29. 01. 2018
Pondělí
|
09:00
|
Šachy
|
turnaj |
Dívky |
Třasáková Adéla - Němcová Karin |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Šachy
|
turnaj |
Dívky |
Richterová Julie - Voříšková Anna |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Šachy
|
turnaj |
Nejmladší chlapci |
Werner Hong Quan Dan - Brožka Karel |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Šachy
|
turnaj |
Nejmladší chlapci |
Hladký Tadeáš - Fizer Marek |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Šachy
|
turnaj |
Dívky |
Lorencová Michaela - Gřesová Zuzana |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Šachy
|
turnaj |
Nejmladší chlapci |
Winter Ondřej - Šmolík Jáchym |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Šachy
|
turnaj |
Nejmladší chlapci |
Dolenský Filip - Mohapl Tomáš |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Šachy
|
turnaj |
Dívky |
Vilímová Julie - Beranová Karin |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Šachy
|
turnaj |
Nejmladší chlapci |
Lang Šimon - Janouš Marek |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Šachy
|
turnaj |
Dívky |
Hušková Agáta - Gregůrková Nikola |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Šachy
|
turnaj |
Nejmladší chlapci |
Kodet Jaromír - Šimůnek Jakub Šimon |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Šachy
|
turnaj |
Dívky |
Všetulová Viktorie - Semová Lada |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Šachy
|
turnaj |
Dívky |
Marešová Michaela - Pejřimovská Viola Ruby |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Šachy
|
turnaj |
Nejmladší chlapci |
Šimek Viktor - Nguyen Thai Dang Vi |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Šachy
|
turnaj |
Starší chlapci |
Eret Matouš - Skalský Alexandr |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Šachy
|
turnaj |
Starší chlapci |
Nehyba Martin - Petr Jakub |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Šachy
|
turnaj |
Starší chlapci |
Buločkin Martin - Kureš Michael |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Šachy
|
turnaj |
Starší chlapci |
Szotkowski David - Špreňar Petr |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Šachy
|
turnaj |
Starší chlapci |
Mládek Richard - Polanský Adam Luboš |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Šachy
|
turnaj |
Starší chlapci |
Sýkora Marek - Švanda Ondřej |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Šachy
|
turnaj |
Starší chlapci |
Stinka Jakub - Brož Petr |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Šachy
|
turnaj |
Mladší chlapci |
Babula Vlastimil - Vojta Jakub |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Šachy
|
turnaj |
Mladší chlapci |
Flajšman Petr - Rokoš Filip |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Šachy
|
turnaj |
Mladší chlapci |
Gnojek Petr - Kůsa Jakub |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Šachy
|
turnaj |
Mladší chlapci |
Nguyen Thai Dai Vinh - Kolář Jan |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Šachy
|
turnaj |
Mladší chlapci |
Jareš Michal - Jun Rudolf |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Šachy
|
turnaj |
Mladší chlapci |
Keprt Tomáš - Hofman Kryštof |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Šachy
|
turnaj |
Mladší chlapci |
Šťastný Jakub - Hák David |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Šachy
|
turnaj |
Dívky |
Němcová Karin - Gregůrková Nikola |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Šachy
|
turnaj |
Nejmladší chlapci |
Brožka Karel - Šimek Viktor |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Šachy
|
turnaj |
Nejmladší chlapci |
Šmolík Jáchym - Šimůnek Jakub Šimon |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Šachy
|
turnaj |
Dívky |
Pejřimovská Viola Ruby - Ritcherová Julie |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Šachy
|
turnaj |
Nejmladší chlapci |
Janouš Marek - Fizer Marek |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Šachy
|
turnaj |
Dívky |
Semová Lada - Vilímová Julie |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Šachy
|
turnaj |
Nejmladší chlapci |
Hladký Tadeáš - Dolenský Filip |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Šachy
|
turnaj |
Dívky |
Gřesová Zuzana - Všetulová Viktorie |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Šachy
|
turnaj |
Nejmladší chlapci |
Mohapl Tomáš - Werner Hong Quan Dan |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Šachy
|
turnaj |
Dívky |
Třasáková Adéla - Lorencová Michaela |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Šachy
|
turnaj |
Nejmladší chlapci |
Nguyen Thai Dang Vi - Winter Ondřej |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Šachy
|
turnaj |
Dívky |
Voříšková Anna - Hušková Agáta |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Šachy
|
turnaj |
Nejmladší chlapci |
Kodet Jaromír - Lang Šimon |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Šachy
|
turnaj |
Dívky |
Beranová Karin - Marešová Michaela |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Šachy
|
turnaj |
Starší chlapci |
Švanda Ondřej - Eret Matouš |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Šachy
|
turnaj |
Mladší chlapci |
Vojta Jakub - Nguyen Thai Dai Vinh |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Šachy
|
turnaj |
Mladší chlapci |
Jun Rudolf - Šťastný Jakub |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Šachy
|
turnaj |
Mladší chlapci |
Hofman Kryštof - Gnojek Petr |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Šachy
|
turnaj |
Starší chlapci |
Stinka Jakub - Buločkin Martin |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Šachy
|
turnaj |
Mladší chlapci |
Rokoš Filip - Keprt Tomáš |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Šachy
|
turnaj |
Starší chlapci |
Petr Jakub - Szotkowski David |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Šachy
|
turnaj |
Mladší chlapci |
Kůsa Jakub - Flajšman Petr |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Šachy
|
turnaj |
Mladší chlapci |
Hák David - Jareš Michal |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Šachy
|
turnaj |
Mladší chlapci |
Kolář Jan - Babula Vlastimil |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Šachy
|
turnaj |
Starší chlapci |
Špreňar Petr - Mládek Richard |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Šachy
|
turnaj |
Starší chlapci |
Polanský Adam Luboš - Nehyba Martin |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Šachy
|
turnaj |
Starší chlapci |
Skalský Alexandr - Sýroka Marek |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Šachy
|
turnaj |
Starší chlapci |
Kureš Michael - Brož Petr |
Evropské školící centrum Litomyšl |
Startovní listina,
Výsledky
|
|