28. 06. 2017
Středa
|
08:30
|
Házená
|
turnaj družstev |
starší žákyně |
Kraj Vysočina - Plzeňský kraj |
Hala SHC Maloměřice |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
08:30
|
Házená
|
turnaj družstev |
starší žákyně |
o postup do semifinále |
Hala SHC Maloměřice |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
08:30
|
Florbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Moravskoslezský kraj - Královehradecký kraj |
VUT CESA Brno - dvojhala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
08:30
|
Tenis
|
dvouhra |
starší chlapci |
Burian - Otypka |
Tenisové dvorce TC Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
08:55
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Středočeský kraj - Liberecký kraj |
Hala Gymnázia Matyáše Lercha |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Plavání
|
50 VZ |
dívky ročník 2003 |
Rozplavby |
Městský plavecký stadion Lužánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Plavání
|
50 VZ |
dívky ročník 2004 |
Rozplavby |
Městský plavecký stadion Lužánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Plavání
|
50 VZ |
dívky ročník 2005 |
Rozplavby |
Městský plavecký stadion Lužánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Plavání
|
50 VZ |
chlapci ročník 2003 |
Rozplavby |
Městský plavecký stadion Lužánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Plavání
|
50 VZ |
chlapci ročník 2004 |
Rozplavby |
Městský plavecký stadion Lužánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Plavání
|
50 VZ |
chlapci ročník 2005 |
Rozplavby |
Městský plavecký stadion Lužánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Plavání
|
100 P |
dívky ročník 2003 |
Rozplavby |
Městský plavecký stadion Lužánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Plavání
|
100 P |
dívky ročník 2004 |
Rozplavby |
Městský plavecký stadion Lužánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Plavání
|
100 P |
dívky ročník 2005 |
Rozplavby |
Městský plavecký stadion Lužánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Plavání
|
100 P |
chlapci ročník 2003 |
Rozplavby |
Městský plavecký stadion Lužánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Plavání
|
100 P |
chlapci ročník 2004 |
Rozplavby |
Městský plavecký stadion Lužánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Plavání
|
100 P |
chlapci ročník 2005 |
Rozplavby |
Městský plavecký stadion Lužánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Paraplavání
|
50 m VZ |
dívky |
Rozplavby |
Městský plavecký stadion Lužánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Paraplavání
|
50 m VZ |
chlapci |
Rozplavby |
Městský plavecký stadion Lužánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Paraplavání
|
100 m P |
dívky |
Rozplavby |
Městský plavecký stadion Lužánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Paraplavání
|
100 m P |
chlapci |
Rozplavby |
Městský plavecký stadion Lužánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Paraplavání
|
400 m VZ |
dívky |
Rozplavby |
Městský plavecký stadion Lužánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Paraplavání
|
400 m VZ |
chlapci |
Rozplavby |
Městský plavecký stadion Lužánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Sportovní střelba
|
vzduchová pistole (mix) |
vzduchová pistole - mix |
1. kvalifikace |
Brno - Výstaviště, pavilon H |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Jihočeský kraj - Karlovarský kraj |
Dvojhala VUT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Středočeský kraj - Královéhradecký kraj |
Basketbalová hala Rosnička |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Jihočeský kraj - Plzeňský kraj |
Dvojhala VUT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Florbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Karlovarský kraj - Pardubický kraj |
Hala - Integrovaná střední škola automobilní Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Florbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Kraj Vysočina - Zlínský kraj |
SH SportPoint Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:10
|
Házená
|
turnaj družstev |
starší žákyně |
o postup do semifinále |
Hala SHC Maloměřice |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:25
|
Badminton
|
smíšená čtyřhra |
U15 |
Moravskoslezský kraj - Jihočeský kraj |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:30
|
Atletika
|
300 m |
starší dívky |
Finále |
Atletický stadion VUT Pod Palackého vrchem |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:30
|
Atletika
|
koule 4 kg |
starší chlapci |
Finále |
Atletický stadion VUT Pod Palackého vrchem |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:30
|
Atletika
|
výška |
starší dívky |
Finále |
Atletický stadion VUT Pod Palackého vrchem |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:30
|
Atletika
|
dálka |
mladší chlapci |
Finále |
Atletický stadion VUT Pod Palackého vrchem |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:30
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
turnaj dívky |
7A-6B |
Městská sportovní hala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:30
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
turnaj dívky |
6A-7B |
Městská sportovní hala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:30
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
turnaj dívky |
5A-5B |
Městská sportovní hala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:30
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
turnaj dívky |
7-8 |
Městská sportovní hala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:45
|
Atletika
|
300 m |
starší chlapci |
Finále |
Atletický stadion VUT Pod Palackého vrchem |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:45
|
Florbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Plzeňský kraj - Olomoucký kraj |
VUT CESA Brno - dvojhala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:50
|
Házená
|
turnaj družstev |
starší žákyně |
o 11. místo dívky |
Hala SHC Maloměřice |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:50
|
Badminton
|
dvouhra |
U15 - chlapci |
Jihočeský kraj - volný los |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina
|
|
09:50
|
Badminton
|
dvouhra |
U15 - chlapci |
Jihomoravský kraj - Praha, hlavní město |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:50
|
Badminton
|
dvouhra |
U15 - chlapci |
Královéhradecký kraj - Pardubický kraj |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:50
|
Badminton
|
dvouhra |
U15 - chlapci |
Jihomoravský kraj - Pardubický kraj |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:50
|
Badminton
|
dvouhra |
U15 - chlapci |
Moravskoslezský kraj - Královéhradecký kraj |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:50
|
Badminton
|
dvouhra |
U15 - chlapci |
Středočeský kraj - Vysočina |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:50
|
Badminton
|
dvouhra |
U15 - chlapci |
Moravskoslezský kraj - Plzeňský kraj |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:50
|
Badminton
|
dvouhra |
U15 - chlapci |
Jihočeský kraj - volný los |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina
|
|
10:00
|
Plavání
|
400 VZ |
dívky ročník 2003 |
Finále |
Městský plavecký stadion Lužánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:00
|
Plavání
|
400 VZ |
dívky ročník 2004 |
Finále |
Městský plavecký stadion Lužánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:00
|
Plavání
|
400 VZ |
dívky ročník 2005 |
Finále |
Městský plavecký stadion Lužánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:00
|
Plavání
|
400 VZ |
chlapci ročník 2003 |
Finále |
Městský plavecký stadion Lužánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:00
|
Plavání
|
400 VZ |
chlapci ročník 2004 |
Finále |
Městský plavecký stadion Lužánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:00
|
Plavání
|
400 VZ |
chlapci ročník 2005 |
Finále |
Městský plavecký stadion Lužánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:00
|
Jachting
|
lodní třída Optimist |
dívky |
Finále |
Brněnská přehrada - TJ Lodní sporty Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:00
|
Jachting
|
lodní třída Optimist |
chlapci |
Finále |
Brněnská přehrada - TJ Lodní sporty Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:00
|
Jachting
|
lodní třída RS Feva |
smíšená kateorie |
Finále |
Brněnská přehrada - TJ Lodní sporty Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:00
|
Sportovní střelba
|
vzduchová pistole (mix) |
vzduchová pistole - mix |
2. kvalifikace |
Brno - Výstaviště, pavilon H |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:00
|
Fotbal
|
turnaj družstev |
U14 - chlapci |
o 5. místo Hl.m. Praha - Zlínský kraj |
FC Medlánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:00
|
Tenis
|
dvouhra |
starší chlapci |
Hauge - Veigert |
Tenisové dvorce TC Brno |
Startovní listina
|
|
10:00
|
Tenis
|
dvouhra |
mladší chlapci |
Menšík - Vintera |
Tenisové dvorce TC Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:00
|
Tenis
|
dvouhra |
mladší chlapci |
Brunclík - Rouchal |
Tenisové dvorce TC Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:00
|
Tenis
|
dvouhra |
mladší dívky |
Přecechtělová - Tomajková |
Tenisové dvorce TC Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:00
|
Tenis
|
dvouhra |
mladší dívky |
Šmejkalová - Havlíčková |
Tenisové dvorce TC Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:00
|
Tenis
|
dvouhra |
starší dívky |
Mandelíková - Hrdinková |
Tenisové dvorce TC Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:00
|
Tenis
|
dvouhra |
starší dívky |
Nosková - Moravcová |
Tenisové dvorce TC Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:00
|
Florbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Zlínský kraj - Jihočeský kraj |
Hala - Integrovaná střední škola automobilní Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:00
|
Florbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Karlovarský kraj - Pardubický kraj |
SH SportPoint Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:00
|
Paraplavání
|
Celkové pořadí sportu |
chlapci |
Celkové pořadí |
Městský plavecký stadion Lužánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:00
|
Paraplavání
|
Celkové pořadí sportu |
dívky |
Celkové pořadí |
Městský plavecký stadion Lužánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:00
|
Krátký film/video
|
soutěž |
jednotlivci |
finále |
Olympijský dům |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:15
|
Atletika
|
800 m |
mladší dívky |
Finále |
Atletický stadion VUT Pod Palackého vrchem |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:15
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Zlínský kraj - Olomoucký kraj |
Hala Gymnázia Matyáše Lercha |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:15
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Plzeňský kraj - Vysočina |
Basketbalová hala Rosnička |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:15
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Moravskolezský kraj - Vysočina |
Dvojhala VUT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:15
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Liberecký kraj - Zlínský kraj |
Dvojhala VUT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:15
|
Badminton
|
dvouhra |
U15 - dívky |
Praha, hlavní město - volný los |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina
|
|
10:15
|
Badminton
|
dvouhra |
U15 - dívky |
Středočeský kraj - Liberecký kraj |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:15
|
Badminton
|
dvouhra |
U15 - dívky |
Olomoucký kraj - Praha, hlavní město |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:15
|
Badminton
|
dvouhra |
U15 - dívky |
Moravskoslezský kraj - Jihomoravský kraj |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:15
|
Badminton
|
dvouhra |
U15 - dívky |
Karlovarský kraj - Jihomoravský kraj |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:15
|
Badminton
|
dvouhra |
U15 - dívky |
Královéhradecký kraj - Pardubický kraj |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:15
|
Badminton
|
dvouhra |
U15 - dívky |
Liberecký kraj - Ústecký kraj |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:15
|
Badminton
|
dvouhra |
U15 - dívky |
Moravskoslezský kraj - volný los |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina
|
|
10:30
|
Orientační běh
|
krátká trať |
mladší dívky |
závod |
Zamilovaný háj |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:30
|
Atletika
|
800 m |
mladší chlapci |
Finále |
Atletický stadion VUT Pod Palackého vrchem |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:30
|
Atletika
|
dálka |
mladší dívky |
Finále |
Atletický stadion VUT Pod Palackého vrchem |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:30
|
Házená
|
turnaj družstev |
starší žákyně |
Semifinále |
Hala SHC Maloměřice |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:40
|
Badminton
|
dvouhra |
U15 - chlapci |
Jihomoravský kraj - Jihočeský kraj |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:40
|
Badminton
|
dvouhra |
U15 - chlapci |
Pardubický kraj - Jihomoravský kraj |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:40
|
Badminton
|
dvouhra |
U15 - chlapci |
Středočeský kraj - Moravskoslezský kraj |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:40
|
Badminton
|
dvouhra |
U15 - chlapci |
Jihočeský kraj - Plzeňský kraj |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:40
|
Badminton
|
dvouhra |
U15 - dívky |
Středočeský kraj - Praha, hlavní město |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:40
|
Badminton
|
dvouhra |
U15 - dívky |
Moravskoslezský kraj - Praha, hlavní město |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:45
|
Atletika
|
800 m |
starší dívky |
Finále |
Atletický stadion VUT Pod Palackého vrchem |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:45
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
turnaj chlapci |
7A-6B |
Městská sportovní hala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:45
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
turnaj chlapci |
6A-7B |
Městská sportovní hala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:45
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
turnaj chlapci |
5A-5B |
Městská sportovní hala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:45
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
turnaj dívky |
3-4 |
Městská sportovní hala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:00
|
Atletika
|
1500 m |
starší chlapci |
Finále |
Atletický stadion VUT Pod Palackého vrchem |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:00
|
Atletika
|
výška |
starší chlapci |
Finále |
Atletický stadion VUT Pod Palackého vrchem |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:00
|
Florbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Ústecký kraj - Jihomoravský kraj |
VUT CESA Brno - dvojhala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:00
|
Florbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Olomoucký kraj - Královehradecký kraj |
Hala - Integrovaná střední škola automobilní Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:00
|
Florbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Jihočeský kraj - Liberecký kraj |
SH SportPoint Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:05
|
Badminton
|
dvouhra |
U15 - dívky |
Pardubický kraj - Karlovarský kraj |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:05
|
Badminton
|
dvouhra |
U15 - dívky |
Moravskoslezský kraj - Liberecký kraj |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:05
|
Badminton
|
dvouhra |
U15 - chlapci |
Jihočeský kraj - Pardubický kraj |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:05
|
Badminton
|
dvouhra |
U15 - chlapci |
Jihočeský kraj - Středočeský kraj |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:05
|
Badminton
|
dvouhra |
U15 - dívky |
Moravskoslezský kraj - Středočeský kraj |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:10
|
Házená
|
turnaj družstev |
starší žákyně |
Semifinále |
Hala SHC Maloměřice |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:15
|
Orientační běh
|
krátká trať |
starší dívky |
závod |
Zamilovaný háj |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:15
|
Atletika
|
koule 3 kg |
starší dívky |
Finále |
Atletický stadion VUT Pod Palackého vrchem |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:15
|
Sportovní střelba
|
vzduchová pistole (mix) |
vzduchová pistole - mix |
1. semifinále |
Brno - Výstaviště, pavilon H |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:15
|
Fotbal
|
turnaj družstev |
U14 - chlapci |
o 3.místo Jihomoravský kraj - Moravskoslezský kraj |
TJ Start Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:30
|
Atletika
|
4 x 60 m |
starší dívky |
Finále |
Atletický stadion VUT Pod Palackého vrchem |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:30
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Praha, hlavní město - Jihomoravský kraj |
Basketbalová hala Rosnička |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:30
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Ústecký kraj - Královéhradecký kraj |
Hala Gymnázia Matyáše Lercha |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:30
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Olomoucký kraj - Karlovarský kraj |
Dvojhala VUT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:30
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Ústecký kraj - Pardubický kraj |
Dvojhala VUT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:30
|
Badminton
|
dvouhra |
U15 - dívky |
Pardubický kraj - Moravskoslezský kraj |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:30
|
Badminton
|
dvouhra |
U15 - chlapci |
Jihočeský kraj - Jihočeský kraj |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:50
|
Atletika
|
4 x 60 m |
starší chlapci |
Finále |
Atletický stadion VUT Pod Palackého vrchem |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:50
|
Házená
|
turnaj družstev |
starší žákyně |
o 9. místo |
Hala SHC Maloměřice |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:55
|
Badminton
|
dvouhra |
U15 - chlapci |
Moravskoslezský kraj - Jihomoravský kraj |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:55
|
Badminton
|
dvouhra |
U15 - chlapci |
Jihomoravský kraj - Plzeňský kraj |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:55
|
Badminton
|
dvouhra |
U15 - dívky |
Moravskoslezský kraj - Moravskoslezský kraj |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Orientační běh
|
krátká trať |
mladší chlapci |
závod |
Zamilovaný háj |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Plavání
|
50 VZ |
dívky ročník 2003 |
Finále |
Městský plavecký stadion Lužánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Plavání
|
50 VZ |
dívky ročník 2004 |
Finále |
Městský plavecký stadion Lužánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Plavání
|
50 VZ |
dívky ročník 2005 |
Finále |
Městský plavecký stadion Lužánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Plavání
|
50 VZ |
chlapci ročník 2003 |
Finále |
Městský plavecký stadion Lužánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Plavání
|
50 VZ |
chlapci ročník 2004 |
Finále |
Městský plavecký stadion Lužánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Plavání
|
50 VZ |
chlapci ročník 2005 |
Finále |
Městský plavecký stadion Lužánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Plavání
|
100 P |
dívky ročník 2003 |
Finále |
Městský plavecký stadion Lužánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Plavání
|
100 P |
dívky ročník 2004 |
Finále |
Městský plavecký stadion Lužánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Plavání
|
100 P |
dívky ročník 2005 |
Finále |
Městský plavecký stadion Lužánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Plavání
|
100 P |
chlapci ročník 2003 |
Finále |
Městský plavecký stadion Lužánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Plavání
|
100 P |
chlapci ročník 2004 |
Finále |
Městský plavecký stadion Lužánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Plavání
|
100 P |
chlapci ročník 2005 |
Finále |
Městský plavecký stadion Lužánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Sportovní střelba
|
vzduchová pistole (mix) |
vzduchová pistole - mix |
2. semifinále |
Brno - Výstaviště, pavilon H |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Florbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Jihomoravský kraj "G" - Plzeňský kraj "G" |
Hala - Integrovaná střední škola automobilní Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Florbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Vysočina - Hlavní město Praha |
SH SportPoint Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Tenis
|
čtyřhra |
mladší chlapci |
Moravskoslezský kraj - Olomoucký kraj |
Tenisové dvorce TC Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Tenis
|
čtyřhra |
mladší chlapci |
Zlínský kraj - Vysočina |
Tenisové dvorce TC Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Tenis
|
čtyřhra |
starší chlapci |
Olomoucký kraj - Zlínský kraj |
Tenisové dvorce TC Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Tenis
|
čtyřhra |
starší chlapci |
Moravskoslezský kraj - Praha |
Tenisové dvorce TC Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Tenis
|
čtyřhra |
mladší dívky |
Středočeský kraj - Praha |
Tenisové dvorce TC Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Tenis
|
čtyřhra |
mladší dívky |
Olomoucký kraj - Pardubický |
Tenisové dvorce TC Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:10
|
Atletika
|
4 x 60 m |
mladší dívky |
Finále |
Atletický stadion VUT Pod Palackého vrchem |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:20
|
Badminton
|
dvouhra |
U15 - dívky |
Liberecký kraj - Praha, hlavní město |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:20
|
Badminton
|
dvouhra |
U15 - dívky |
Praha, hlavní město - Karlovarský kraj |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:25
|
Florbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Ústecký kraj - Moravskoslezský kraj |
VUT CESA Brno - dvojhala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:30
|
Atletika
|
4 x 60 m |
mladší chlapci |
Finále |
Atletický stadion VUT Pod Palackého vrchem |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:30
|
Házená
|
turnaj družstev |
starší žákyně |
o 7. místo |
Hala SHC Maloměřice |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:30
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
turnaj chlapci |
7-8 |
Městská sportovní hala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:30
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
turnaj chlapci |
3-4 |
Městská sportovní hala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:45
|
Orientační běh
|
krátká trať |
starší chlapci |
závod |
Zamilovaný háj |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:45
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Jihomoravský kraj - Moravskoslezský kraj |
Basketbalová hala Rosnička |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:45
|
Baseball
|
turnaj družstev |
chlapci |
Kraj Vysočina - Praha |
Městský baseballový stadion |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:45
|
Sportovní střelba
|
vzduchová pistole (mix) |
vzduchová pistole - mix |
Finále o bronz |
Brno - Výstaviště, pavilon H |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:45
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Praha, hlavní město - Pardubický kraj |
Hala Gymnázia Matyáše Lercha |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:00
|
Fotbal
|
turnaj družstev |
U14 - chlapci |
o 7.místo Pardubický kraj - Liberecký kraj |
TJ Start Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:00
|
Tenis
|
čtyřhra |
starší dívky |
Zlínský kraj - Jihomoravský kraj |
Tenisové dvorce TC Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:10
|
Házená
|
turnaj družstev |
starší žákyně |
o 5. místo |
Hala SHC Maloměřice |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:15
|
Florbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Liberecký kraj "G" - Středočeský kraj "G" |
Hala - Integrovaná střední škola automobilní Brno |
Startovní listina
|
|
13:30
|
Sportovní střelba
|
vzduchová pistole (mix) |
vzduchová pistole - mix |
Finále o zlato |
Brno - Výstaviště, pavilon H |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:45
|
Florbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Hlavní město Praha - Středočeský kraj |
VUT CESA Brno - dvojhala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
turnaj chlapci |
Finále |
Městská sportovní hala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Fotbal
|
turnaj družstev |
U14 - chlapci |
Finále Olomoucký kraj - Královehradecký kraj |
SK Řečkovice |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
turnaj chlapci |
5-6 |
Městská sportovní hala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Tenis
|
čtyřhra |
starší dívky |
Liberecký kraj - Ústecký kraj |
Tenisové dvorce TC Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:30
|
Házená
|
turnaj družstev |
starší žákyně |
o 3. místo |
Hala SHC Maloměřice |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:10
|
Házená
|
turnaj družstev |
starší žákyně |
Finále |
Hala SHC Maloměřice |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:30
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
turnaj dívky |
Finále |
Městská sportovní hala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:30
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
turnaj dívky |
5-6 |
Městská sportovní hala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|