30. 06. 2022
Čtvrtek
|
08:20
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
žákyně |
Královéhradecký kraj - Ústecký kraj |
Národní sportovní centrum Prostějov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
08:20
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
žákyně |
Moravskoslezský kraj - Pardubický kraj |
Národní sportovní centrum Prostějov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Fotbal
|
turnaj družstev |
chlapci U14 |
Pardubický kraj - Jihočeský kraj zápas o 13. místo |
1. HFK Olomouc |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Fotbal
|
turnaj družstev |
chlapci U14 |
Liberecký kraj - Karlovarský kraj Zápas o 11. místo |
FK Nové Sady Olomouc |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Plavání
|
50 VZ |
chlapci ročník 2008 |
rozplavby |
Plavecký stadion v Olomouci |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Plavání
|
50 VZ |
chlapci ročník 2009 |
rozplavby |
Plavecký stadion v Olomouci |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Plavání
|
50 VZ |
chlapci ročník 2010 |
rozplavby |
Plavecký stadion v Olomouci |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Tenis
|
dvouhra |
mladší dívky |
Barbora Fialová - Jana Kovačková |
Tenisové kurty TK Prostějov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Tenis
|
čtyřhra |
mladší chlapci |
Pardubický kraj - Hlavní město Praha |
Tenisové kurty TK Prostějov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Tenis
|
čtyřhra |
mladší dívky |
Středočeský kraj - Plzeňský kraj |
Tenisové kurty TK Prostějov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Tenis
|
čtyřhra |
starší dívky |
Jihomoravský kraj - Olomoucký kraj |
Tenisové kurty TK Prostějov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Florbal
|
turnaj družstev |
turnaj chlapců |
Kraj Vysočina - Moravskoslezský kraj |
Reálné gymnázium a ZŠ města Prostějova, Studentská 2 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Florbal
|
turnaj družstev |
turnaj dívek |
Plzeňský kraj - Karlovarský kraj |
Reálné gymnázium a ZŠ města Prostějova, Studentská 2 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Florbal
|
turnaj družstev |
turnaj dívek |
Liberecký kraj - Jihomoravský kraj |
Sportcentrum Prostějov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
žáci |
Olomoucký kraj - Hlavní město Praha |
Sportovní hala Kojetín |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
žáci |
Jihočeský kraj - Moravskoslezský kraj |
Sportovní hala Kojetín |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Beachvolejbal
|
turnaj dvojic |
Chlapci |
Jihočeský kraj - Jihomoravský kraj |
Koupaliště Kojetín |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Beachvolejbal
|
turnaj dvojic |
Chlapci |
Středočeský kraj - Plzeňský kraj |
Koupaliště Kojetín |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Beachvolejbal
|
turnaj dvojic |
Dívky |
Ústecký kraj - Kraj Vysočina |
Koupaliště Kojetín |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Beachvolejbal
|
turnaj dvojic |
Dívky |
Jihočeský kraj - Pardubický kraj |
Koupaliště Kojetín |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:13
|
Plavání
|
50 VZ |
dívky ročník 2008 |
rozplavby |
Plavecký stadion v Olomouci |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:13
|
Plavání
|
50 VZ |
dívky ročník 2009 |
rozplavby |
Plavecký stadion v Olomouci |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:13
|
Plavání
|
50 VZ |
dívky ročník 2010 |
rozplavby |
Plavecký stadion v Olomouci |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:15
|
Sportovní střelba
|
vzduchová puška (mix) |
dorost |
1.směna kvalifikace |
Městská sportovní hala Přerov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:27
|
Plavání
|
100 P |
chlapci ročník 2008 |
rozplavby |
Plavecký stadion v Olomouci |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:27
|
Plavání
|
100 P |
chlapci ročník 2009 |
rozplavby |
Plavecký stadion v Olomouci |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:27
|
Plavání
|
100 P |
chlapci ročník 2010 |
rozplavby |
Plavecký stadion v Olomouci |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:30
|
Atletika
|
oštěp |
starší žákyně |
Finále |
Sportovní areál TJ Lokomotiva Olomouc |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:30
|
Tenis
|
čtyřhra |
mladší dívky |
Hlavní město Praha - Jihomoravský kraj |
Tenisové kurty TK Prostějov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:30
|
Tenis
|
čtyřhra |
starší chlapci |
Liberecký kraj - Středočeský kraj |
Tenisové kurty TK Prostějov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:30
|
Házená
|
turnaj družstev |
starší žákyně |
Pardubický kraj - Kraj Vysočina |
Sportovní hala Žeravice |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:30
|
Házená
|
turnaj družstev |
starší žáci |
Pardubický kraj - Královéhradecký kraj |
SH 1, Velká Bystřice |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:30
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Jihomoravský kraj - Středočeský kraj O 3. místo |
Sportovní hala SKUP Olomouc |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:30
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Královehradecký kraj - Ústecký kraj zápas o 3. místo |
Sportovní hala SKUP Olomouc |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:35
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
žákyně |
Středočeský kraj - Zlínský kraj |
Národní sportovní centrum Prostějov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:35
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
žákyně |
Olomoucký kraj - Jihomoravský kraj |
Národní sportovní centrum Prostějov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:40
|
Florbal
|
turnaj družstev |
turnaj dívek |
Královéhradecký kraj - Jihočeský kraj |
Sportcentrum Prostějov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:40
|
Florbal
|
turnaj družstev |
turnaj dívek |
Kraj Vysočina - Zlínský kraj |
Reálné gymnázium a ZŠ města Prostějova, Studentská 2 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:45
|
Atletika
|
dálka |
mladší žáci |
Finále |
Sportovní areál TJ Lokomotiva Olomouc |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:50
|
Beachvolejbal
|
turnaj dvojic |
Dívky |
Olomoucký kraj - Středočeský kraj |
Koupaliště Kojetín |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:50
|
Beachvolejbal
|
turnaj dvojic |
Chlapci |
Moravskoslezský kraj - Hlavní město Praha |
Koupaliště Kojetín |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:55
|
Plavání
|
100 P |
dívky ročník 2008 |
rozplavby |
Plavecký stadion v Olomouci |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:55
|
Plavání
|
100 P |
dívky ročník 2009 |
rozplavby |
Plavecký stadion v Olomouci |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:55
|
Plavání
|
100 P |
dívky ročník 2010 |
rozplavby |
Plavecký stadion v Olomouci |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:00
|
Atletika
|
dálka |
starší žákyně |
Finále |
Sportovní areál TJ Lokomotiva Olomouc |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:00
|
Orientační běh
|
sprint smíšené štafety |
mladší žactvo |
Finále |
ZŠ Tererovo náměstí |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:00
|
Tenis
|
dvouhra |
mladší chlapci |
Pavel Oliver Dufek - Tomáš Techlovský |
Tenisové kurty TK Prostějov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:00
|
Tenis
|
dvouhra |
mladší dívky |
Laura Chlumská - Adina Pohanková |
Tenisové kurty TK Prostějov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:00
|
Tenis
|
dvouhra |
starší dívky |
Julie Paštiková - Tereza Krejčová |
Tenisové kurty TK Prostějov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:00
|
Tenis
|
dvouhra |
starší dívky |
Eva Melicharová - Sára Oliveriusová |
Tenisové kurty TK Prostějov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:00
|
Tenis
|
dvouhra |
starší chlapci |
Tobiáš Čank - Josef Lebiš |
Tenisové kurty TK Prostějov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:00
|
Tenis
|
dvouhra |
mladší chlapci |
Kristián Šimek - Matyáš Maršík |
Tenisové kurty TK Prostějov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:10
|
Sportovní střelba
|
vzduchová puška (mix) |
dorost |
2.směna kvalifikace |
Městská sportovní hala Přerov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:10
|
Házená
|
turnaj družstev |
starší žákyně |
Jihomoravský kraj - Hlavní město Praha |
Sportovní hala Žeravice |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:10
|
Házená
|
turnaj družstev |
starší žáci |
Ústecký kraj - Jihomoravský kraj Semifinále |
SH 1, Velká Bystřice |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:10
|
Florbal
|
turnaj družstev |
turnaj chlapců |
Liberecký kraj - Jihomoravský kraj |
Sportcentrum Prostějov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:15
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
žáci |
Karlovarský kraj - Pardubický kraj |
Národní sportovní centrum Prostějov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:15
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
žáci |
Kraj Vysočina - Zlínský kraj |
Sportovní hala Kojetín |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:17
|
Plavání
|
400 VZ |
chlapci ročník 2008 |
Finále |
Plavecký stadion v Olomouci |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:17
|
Plavání
|
400 VZ |
chlapci ročník 2009 |
Finále |
Plavecký stadion v Olomouci |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:17
|
Plavání
|
400 VZ |
chlapci ročník 2010 |
Finále |
Plavecký stadion v Olomouci |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:20
|
Florbal
|
turnaj družstev |
turnaj chlapců |
Zlínský kraj - Plzeňský kraj |
Sportcentrum Prostějov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:20
|
Florbal
|
turnaj družstev |
turnaj chlapců |
Olomoucký kraj - Karlovarský kraj |
Reálné gymnázium a ZŠ města Prostějova, Studentská 2 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:30
|
Atletika
|
60 m překážek |
mladší žákyně |
Finále |
Sportovní areál TJ Lokomotiva Olomouc |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:30
|
Fotbal
|
turnaj družstev |
chlapci U14 |
Plzeňský kraj - Kraj Vysočina Zápas o 9. místo |
1. HFK Olomouc |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:30
|
Fotbal
|
turnaj družstev |
chlapci U14 |
Hlavní město Praha - Královehradecký kraj Zápas o 7. místo |
FK Nové Sady Olomouc |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:40
|
Atletika
|
60 m překážek |
mladší žáci |
Finále |
Sportovní areál TJ Lokomotiva Olomouc |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:40
|
Beachvolejbal
|
turnaj dvojic |
Dívky |
Jihomoravský kraj - Hlavní město Praha |
Koupaliště Kojetín |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:50
|
Házená
|
turnaj družstev |
starší žákyně |
Plzeňský kraj - Olomoucký kraj |
Sportovní hala Žeravice |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:50
|
Házená
|
turnaj družstev |
starší žáci |
Moravskoslezský kraj - Plzeňský kraj Semifinále |
SH 1, Velká Bystřice |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:50
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
žákyně |
Plzeňský kraj - Karlovarský kraj |
Národní sportovní centrum Prostějov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:50
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
žákyně |
Liberecký kraj - Jihočeský kraj |
Národní sportovní centrum Prostějov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:00
|
Atletika
|
100 m překážek |
starší žákyně |
Finále |
Sportovní areál TJ Lokomotiva Olomouc |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:00
|
Orientační běh
|
sprint smíšené štafety |
starší žactvo |
Finále |
ZŠ Tererovo náměstí |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:00
|
Tenis
|
čtyřhra |
starší dívky |
Hlavní město Praha - Karlovarský kraj |
Tenisové kurty TK Prostějov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:00
|
Florbal
|
turnaj družstev |
turnaj chlapců |
Jihočeský kraj - Ústecký kraj |
Sportcentrum Prostějov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:00
|
Florbal
|
turnaj družstev |
turnaj dívek |
Pardubický kraj - Ústecký kraj |
Reálné gymnázium a ZŠ města Prostějova, Studentská 2 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:00
|
Atletika
|
oštěp |
starší žáci |
Finále |
Sportovní areál TJ Lokomotiva Olomouc |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:00
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Hlavní město Praha - Jihomoravský kraj finále |
Sportovní hala SKUP Olomouc |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:10
|
Atletika
|
100 m překážek |
starší žáci |
Finále |
Sportovní areál TJ Lokomotiva Olomouc |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:12
|
Plavání
|
400 VZ |
dívky ročník 2008 |
Finále |
Plavecký stadion v Olomouci |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:12
|
Plavání
|
400 VZ |
dívky ročník 2009 |
Finále |
Plavecký stadion v Olomouci |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:12
|
Plavání
|
400 VZ |
dívky ročník 2010 |
Finále |
Plavecký stadion v Olomouci |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:15
|
Atletika
|
dálka |
mladší žákyně |
Finále |
Sportovní areál TJ Lokomotiva Olomouc |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:20
|
Sportovní střelba
|
vzduchová puška (mix) |
dorost |
o 3. místo - rozstřel 1 |
Městská sportovní hala Přerov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:20
|
Florbal
|
turnaj družstev |
turnaj dívek |
Hlavní město Praha - Olomoucký kraj |
Sportcentrum Prostějov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:30
|
Atletika
|
300 m |
starší žákyně |
Finále |
Sportovní areál TJ Lokomotiva Olomouc |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:30
|
Atletika
|
dálka |
starší žáci |
Finále |
Sportovní areál TJ Lokomotiva Olomouc |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:30
|
Beachvolejbal
|
turnaj dvojic |
Chlapci |
Pardubický kraj - Liberecký kraj |
Koupaliště Kojetín |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:30
|
Házená
|
turnaj družstev |
starší žáci |
Jihočeský kraj - Středočeský kraj |
SH 1, Velká Bystřice |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:30
|
Házená
|
turnaj družstev |
starší žákyně |
Královéhradecký kraj - Moravskoslezský kraj |
Sportovní hala Žeravice |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:30
|
Tenis
|
dvouhra |
starší chlapci |
Daniel Vaněk - Jan Psota |
Tenisové kurty TK Prostějov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:30
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
žáci |
Plzeňský kraj - Ústecký kraj |
Sportovní hala Kojetín |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:30
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
žáci |
Liberecký kraj - Jihomoravský kraj |
Sportovní hala Kojetín |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:40
|
Atletika
|
300 m |
starší žáci |
Finále |
Sportovní areál TJ Lokomotiva Olomouc |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:40
|
Florbal
|
turnaj družstev |
turnaj dívek |
Moravskoslezský kraj - Středočeský kraj |
Sportcentrum Prostějov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:45
|
Fotbal
|
turnaj družstev |
chlapci U14 |
Olomoucký kraj - Moravskoslezský kraj Zápas o 5. místo |
1. HFK Olomouc |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Atletika
|
4 x 60 m smíšená štafeta |
mladší žactvo |
Běh 1 |
Sportovní areál TJ Lokomotiva Olomouc |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Atletika
|
4 x 60 m smíšená štafeta |
mladší žactvo |
Běh 2 |
Sportovní areál TJ Lokomotiva Olomouc |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Atletika
|
4 x 60 m smíšená štafeta |
mladší žactvo |
Běh 3 |
Sportovní areál TJ Lokomotiva Olomouc |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:05
|
Sportovní střelba
|
vzduchová puška (mix) |
dorost |
o 3.místo - rozstřel 2 |
Městská sportovní hala Přerov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:05
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
žákyně |
Jihomoravský kraj - Zlínský kraj |
Národní sportovní centrum Prostějov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:05
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
žákyně |
Kraj Vysočina - Hlavní město Praha |
Národní sportovní centrum Prostějov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:10
|
Házená
|
turnaj družstev |
starší žáci |
Kraj Vysočina - Olomoucký kraj |
SH 1, Velká Bystřice |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:10
|
Házená
|
turnaj družstev |
starší žákyně |
Jihočeský kraj - Ústecký kraj |
Sportovní hala Žeravice |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:10
|
Florbal
|
turnaj družstev |
turnaj chlapců |
Pardubický kraj - Královehradecký kraj |
Reálné gymnázium a ZŠ města Prostějova, Studentská 2 |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:12
|
Plavání
|
100 P |
chlapci ročník 2008 |
Finále |
Plavecký stadion v Olomouci |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:12
|
Plavání
|
100 P |
chlapci ročník 2009 |
Finále |
Plavecký stadion v Olomouci |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:12
|
Plavání
|
100 P |
chlapci ročník 2010 |
Finále |
Plavecký stadion v Olomouci |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:15
|
Atletika
|
4 x 60 m |
starší žákyně |
běh 1 |
Sportovní areál TJ Lokomotiva Olomouc |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:15
|
Atletika
|
4 x 60 m |
starší žákyně |
běh 2 |
Sportovní areál TJ Lokomotiva Olomouc |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:24
|
Plavání
|
100 P |
dívky ročník 2008 |
Finále |
Plavecký stadion v Olomouci |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:24
|
Plavání
|
100 P |
dívky ročník 2009 |
Finále |
Plavecký stadion v Olomouci |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:24
|
Plavání
|
100 P |
dívky ročník 2010 |
Finále |
Plavecký stadion v Olomouci |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:30
|
Atletika
|
4 x 60 m |
starší žáci |
běh 1 |
Sportovní areál TJ Lokomotiva Olomouc |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:30
|
Florbal
|
turnaj družstev |
turnaj chlapců |
Hlavní město Praha - Středočeský kraj |
Sportcentrum Prostějov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:30
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Jihočeský kraj - Pardubický kraj Finále |
Sportovní hala SKUP Olomouc |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:30
|
Atletika
|
4 x 60 m |
starší žáci |
běh 2 |
Sportovní areál TJ Lokomotiva Olomouc |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:45
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
žáci |
Hlavní město Praha - Moravskoslezský kraj |
Sportovní hala Kojetín |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:45
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
žáci |
Královéhradecký kraj - Středočeský kraj |
Sportovní hala Kojetín |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:46
|
Plavání
|
50 VZ |
chlapci ročník 2008 |
Finále |
Plavecký stadion v Olomouci |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:46
|
Plavání
|
50 VZ |
chlapci ročník 2009 |
Finále |
Plavecký stadion v Olomouci |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:46
|
Plavání
|
50 VZ |
chlapci ročník 2010 |
Finále |
Plavecký stadion v Olomouci |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:50
|
Házená
|
turnaj družstev |
starší žáci |
Hlavní město Praha - Zlínský kraj |
SH 1, Velká Bystřice |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:50
|
Házená
|
turnaj družstev |
starší žákyně |
Karlovarský kraj - Zlínský kraj |
Sportovní hala Žeravice |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:50
|
Sportovní střelba
|
vzduchová puška (mix) |
dorost |
Finále |
Městská sportovní hala Přerov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:55
|
Plavání
|
50 VZ |
dívky ročník 2008 |
Finále |
Plavecký stadion v Olomouci |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:55
|
Plavání
|
50 VZ |
dívky ročník 2009 |
Finále |
Plavecký stadion v Olomouci |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:55
|
Plavání
|
50 VZ |
dívky ročník 2010 |
Finále |
Plavecký stadion v Olomouci |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:00
|
Fotbal
|
turnaj družstev |
chlapci U14 |
Ústecký kraj - Zlínský kraj Zápas o 3. místo |
1. HFK Olomouc |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:30
|
Házená
|
turnaj družstev |
starší žáci |
Jihomoravský kraj - Moravskoslezský kraj |
SH 1, Velká Bystřice |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:30
|
Házená
|
turnaj družstev |
starší žákyně |
Hlavní město Praha - Olomoucký kraj |
Sportovní hala Žeravice |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
žáci |
Olomoucký kraj - Jihočeský kraj |
Sportovní hala Kojetín |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:15
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
žákyně |
Středočeský kraj - Olomoucký kraj |
Národní sportovní centrum Prostějov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:30
|
Fotbal
|
turnaj družstev |
chlapci U14 |
Jihomoravský kraj - Středočeský kraj Finále |
1. HFK Olomouc |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:40
|
Házená
|
turnaj družstev |
starší žáci |
Ústecký kraj - Plzeňský kraj |
SH 1, Velká Bystřice |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:40
|
Házená
|
turnaj družstev |
starší žákyně |
Jihomoravský kraj - Plzeňský kraj |
Sportovní hala Žeravice |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:00
|
Tenis
|
čtyřhra |
mladší chlapci |
Středočeský kraj - Moravskoslezský kraj |
Tenisové kurty TK Prostějov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:00
|
Tenis
|
čtyřhra |
starší chlapci |
Jihomoravský kraj - Olomoucký kraj |
Tenisové kurty TK Prostějov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|