31. 01. 2018
Středa
|
09:30
|
Šachy
|
turnaj |
Nejmladší chlapci |
Brožka Karel - Fizer Marek |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:30
|
Šachy
|
turnaj |
Nejmladší chlapci |
Šimek Viktor - Winter Ondřej |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:30
|
Šachy
|
turnaj |
Nejmladší chlapci |
Šmolík Jáchym - Janouš Marek |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:30
|
Šachy
|
turnaj |
Nejmladší chlapci |
Dolenský Filip - Werner Hong Quan Dan |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:30
|
Šachy
|
turnaj |
Dívky |
Lorencová Michaela - Němcová Karin |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:30
|
Šachy
|
turnaj |
Nejmladší chlapci |
Nguyen Thai Dang Vi - Šimůnek Jakub Šimon |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:30
|
Šachy
|
turnaj |
Dívky |
Vilímová Julie - Richterová Julie |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:30
|
Šachy
|
turnaj |
Dívky |
Třasáková Adéla - Gřesová Zuzana |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:30
|
Šachy
|
turnaj |
Nejmladší chlapci |
Hladký Tadeáš - Lang Šimon |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:30
|
Šachy
|
turnaj |
Dívky |
Marešová Michaela - Gregůrková Nikola |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:30
|
Šachy
|
turnaj |
Nejmladší chlapci |
Kodet Jaromír - Mohapl Tomáš |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:30
|
Šachy
|
turnaj |
Dívky |
Hušková Agáta - Pejřimovská Viola Ruby |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:30
|
Šachy
|
turnaj |
Dívky |
Voříšková Anna - Všetulová Viktorie |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:30
|
Šachy
|
turnaj |
Dívky |
Beranová Karin - Semová Lada |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:30
|
Šachy
|
turnaj |
Starší chlapci |
Stinka Jakub - Mládek Richard |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:30
|
Šachy
|
turnaj |
Starší chlapci |
Eret Matouš - Sýkora Marek |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:30
|
Šachy
|
turnaj |
Starší chlapci |
Švanda Ondřej - Petr Jakub |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:30
|
Šachy
|
turnaj |
Mladší chlapci |
Gnojek Petr - Jareš Michal |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:30
|
Šachy
|
turnaj |
Mladší chlapci |
Kůsa Jakub - Vojta Jakub |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:30
|
Šachy
|
turnaj |
Mladší chlapci |
Jun Rudolf - Hofman Kryštof |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:30
|
Šachy
|
turnaj |
Starší chlapci |
Buločkin Martin - Polanský Adam Luboš |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:30
|
Šachy
|
turnaj |
Mladší chlapci |
Babula Vlastimil - Nguyen Thai Dai Vinh |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:30
|
Šachy
|
turnaj |
Mladší chlapci |
Hák David - Keprt Tomáš |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:30
|
Šachy
|
turnaj |
Starší chlapci |
Skalský Alexandr - Brož Petr |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:30
|
Šachy
|
turnaj |
Mladší chlapci |
Flajšman Petr - Šťastný Jakub |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:30
|
Šachy
|
turnaj |
Mladší chlapci |
Kolář Jan - Rokoš Filip |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:30
|
Šachy
|
turnaj |
Starší chlapci |
Kureš Michael - Špreňar Petr |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:30
|
Šachy
|
turnaj |
Starší chlapci |
Nehyba Martin - Szotkowski David |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Šachy
|
turnaj |
Mladší chlapci |
Gnojek Petr - Jun Rudolf |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Šachy
|
turnaj |
Mladší chlapci |
Jareš Michal - Vojta Jakub |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Šachy
|
turnaj |
Mladší chlapci |
Keprt Tomáš - Nguyen Thai Dai Vinh |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Šachy
|
turnaj |
Mladší chlapci |
Hák David - Kůsa Jakub |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Šachy
|
turnaj |
Mladší chlapci |
Hofman Kryštof - Babula Vlastimil |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Šachy
|
turnaj |
Mladší chlapci |
Flajšman Petr - Kolář Jan |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Šachy
|
turnaj |
Mladší chlapci |
Šťastný Jakub - Rokoš Filip |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Šachy
|
turnaj |
Dívky |
Lorencová Michaela - Vilímová Julie |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Šachy
|
turnaj |
Dívky |
Němcová Karin - Voříšková Anna |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Šachy
|
turnaj |
Dívky |
Richterová Julie - Gregůrková Nikola |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Šachy
|
turnaj |
Nejmladší chlapci |
Winter Ondřej - Brožka Karel |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Šachy
|
turnaj |
Dívky |
Gřesová Zuzana - Pejřimovská Viola Ruby |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Šachy
|
turnaj |
Dívky |
Beranová Karin - Třasáková Adéla |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Šachy
|
turnaj |
Nejmladší chlapci |
Fizer Marek - Šimek Viktor |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Šachy
|
turnaj |
Dívky |
Všetulová Viktorie - Marešová Michaela |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Šachy
|
turnaj |
Nejmladší chlapci |
Šimůnek Jakub Šimon - Dolenský Filip |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Šachy
|
turnaj |
Dívky |
Semová Lada - Hušková Agáta |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Šachy
|
turnaj |
Nejmladší chlapci |
Hladký Tadeáš - Šmolík Jáchym |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Šachy
|
turnaj |
Nejmladší chlapci |
Janouš Marek - Nguyen Thai Dang Vi |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Šachy
|
turnaj |
Nejmladší chlapci |
Werner Hong Quan Dan - Kodet Jaromír |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Šachy
|
turnaj |
Nejmladší chlapci |
Lang Šimon - Mohapl Tomáš |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Šachy
|
turnaj |
Starší chlapci |
Sýkora Marek - Mládek Richard |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Šachy
|
turnaj |
Starší chlapci |
Petr Jakub - Eret Matouš |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Šachy
|
turnaj |
Starší chlapci |
Nehyba Martin - Buločkin Martin |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Šachy
|
turnaj |
Starší chlapci |
Skalský Alexandr - Švanda Ondřej |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Šachy
|
turnaj |
Starší chlapci |
Špreňar Petr - Stinka Jakub |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Šachy
|
turnaj |
Starší chlapci |
Polanský Adam Luboš - Kureš Michael |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Šachy
|
turnaj |
Starší chlapci |
Szotkowski David - Brož Petr |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|