25. 01. 2023
Středa
|
08:30
|
Alpské disciplíny
|
paralelní slalom družstev |
paralelní závod |
Závod |
Horní Mísečky - Machytka |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Lední hokej
|
turnaj chlapci |
turnaj |
Kraj Vysočina - Královéhradecký kraj |
ZS Vrchlabí |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Lední hokej
|
turnaj chlapci |
turnaj |
Olomoucký kraj - Moravskoslezský kraj |
ZS Trutnov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:15
|
Běžecké lyžování zrakově postižených
|
Sprint klasicky |
dívky B1 - B3 |
závod |
Vrchlabí - areál Vejsplachy |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:15
|
Běžecké lyžování zrakově postižených
|
Sprint klasicky |
chlapci B1 - B3 |
závod |
Vrchlabí - areál Vejsplachy |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:00
|
Akrobatické lyžování
|
skicross team |
soutěž družstev |
závod |
Horní Mísečky - Machytka |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:00
|
Snowboarding
|
slopestyle |
mladší dívky |
Kvalifikace |
Horní Mísečky - Snowpark |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:00
|
Snowboarding
|
slopestyle |
starší dívky |
Kvalifikace |
Horní Mísečky - Snowpark |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:00
|
Snowboarding
|
slopestyle |
starší chlapci |
Kvalifikace |
Horní Mísečky - Snowpark |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:00
|
Snowboarding
|
slopestyle |
mladší chlapci |
Kvalifikace |
Horní Mísečky - Snowpark |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:45
|
Lední hokej
|
turnaj chlapci |
turnaj |
Zlínský kraj - Liberecký kraj |
ZS Vrchlabí |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:45
|
Lední hokej
|
turnaj chlapci |
turnaj |
Jihomoravský kraj - Karlovarský kraj |
ZS Trutnov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:30
|
Lyžařský orientační běh
|
krátká trať |
chlapci 16 |
Krátká trať |
Běžecký lyžařský areál Benecko |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:30
|
Lyžařský orientační běh
|
krátká trať |
dívky 16 |
Krátká trať |
Běžecký lyžařský areál Benecko |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:30
|
Lyžařský orientační běh
|
krátká trať |
dívky 14 |
Krátká trať |
Běžecký lyžařský areál Benecko |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:30
|
Lyžařský orientační běh
|
krátká trať |
chlapci 14 |
Krátká trať |
Běžecký lyžařský areál Benecko |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:30
|
Lední hokej
|
turnaj chlapci |
turnaj |
Středočeský kraj - Jihočeský kraj |
ZS Vrchlabí |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:30
|
Lední hokej
|
turnaj chlapci |
turnaj |
Ústecký kraj - Hlavní město Praha |
ZS Trutnov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:15
|
Lední hokej
|
turnaj chlapci |
turnaj |
Královéhradecký kraj - Pardubický kraj |
ZS Vrchlabí |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:15
|
Lední hokej
|
turnaj chlapci |
turnaj |
Moravskoslezský kraj - Plzeňský kraj |
ZS Trutnov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:30
|
Snowboarding
|
slopestyle |
mladší chlapci |
Finále |
Horní Mísečky - Snowpark |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:30
|
Snowboarding
|
slopestyle |
starší dívky |
Finále |
Horní Mísečky - Snowpark |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:30
|
Snowboarding
|
slopestyle |
mladší dívky |
Finále |
Horní Mísečky - Snowpark |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:30
|
Snowboarding
|
slopestyle |
starší chlapci |
Finále |
Horní Mísečky - Snowpark |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:00
|
Lední hokej
|
turnaj chlapci |
turnaj |
Liberecký kraj - Kraj Vysočina |
ZS Vrchlabí |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:00
|
Lední hokej
|
turnaj chlapci |
turnaj |
Karlovarský kraj - Olomoucký kraj |
ZS Trutnov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
17:45
|
Lední hokej
|
turnaj chlapci |
turnaj |
Zlínský kraj - Středočeský kraj |
ZS Vrchlabí |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
17:45
|
Lední hokej
|
turnaj chlapci |
turnaj |
Jihomoravský kraj - Ústecký kraj |
ZS Trutnov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
19:30
|
Lední hokej
|
turnaj chlapci |
turnaj |
Pardubický kraj - Jihočeský kraj |
ZS Vrchlabí |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
19:30
|
Lední hokej
|
turnaj chlapci |
turnaj |
Plzeňský kraj - Hlavní město Praha |
ZS Trutnov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|