30. 01. 2018
Úterý
|
09:30
|
Šachy
|
turnaj |
Starší chlapci |
Eret Matouš - Stinka Jakub |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:30
|
Šachy
|
turnaj |
Starší chlapci |
Mládek Richard - Petr Jakub |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:30
|
Šachy
|
turnaj |
Starší chlapci |
Nehyba Martin - Švanda Ondřej |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:30
|
Šachy
|
turnaj |
Starší chlapci |
Bulokčin Martin - Sýkora Marek |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:30
|
Šachy
|
turnaj |
Starší chlapci |
Brož Petr - Špreňar Petr |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:30
|
Šachy
|
turnaj |
Starší chlapci |
Szotkowski David - Kureš Michael |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:30
|
Šachy
|
turnaj |
Starší chlapci |
Skalský Alexandr - Polanský Adam Luboš |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:30
|
Šachy
|
turnaj |
Mladší chlapci |
Jun Rudolf - Vojta Jakub |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:30
|
Šachy
|
turnaj |
Mladší chlapci |
Gnojek Petr - Keprt Tomáš |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:30
|
Šachy
|
turnaj |
Mladší chlapci |
Nguyen Thai Dai Vinh - Kůsa Jakub |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:30
|
Šachy
|
turnaj |
Mladší chlapci |
Jareš Michal - Rokoš Filip |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:30
|
Šachy
|
turnaj |
Mladší chlapci |
Babula Vlastimil - Šťastný Jakub |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:30
|
Šachy
|
turnaj |
Mladší chlapci |
Flajšman Petr - Hofman Kryštof |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:30
|
Šachy
|
turnaj |
Mladší chlapci |
Kolář Jan - Hák David |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:30
|
Šachy
|
turnaj |
Nejmladší chlapci |
Šmolík Jáchym - Brožka Karel |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:30
|
Šachy
|
turnaj |
Nejmladší chlapci |
Dolenský Filip - Janouš Marek |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:30
|
Šachy
|
turnaj |
Nejmladší chlapci |
Šimek Viktor - Kodet Jaromír |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:30
|
Šachy
|
turnaj |
Nejmladší chlapci |
Šimůnek Jakub Šimon - Werner Hong Quan Dan |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:30
|
Šachy
|
turnaj |
Nejmladší chlapci |
Fizer Marek - Mohapl Tomáš |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:30
|
Šachy
|
turnaj |
Nejmladší chlapci |
Winter Ondřej - Hladký Tadeáš |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:30
|
Šachy
|
turnaj |
Nejmladší chlapci |
Lang Šimon - Nguyen Thai Dang Vi |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:30
|
Šachy
|
turnaj |
Dívky |
Richterová Julie - Němcová Karin |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:30
|
Šachy
|
turnaj |
Dívky |
Vilímová Julie - Gřesová Zuzana |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:30
|
Šachy
|
turnaj |
Dívky |
Gregůrková Nikola - Semová Lada |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:30
|
Šachy
|
turnaj |
Dívky |
Lorencová Michaela - Pejřimovská Viola Ruby |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:30
|
Šachy
|
turnaj |
Dívky |
Marešová Michaela - Voříšková Anna |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:30
|
Šachy
|
turnaj |
Dívky |
Hušková Agáta - Třasáková Adéla |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:30
|
Šachy
|
turnaj |
Dívky |
Všetulová Viktorie - Beranová Karin |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Šachy
|
turnaj |
Starší chlapci |
Mládek Richard - Eret Matouš |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Šachy
|
turnaj |
Mladší chlapci |
Vojta Jakub - Gnojek petr |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Šachy
|
turnaj |
Starší chlapci |
Švanda Ondřej - Stinka Jakub |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Šachy
|
turnaj |
Mladší chlapci |
Nguyen Thai Dai Vinh - Jun Rudolf |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Šachy
|
turnaj |
Starší chlapci |
Petr Jakub - Kureš Michael |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Šachy
|
turnaj |
Mladší chlapci |
Šťastný Jakub - Jareš Michal |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Šachy
|
turnaj |
Mladší chlapci |
Kůsa Jakub - Babula Vlastimil |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Šachy
|
turnaj |
Starší chlapci |
Brož Petr - Buločkin Martin |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Šachy
|
turnaj |
Mladší chlapci |
Keprt Tomáš - Flajšman Petr |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Šachy
|
turnaj |
Mladší chlapci |
Rokoš Filip - Hák David |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Šachy
|
turnaj |
Starší chlapci |
Sýkora Marek - Nehyba Martin |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Šachy
|
turnaj |
Mladší chlapci |
Hofman Kryštof - Kolář Jan |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Šachy
|
turnaj |
Starší chlapci |
Špreňar Petr - Skalský Alexandr |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Šachy
|
turnaj |
Starší chlapci |
Polanský Adam Luboš - Szotkowski David |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Šachy
|
turnaj |
Nejmladší chlapci |
Brožka Karel - Dolenský Filip |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Šachy
|
turnaj |
Nejmladší chlapci |
Fizer Marek - Šmolík Jáchym |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Šachy
|
turnaj |
Dívky |
Němcová Karin - Vilímová Julie |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Šachy
|
turnaj |
Dívky |
Gregůrková Nikola - Lorencová Michaela |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Šachy
|
turnaj |
Nejmladší chlapci |
Janouš Marek - Šimek Viktor |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Šachy
|
turnaj |
Dívky |
Gřesová Zuzana - Richterová Julie |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Šachy
|
turnaj |
Dívky |
Voříšková Anna - Třasáková Adéla |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Šachy
|
turnaj |
Dívky |
Pejřimovská Viola Ruby - Beranová Karin |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Šachy
|
turnaj |
Nejmladší chlapci |
Werner Hong Quan Dan - Winter Ondřej |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Šachy
|
turnaj |
Dívky |
Semová Lada - Marešová Michaela |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Šachy
|
turnaj |
Dívky |
Všetulová Viktorie - Hušková Agáta |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Šachy
|
turnaj |
Nejmladší chlapci |
Šimůnek Jakub Šimon - Lang Šimon |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Šachy
|
turnaj |
Nejmladší chlapci |
Nguyen Thai Dang Vi - Kadet Jaromír |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Šachy
|
turnaj |
Nejmladší chlapci |
Mohapl Tomáš - Hladký Tadeáš |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|