Olympiáda dětí a mládeže 2018 – program a výsledky
Průběžné výsledky – Šachy, turnaj (Starší chlapci)
Tabulky
Datum a den | Čas | Sport | Disciplína | Závod | Akce | Místo | Stav akce | Média |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
31. 01. 2018Středa |
09:30 |
|
turnaj | Starší chlapci | Stinka Jakub - Mládek Richard | Evropské školící centrum Litomyšl | Startovní listina, Výsledky | |
09:30 |
|
turnaj | Starší chlapci | Eret Matouš - Sýkora Marek | Evropské školící centrum Litomyšl | Startovní listina, Výsledky | ||
09:30 |
|
turnaj | Starší chlapci | Švanda Ondřej - Petr Jakub | Evropské školící centrum Litomyšl | Startovní listina, Výsledky | ||
09:30 |
|
turnaj | Starší chlapci | Buločkin Martin - Polanský Adam Luboš | Evropské školící centrum Litomyšl | Startovní listina, Výsledky | ||
09:30 |
|
turnaj | Starší chlapci | Skalský Alexandr - Brož Petr | Evropské školící centrum Litomyšl | Startovní listina, Výsledky | ||
09:30 |
|
turnaj | Starší chlapci | Kureš Michael - Špreňar Petr | Evropské školící centrum Litomyšl | Startovní listina, Výsledky | ||
09:30 |
|
turnaj | Starší chlapci | Nehyba Martin - Szotkowski David | Evropské školící centrum Litomyšl | Startovní listina, Výsledky | ||
14:00 |
|
turnaj | Starší chlapci | Sýkora Marek - Mládek Richard | Evropské školící centrum Litomyšl | Startovní listina, Výsledky | ||
14:00 |
|
turnaj | Starší chlapci | Petr Jakub - Eret Matouš | Evropské školící centrum Litomyšl | Startovní listina, Výsledky | ||
14:00 |
|
turnaj | Starší chlapci | Nehyba Martin - Buločkin Martin | Evropské školící centrum Litomyšl | Startovní listina, Výsledky | ||
14:00 |
|
turnaj | Starší chlapci | Skalský Alexandr - Švanda Ondřej | Evropské školící centrum Litomyšl | Startovní listina, Výsledky | ||
14:00 |
|
turnaj | Starší chlapci | Špreňar Petr - Stinka Jakub | Evropské školící centrum Litomyšl | Startovní listina, Výsledky | ||
14:00 |
|
turnaj | Starší chlapci | Polanský Adam Luboš - Kureš Michael | Evropské školící centrum Litomyšl | Startovní listina, Výsledky | ||
14:00 |
|
turnaj | Starší chlapci | Szotkowski David - Brož Petr | Evropské školící centrum Litomyšl | Startovní listina, Výsledky |