dufková (PAK) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:00
|
Badminton
|
dvouhra |
dívky |
Karolína Hniličková (JČK) - Kristýna Holubová (LBK) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:00
|
Badminton
|
dvouhra |
dívky |
Vanessa Pražáková (JČK) - Eva Holubářová (KHK) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:30
|
Badminton
|
dvouhra |
dívky |
Kateřina Malá (OLK) - Tereza Rašticová (ZLK) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:30
|
Badminton
|
dvouhra |
dívky |
Pavlína Hermannová (SCK) - Martina Czajová (MSK) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:30
|
Badminton
|
dvouhra |
dívky |
Kateřina Vondráčková (USK) - Valerie Burgetová (PAK) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
17:00
|
Badminton
|
smíšená čtyřhra |
dívky + chlapci |
Petr Bříza / Štěpánka Nýdrlová (PHA) - Tomáš Klapal / Amy Hodačová (KHK) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
17:00
|
Badminton
|
smíšená čtyřhra |
dívky + chlapci |
Matyáš Puffr / Karolína Hniličková (JČK) - Mikuláš Hrubý / Monika Majerová (JMK) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
17:00
|
Badminton
|
smíšená čtyřhra |
dívky + chlapci |
František Vrchotický / Vanessa Pražáková (JČK) - Jan Paulík / Michaela Fedorková (JMK) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
17:00
|
Badminton
|
smíšená čtyřhra |
dívky + chlapci |
Michal Vybíral / Kateřina Malá (OLK) - Marek Nechvátal / Jana Hnilicová (PHA) |
Sokolovna ČB |
Startovní listina,
Výsledky
|
|