Olympiáda dětí a mládeže 2018 – program a výsledky
Průběžné výsledky – Šachy, turnaj (Nejmladší chlapci)
Tabulky
Datum a den | Čas | Sport | Disciplína | Závod | Akce | Místo | Stav akce | Média |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
31. 01. 2018Středa |
09:30 |
|
turnaj | Nejmladší chlapci | Brožka Karel - Fizer Marek | Evropské školící centrum Litomyšl | Startovní listina, Výsledky | |
09:30 |
|
turnaj | Nejmladší chlapci | Šimek Viktor - Winter Ondřej | Evropské školící centrum Litomyšl | Startovní listina, Výsledky | ||
09:30 |
|
turnaj | Nejmladší chlapci | Šmolík Jáchym - Janouš Marek | Evropské školící centrum Litomyšl | Startovní listina, Výsledky | ||
09:30 |
|
turnaj | Nejmladší chlapci | Dolenský Filip - Werner Hong Quan Dan | Evropské školící centrum Litomyšl | Startovní listina, Výsledky | ||
09:30 |
|
turnaj | Nejmladší chlapci | Nguyen Thai Dang Vi - Šimůnek Jakub Šimon | Evropské školící centrum Litomyšl | Startovní listina, Výsledky | ||
09:30 |
|
turnaj | Nejmladší chlapci | Hladký Tadeáš - Lang Šimon | Evropské školící centrum Litomyšl | Startovní listina, Výsledky | ||
09:30 |
|
turnaj | Nejmladší chlapci | Kodet Jaromír - Mohapl Tomáš | Evropské školící centrum Litomyšl | Startovní listina, Výsledky | ||
14:00 |
|
turnaj | Nejmladší chlapci | Winter Ondřej - Brožka Karel | Evropské školící centrum Litomyšl | Startovní listina, Výsledky | ||
14:00 |
|
turnaj | Nejmladší chlapci | Fizer Marek - Šimek Viktor | Evropské školící centrum Litomyšl | Startovní listina, Výsledky | ||
14:00 |
|
turnaj | Nejmladší chlapci | Šimůnek Jakub Šimon - Dolenský Filip | Evropské školící centrum Litomyšl | Startovní listina, Výsledky | ||
14:00 |
|
turnaj | Nejmladší chlapci | Hladký Tadeáš - Šmolík Jáchym | Evropské školící centrum Litomyšl | Startovní listina, Výsledky | ||
14:00 |
|
turnaj | Nejmladší chlapci | Janouš Marek - Nguyen Thai Dang Vi | Evropské školící centrum Litomyšl | Startovní listina, Výsledky | ||
14:00 |
|
turnaj | Nejmladší chlapci | Werner Hong Quan Dan - Kodet Jaromír | Evropské školící centrum Litomyšl | Startovní listina, Výsledky | ||
14:00 |
|
turnaj | Nejmladší chlapci | Lang Šimon - Mohapl Tomáš | Evropské školící centrum Litomyšl | Startovní listina, Výsledky |