27. 06. 2017
Úterý
|
08:30
|
Házená
|
turnaj družstev |
starší žákyně |
Zlínský kraj - Pardubický kraj |
Hala SHC Maloměřice |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
08:30
|
Tenis
|
dvouhra |
starší dívky |
Mandelíková - Panchartek |
Tenisové dvorce TJ Start Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
08:30
|
Tenis
|
dvouhra |
starší dívky |
Nosková - Šálková |
Tenisové dvorce TJ Start Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
08:30
|
Tenis
|
dvouhra |
starší dívky |
Jindrová - Hrdinková |
Tenisové dvorce TJ Start Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
08:30
|
Tenis
|
dvouhra |
starší dívky |
Moravcová - Kněžková |
Tenisové dvorce TJ Start Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Florbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Ústecký kraj "G" - Liberecký kraj "G" |
VUT CESA Brno - dvojhala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Florbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Ústecký kraj "K" - Plzeňský kraj "K" |
VUT CESA Brno - dvojhala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Cyklistika
|
dráha - 500 m pevný start |
žákyně |
Finále |
Velodrom TJ Favorit Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Cyklistika
|
dráha - 500 m pevný start |
žáci |
Finále |
Velodrom TJ Favorit Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Cyklistika
|
dráha - 500 m pevný start |
kadetky |
Finále |
Velodrom TJ Favorit Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Cyklistika
|
dráha - 500 m pevný start |
kadeti |
Finále |
Velodrom TJ Favorit Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Kolečkové bruslení
|
závod na 3 kola |
kadeti |
Finále |
Atletický stadion VUT Pod Palackého vrchem |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Kolečkové bruslení
|
závod na 3 kola |
kadetky |
Finále |
Atletický stadion VUT Pod Palackého vrchem |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Kolečkové bruslení
|
závod na 3 kola |
žáci |
Finále |
Atletický stadion VUT Pod Palackého vrchem |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Kolečkové bruslení
|
závod na 3 kola |
žákyně |
Finále |
Atletický stadion VUT Pod Palackého vrchem |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Plavání
|
100 VZ |
dívky ročník 2003 |
Rozplavby |
Městský plavecký stadion Lužánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Plavání
|
100 VZ |
dívky ročník 2004 |
Rozplavby |
Městský plavecký stadion Lužánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Plavání
|
100 VZ |
dívky ročník 2005 |
Rozplavby |
Městský plavecký stadion Lužánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Plavání
|
100 VZ |
chlapci ročník 2003 |
Rozplavby |
Městský plavecký stadion Lužánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Plavání
|
100 VZ |
chlapci ročník 2004 |
Rozplavby |
Městský plavecký stadion Lužánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Plavání
|
100 VZ |
chlapci ročník 2005 |
Rozplavby |
Městský plavecký stadion Lužánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Plavání
|
100 M |
dívky ročník 2003 |
Rozplavby |
Městský plavecký stadion Lužánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Plavání
|
100 M |
dívky ročník 2004 |
Rozplavby |
Městský plavecký stadion Lužánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Plavání
|
100 M |
dívky ročník 2005 |
Rozplavby |
Městský plavecký stadion Lužánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Plavání
|
100 M |
chlapci ročník 2003 |
Rozplavby |
Městský plavecký stadion Lužánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Plavání
|
100 M |
chlapci ročník 2004 |
Rozplavby |
Městský plavecký stadion Lužánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Plavání
|
100 M |
chlapci ročník 2005 |
Rozplavby |
Městský plavecký stadion Lužánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Plavání
|
200 Z |
dívky ročník 2003 |
Rozplavby |
Městský plavecký stadion Lužánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Plavání
|
200 Z |
dívky ročník 2004 |
Rozplavby |
Městský plavecký stadion Lužánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Plavání
|
200 Z |
dívky ročník 2005 |
Rozplavby |
Městský plavecký stadion Lužánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Plavání
|
200 Z |
chlapci ročník 2003 |
Rozplavby |
Městský plavecký stadion Lužánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Plavání
|
200 Z |
chlapci ročník 2004 |
Rozplavby |
Městský plavecký stadion Lužánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Plavání
|
200 Z |
chlapci ročník 2005 |
Rozplavby |
Městský plavecký stadion Lužánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Plavání
|
200 P |
dívky ročník 2003 |
Rozplavby |
Městský plavecký stadion Lužánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Plavání
|
200 P |
dívky ročník 2004 |
Rozplavby |
Městský plavecký stadion Lužánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Plavání
|
200 P |
dívky ročník 2005 |
Rozplavby |
Městský plavecký stadion Lužánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Plavání
|
200 P |
chlapci ročník 2003 |
Rozplavby |
Městský plavecký stadion Lužánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Plavání
|
200 P |
chlapci ročník 2004 |
Rozplavby |
Městský plavecký stadion Lužánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Plavání
|
200 P |
chlapci ročník 2005 |
Rozplavby |
Městský plavecký stadion Lužánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Paraplavání
|
100 m VZ |
dívky |
Rozplavby |
Městský plavecký stadion Lužánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Paraplavání
|
100 m VZ |
chlapci |
Rozplavby |
Městský plavecký stadion Lužánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Paraplavání
|
100 m M |
dívky |
Rozplavby |
Městský plavecký stadion Lužánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Paraplavání
|
100 m M |
chlapci |
Rozplavby |
Městský plavecký stadion Lužánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Jihočeský kraj - Jihomoravský kraj |
Hala Gymnázia Matyáše Lercha |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Pardubický kraj - Olomoucký kraj |
Dvojhala VUT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Hl. město Praha - Moravskoslezský kraj |
Basketbalová hala Rosnička |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Středočeský kraj - Olomoucký kraj |
Dvojhala VUT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Sportovní střelba
|
vzduchová puška (mix) |
vzduchová puška - mix |
1. kvalifikace |
Brno - Výstaviště, pavilon H |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Tenis
|
čtyřhra |
mladší chlapci |
Karlovarský kraj - Vysočina |
Tenisové dvorce TC Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Tenis
|
čtyřhra |
mladší chlapci |
Moravskoslezský kraj - Jihomoravský kraj |
Tenisové dvorce TC Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Tenis
|
čtyřhra |
mladší chlapci |
Středočeský kraj - Olomoucký kraj |
Tenisové dvorce TC Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Tenis
|
čtyřhra |
mladší chlapci |
Pardubický kraj - Zlínský kraj |
Tenisové dvorce TC Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Tenis
|
čtyřhra |
starší chlapci |
Moravskoslezský kraj - Olomoucký kraj |
Tenisové dvorce TC Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Tenis
|
čtyřhra |
starší chlapci |
Praha - Zlínský kraj |
Tenisové dvorce TC Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Tenis
|
čtyřhra |
mladší dívky |
Středočeský kraj - Olomoucký kraj |
Tenisové dvorce TC Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Tenis
|
čtyřhra |
mladší dívky |
Pardubický kraj - Praha |
Tenisové dvorce TC Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Tenis
|
čtyřhra |
mladší chlapci |
Vysočina - Moravskoslezský |
Tenisové dvorce TC Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Tenis
|
čtyřhra |
mladší chlapci |
Olomoucký kraj - Zlínský kraj |
Tenisové dvorce TC Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Florbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Karlovarský kraj "K" - Kraj Vysočina "K" |
Hala - Integrovaná střední škola automobilní Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Florbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Zlínský kraj "G" - Karlovarský kraj "G" |
SH SportPoint Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Badminton
|
čtyřhra |
U15 - chlapci |
Jihočeský kraj - volný los |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina
|
|
09:00
|
Badminton
|
čtyřhra |
U15 - chlapci |
Praha, hlavní město - Olomoucký kraj |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Badminton
|
čtyřhra |
U15 - chlapci |
Pardubický kraj - Moravskoslezský kraj |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Badminton
|
čtyřhra |
U15 - chlapci |
Zlínský kraj - Královéhradecký kraj |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Badminton
|
čtyřhra |
U15 - chlapci |
Liberecký kraj - Ústecký kraj |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Badminton
|
čtyřhra |
U15 - chlapci |
Karlovarský kraj - Středočeský kraj |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
turnaj chlapci |
5A-7B |
Městská sportovní hala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
turnaj chlapci |
6A-6B |
Městská sportovní hala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
turnaj chlapci |
7A-5B |
Městská sportovní hala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:10
|
Házená
|
turnaj družstev |
starší žákyně |
Kraj Vysočina - Liberecký kraj |
Hala SHC Maloměřice |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:25
|
Badminton
|
čtyřhra |
U15 - dívky |
Moravskoslezský kraj - volný los |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina
|
|
09:25
|
Badminton
|
čtyřhra |
U15 - chlapci |
Plzeňský kraj - Vysočina |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:25
|
Badminton
|
čtyřhra |
U15 - chlapci |
Jihomoravský kraj - volný los |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina
|
|
09:25
|
Badminton
|
čtyřhra |
U15 - dívky |
Plzeňský kraj - Vysočina |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:25
|
Badminton
|
čtyřhra |
U15 - dívky |
Středočeský kraj - Olomoucký kraj |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:25
|
Badminton
|
čtyřhra |
U15 - dívky |
Ústecký kraj - Jihomoravský kraj |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:30
|
Tenis
|
dvouhra |
starší chlapci |
Jurajda - Velgert |
Tenisové dvorce TJ Start Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:30
|
Tenis
|
dvouhra |
starší chlapci |
Burian - Mališ |
Tenisové dvorce TJ Start Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:30
|
Tenis
|
dvouhra |
starší chlapci |
Baum - Otypka |
Tenisové dvorce TJ Start Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:30
|
Tenis
|
dvouhra |
starší chlapci |
Zapletal - Hauge |
Tenisové dvorce TJ Start Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:30
|
Tenis
|
dvouhra |
mladší dívky |
Pávková - Šmejkalová |
Tenisové dvorce TC Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:30
|
Tenis
|
dvouhra |
mladší dívky |
Přecechtělová - Látalová |
Tenisové dvorce TC Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:30
|
Tenis
|
dvouhra |
mladší dívky |
Tomajková - Odehnalová |
Tenisové dvorce TC Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:30
|
Tenis
|
dvouhra |
mladší dívky |
Paterová - Havlíčková |
Tenisové dvorce TC Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:30
|
Tenis
|
dvouhra |
mladší chlapci |
Menšík - Jedlička |
Tenisové dvorce TC Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:30
|
Tenis
|
dvouhra |
mladší chlapci |
Brunclík - Hrazdil |
Tenisové dvorce TC Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:30
|
Tenis
|
dvouhra |
mladší chlapci |
Opluštil - Rouchal |
Tenisové dvorce TC Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:30
|
Tenis
|
dvouhra |
mladší chlapci |
Vintera - Jecho |
Tenisové dvorce TC Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:30
|
Tenis
|
čtyřhra |
starší dívky |
Jihomoravský kraj - Ústecký kraj |
Tenisové dvorce TC Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:30
|
Tenis
|
čtyřhra |
starší dívky |
Liberecký kraj - Zlínský kraj |
Tenisové dvorce TC Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:50
|
Házená
|
turnaj družstev |
starší žákyně |
Praha - Středočeský kraj |
Hala SHC Maloměřice |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:50
|
Badminton
|
čtyřhra |
U15 - dívky |
Královéhradecký kraj - Liberecký kraj |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:50
|
Badminton
|
čtyřhra |
U15 - dívky |
Zlínský kraj - Praha, hlavní město |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:50
|
Badminton
|
čtyřhra |
U15 - dívky |
Karlovarský kraj - Jihočeský kraj |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:50
|
Badminton
|
čtyřhra |
U15 - dívky |
Pardubický kraj - volný los |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina
|
|
09:50
|
Badminton
|
čtyřhra |
U15 - chlapci |
Jihočeský kraj - Praha, hlavní město |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:50
|
Badminton
|
čtyřhra |
U15 - chlapci |
Pardubický kraj - Královéhradecký kraj |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:50
|
Badminton
|
čtyřhra |
U15 - chlapci |
Středočeský kraj - Ústecký kraj |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:50
|
Badminton
|
čtyřhra |
U15 - chlapci |
Jihomoravský kraj - Plzeňský kraj |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:50
|
Badminton
|
čtyřhra |
U15 - dívky |
Moravskoslezský kraj - Plzeňský kraj |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:50
|
Badminton
|
čtyřhra |
U15 - dívky |
Středočeský kraj - Ústecký kraj |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:55
|
Stolní tenis
|
dvouhra |
mladší dívky |
Patricie Segetová [1] Markéta Doležalová [13] |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:55
|
Stolní tenis
|
dvouhra |
mladší dívky |
Natálie Handlová [17] Eva Pokorná [10] |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:55
|
Stolní tenis
|
dvouhra |
mladší dívky |
Monika Pařízková [5] Lucie Bačinová [8] |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:55
|
Stolní tenis
|
dvouhra |
mladší dívky |
Michaela Botková [11] Nela Hanáková [3] |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:55
|
Stolní tenis
|
dvouhra |
mladší dívky |
Michaela Dosedělová [4] Klaudie Holubová [12] |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:55
|
Stolní tenis
|
dvouhra |
mladší dívky |
Kateřina Pisárová [14] Štěpánka Vrzalová [9] |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:55
|
Stolní tenis
|
dvouhra |
mladší dívky |
Barbora Březinová [6] Lucie Janáčková [20] |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:55
|
Stolní tenis
|
dvouhra |
mladší dívky |
Michaela Kotásková [36] Helena Sommerová [2] |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:00
|
Jachting
|
lodní třída Optimist |
dívky |
Rozjížďky |
Brněnská přehrada - TJ Lodní sporty Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:00
|
Jachting
|
lodní třída Optimist |
chlapci |
Rozjížďky |
Brněnská přehrada - TJ Lodní sporty Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:00
|
Jachting
|
lodní třída RS Feva |
smíšená kateorie |
Rozjížďky |
Brněnská přehrada - TJ Lodní sporty Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:00
|
Fotbal
|
turnaj družstev |
U14 - chlapci |
Jihomoravský kraj - Praha,hlavní město |
SK Řečkovice |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:00
|
Fotbal
|
turnaj družstev |
U14 - chlapci |
Olomoucký kraj - Pardubický kraj |
FC Medlánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:00
|
Sportovní střelba
|
vzduchová puška (mix) |
vzduchová puška - mix |
2. kvalifikace |
Brno - Výstaviště, pavilon H |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:00
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
starší žáci +50kg |
Hrazdír L - Volný los |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:00
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
mladší žáci +40kg |
Paterson G - Volný los |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:00
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
mladší žákyně -35kg |
Štenclová N - Šantrochová A |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:00
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
starší žákyně -45kg |
Trtíková M - Volný los |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:00
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
mladší žákyně -35kg |
Medová M - Formanová P |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:00
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
mladší žákyně -35kg |
Čepičková A - Kindlová V |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:00
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
mladší žákyně -35kg |
Pokorná E - Vašíčková T |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:00
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
starší žákyně +45kg |
Škaldová P - Levová A |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:00
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
mladší žáci -40kg |
Luděk Melich - Volný los |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:00
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
mladší žákyně +35kg |
Anna Lišková - Šťastná B |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:00
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
starší žáci -50kg |
Sůkal V - Müller J |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:00
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
starší žáci -50kg |
Chod D - Horehleď R |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:00
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
starší žáci -50kg |
Pavel M - Rotter D |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:00
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
starší žáci -50kg |
Vacek T - volný los |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:00
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
starší žáci -50kg |
Vlček M - Ruža K |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:00
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
starší žáci -50kg |
Šanda J - volný los |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:00
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
starší žáci -50kg |
Schánilec J - Morales A |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:00
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
starší žáci -50kg |
Brejcha D - volný los |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:00
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
starší žákyně -45kg |
Reguliová - Květoňová |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:00
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
starší žákyně -45kg |
Dreheimová - Kovářová |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:00
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
starší žákyně -45kg |
Květoňová - Kovářová |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:00
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
starší žákyně -45kg |
Brejchová - Reguliová |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:00
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
starší žákyně -45kg |
Francová - Dreheimová |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:05
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
starší žáci +50kg |
Matyáš Malý - Volný los |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:05
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
mladší žáci +40kg |
Olšavský N - Volný los |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:05
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
starší žákyně -45kg |
Reguliová B - Volný los |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:05
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
starší žákyně +45kg |
Michalicová N - Volný los |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:05
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
mladší žáci -40kg |
Josef Polák - Volný los |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:05
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
mladší žákyně +35kg |
Gregůrková K - Volný los |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:05
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
starší žáci -50kg |
Müller J - Chod D |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:05
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
starší žáci -50kg |
Rotter D - Vacek T |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:10
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
starší žáci +50kg |
Martin Eliáš - Volný los |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:10
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
mladší žáci +40kg |
Jiří Endršt - Volný los |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:10
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
starší žákyně -45kg |
Květoňová A - Volný los |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:10
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
starší žákyně +45kg |
Rychlá E - Harciníková A |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:10
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
mladší žáci -40kg |
Bednář O - Volný los |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:10
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
mladší žákyně +35kg |
Ema Tinavská - Dušková N |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:10
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
starší žáci -50kg |
Ruža K - Šanda J |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:15
|
Florbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Kraj Vysočina "G" - Jihomoravský kraj "G" |
VUT CESA Brno - dvojhala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:15
|
Florbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Hlavní město Praha "K" - Moravskoslezský kraj "K" |
VUT CESA Brno - dvojhala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:15
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Liberecký kraj - Hl. město Praha |
Hala Gymnázia Matyáše Lercha |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:15
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Plzeňský kraj - Moravskoslezský kraj |
Dvojhala VUT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:15
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Jihomoravský kraj - Pardubický kraj |
Basketbalová hala Rosnička |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:15
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Zlínský kraj - Královehradecký kraj |
Dvojhala VUT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:15
|
Florbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Liberecký kraj "K" - Zlínský kraj "K" |
Hala - Integrovaná střední škola automobilní Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:15
|
Florbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Královehradecký kraj "G" - Pardubický kraj "G" |
SH SportPoint Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:15
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
starší žáci +50kg |
Václav Mai - Volný los |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:15
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
mladší žáci +40kg |
Čarek P - Hrischau Š |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:15
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
starší žákyně -45kg |
Brejchová D - Volný los |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:15
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
starší žákyně +45kg |
Makavcová Š - Volný los |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:15
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
mladší žáci -40kg |
Tobias Nagy - Volný los |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:15
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
mladší žákyně +35kg |
Nela Holubová - Volný los |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:15
|
Badminton
|
čtyřhra |
U15 - dívky |
Praha, hlavní město - Liberecký kraj |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:15
|
Badminton
|
čtyřhra |
U15 - dívky |
Pardubický kraj - Karlovarský kraj |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:15
|
Badminton
|
čtyřhra |
U15 - chlapci |
Jihočeský kraj - Pardubický kraj |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:15
|
Badminton
|
čtyřhra |
U15 - chlapci |
Jihomoravský kraj - Středočeský kraj |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:15
|
Badminton
|
čtyřhra |
U15 - dívky |
Moravskoslezský kraj - Středočeský kraj |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:15
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
starší žáci -50kg |
Schánilec J - Brejcha D |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:20
|
Stolní tenis
|
dvouhra |
starší dívky |
Linda Záděrová [1] Eliška Koďousková [20] |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:20
|
Stolní tenis
|
dvouhra |
starší dívky |
Šárka Procházková [21] Andrea Hnojská [13] |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:20
|
Stolní tenis
|
dvouhra |
starší dívky |
Kristýna Kacálková [16] Veronika Šimůnková [17] |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:20
|
Stolní tenis
|
dvouhra |
starší dívky |
Pavla Bačinová [25] Anna Stránská [4] |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:20
|
Stolní tenis
|
dvouhra |
starší dívky |
Martina Nováková [6] Daniela Růžičková [28] |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:20
|
Stolní tenis
|
dvouhra |
starší dívky |
Anna Klempererová [10] Aneta Matoušová [11] |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:20
|
Stolní tenis
|
dvouhra |
starší dívky |
Jana Vašendová [7] Klára Malíková [9] |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:20
|
Stolní tenis
|
dvouhra |
starší dívky |
Lucie Kociánová [33] Kristýna Pěnkavová [2] |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:20
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
starší žáci +50kg |
Radek Lácha - Volný los |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:20
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
starší žákyně -45kg |
Kovářová L - Volný los |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:20
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
starší žákyně +45kg |
Muzikářová Š - Šťastná V |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:20
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
mladší žáci +40kg |
Paterson G - Olšavský N |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:20
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
mladší žáci -40kg |
Čáslava B - Volný los |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:20
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
mladší žákyně +35kg |
Veronika Janů - Mihalčatinová E |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:20
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
mladší žákyně -35kg |
Štenclová - Medová |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:20
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
starší žáci -50kg |
Chod - Vacek |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:25
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
starší žáci +50kg |
Daniel Nový - Volný los |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:25
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
starší žákyně -45kg |
Francová K - Volný los |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:25
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
starší žákyně +45kg |
Chobotová T - Volný los |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:25
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
mladší žáci +40kg |
Endršt J - Čapek P |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:25
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
mladší žáci -40kg |
Daniel Vašek - Volný los |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:25
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
mladší žákyně +35kg |
Štecová K - Volný los |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:25
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
mladší žákyně -35kg |
Čepičková - Pokorná |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:25
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
starší žáci -50kg |
Ruža - Schánilec |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:30
|
Orientační běh
|
sprint smíšené štafety |
mladší dívky a chlapci |
závod |
ZŠ Horácké náměstí |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:30
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
turnaj chlapci |
Čtvrtfinále |
Městská sportovní hala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:30
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
turnaj chlapci |
Čtvrtfinále |
Městská sportovní hala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:30
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
turnaj chlapci |
Čtvrtfinále |
Městská sportovní hala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:30
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
turnaj chlapci |
Čtvrtfinále |
Městská sportovní hala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:30
|
Kolečkové bruslení
|
štafeta 4x4 kola |
závod |
Finále |
Atletický stadion VUT Pod Palackého vrchem |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:30
|
Házená
|
turnaj družstev |
starší žákyně |
Karlovarský kraj - Ústecký kraj |
Hala SHC Maloměřice |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:30
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
starší žáci +50kg |
Tomáš Höfer - Volný los |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:30
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
starší žákyně -45kg |
Draheimová A - Volný los |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:30
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
starší žákyně +45kg |
Pešanová E - Krátká N |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:30
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
mladší žáci +40kg |
Paterson G - Endršt J |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:30
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
mladší žáci -40kg |
Jakub Šolín - Volný los |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:30
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
mladší žákyně +35kg |
Linda Bílá - Volný los |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:30
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
mladší žákyně -35kg |
Medová - Pokorná |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:30
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
starší žáci -50kg |
Chod - Schánilec |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:35
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
starší žákyně -45kg |
Kerbelová B - Švrčíková A |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:35
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
starší žáci +50kg |
Dan Pelánek - Jan Pajkrt |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:35
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
starší žákyně +45kg |
Kratochvílová B - Volný los |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:35
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
mladší žáci -40kg |
Kimi Zita - Vinničenko T |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:35
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
mladší žákyně +35kg |
Dlouhá N - Volný los |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:35
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
mladší žákyně -35kg |
Farmanová - Šantrochová |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:35
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
starší žáci -50kg |
Horehleď - Müller |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:40
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
starší žákyně -45kg |
Trtíková M - Reguliová B |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:40
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
starší žáci +50kg |
Hrazdír L - Matyáš Malý |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:40
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
mladší žáci -40kg |
Slovák M - Volný los |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:40
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
mladší žákyně +35kg |
Linda Bílá - N. Dlouhá |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:40
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
mladší žákyně -35kg |
Vašíčková - Čepičková |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:40
|
Badminton
|
čtyřhra |
U15 - dívky |
Praha, hlavní město - Pardubický kraj |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:40
|
Badminton
|
čtyřhra |
U15 - chlapci |
Jihočeský kraj - Jihomoravský kraj |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:40
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
starší žáci -50kg |
Müller - Vacek |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:40
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
starší žákyně +45kg |
Levová - Michalicová |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:45
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
starší žákyně -45kg |
Květoňová A - Brejchová D |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:45
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
starší žáci +50kg |
Martin Eliáš - Václav Mai |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:45
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
mladší žáci -40kg |
Alex Kozubal - Volný los |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:45
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
mladší žákyně +35kg |
Šťastná A - Gregůrková K |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:45
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
starší žáci -50kg |
Morelaes - Brejcha |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:45
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
starší žákyně +45kg |
Rychlá - Makovcová |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:50
|
Stolní tenis
|
smíšená čtyřhra |
mladší dívky a chlapci |
Květoň/Sommerová - Kadlec/Handlová |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:50
|
Stolní tenis
|
smíšená čtyřhra |
mladší dívky a chlapci |
Holub/Janáčková - Skotnica/Březinová |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:50
|
Stolní tenis
|
smíšená čtyřhra |
mladší dívky a chlapci |
Waldhauser/Pařízková - Vondráček/Dosedělová |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:50
|
Stolní tenis
|
smíšená čtyřhra |
starší dívky a chlapci |
Mokrejš/Klempererová - Skokan/Nováková |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:50
|
Stolní tenis
|
smíšená čtyřhra |
starší dívky a chlapci |
Důra/Matoušová - Záboj/Stránská |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:50
|
Stolní tenis
|
smíšená čtyřhra |
starší dívky a chlapci |
Štalzer/Vašendová - Končal/Hnojská |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:50
|
Stolní tenis
|
smíšená čtyřhra |
starší dívky a chlapci |
Hejda/Pěnkavová - Morávek/Záděrová |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:50
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
starší žákyně -45kg |
Kovářová L - Francová K |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:50
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
starší žáci +50kg |
Radek Lácha - Daniel Nový |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:50
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
mladší žáci -40kg |
Jiří Vrba - Volný los |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:50
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
mladší žákyně +35kg |
Tinavská E - Holubová N |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:50
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
starší žáci -50kg |
Brejcha - Ruža |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:50
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
starší žákyně +45kg |
Muzikářová - Chobotová |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:52
|
Stolní tenis
|
družstva |
starší dívky |
Moravskoslezský kraj - Zlínský kraj |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:55
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
starší žáci +50kg |
Tomáš Höfer - Pelánek D |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:55
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
mladší žáci -40kg |
Šťáhlavský O - Volný los |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:55
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
mladší žákyně +35kg |
Janů V - Štecová K |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:55
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
starší žáci -50kg |
Rotter - Horehleď |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:55
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
starší žákyně +45kg |
Krátká - Kratochvílová |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:00
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
mladší žáci -40kg |
Jan Bednář - Volný los |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:00
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
starší žáci +50kg |
Malý M - Eliáš M |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:00
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
mladší žákyně +35kg |
Gregůrková K - Tinavská E |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:00
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
starší žáci -50kg |
Šanda - Morales |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:00
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
starší žákyně +45kg |
Levová - Rychlá |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:01
|
Stolní tenis
|
družstva |
starší chlapci |
Pardubický - Olomoucký |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:03
|
Stolní tenis
|
družstva |
starší chlapci |
Středočes. - Vysočina |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:05
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
mladší žáci -40kg |
Vašák V - Volný los |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:05
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
starší žáci +50kg |
Lácha R - Nový D |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:05
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
starší žáci +50kg |
Eliáš M - Lácha R |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:05
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
mladší žákyně +35kg |
Štecová K - Bílá L |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:05
|
Badminton
|
čtyřhra |
U15 - dívky |
Moravskoslezský kraj - Pardubický kraj |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:05
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
starší žáci -50kg |
Sůkal - Pavel |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:05
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
starší žákyně +45kg |
Chobotová - Krátká |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:10
|
Házená
|
turnaj družstev |
starší žákyně |
Olomoucký kraj - Moravskoslezský kraj |
Hala SHC Maloměřice |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:10
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
mladší žáci -40kg |
Filip Pohl - Volný los |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:10
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
mladší žákyně +35kg |
Tinavská E - Štecová K |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:10
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
starší žáci -50kg |
Vlček - Volný los |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:10
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
starší žákyně +45kg |
Rychlá - Chobotová |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:15
|
Fotbal
|
turnaj družstev |
U14 - chlapci |
Moravskoslezský kraj - Zlínský kraj |
SK Řečkovice |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:15
|
Fotbal
|
turnaj družstev |
U14 - chlapci |
Liberecký kraj - Královehradecký kraj |
TJ Start Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:15
|
Sportovní střelba
|
vzduchová puška (mix) |
vzduchová puška - mix |
1. semifinále |
Brno - Výstaviště, pavilon H |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:15
|
Stolní tenis
|
dvouhra |
mladší chlapci |
Květon Ondřej - Kadlec Vít |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:15
|
Stolní tenis
|
dvouhra |
mladší chlapci |
Černohorský Tomáš - Pisár Jan |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:15
|
Stolní tenis
|
dvouhra |
mladší chlapci |
Skotnica Martin - Karel Filip |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:15
|
Stolní tenis
|
dvouhra |
mladší chlapci |
Lebeda Matyáš - Brhel Štěpán |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:15
|
Stolní tenis
|
dvouhra |
mladší dívky |
Segetová Patricie - Pokorná Eva |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:15
|
Stolní tenis
|
dvouhra |
mladší dívky |
Pařízková Monika - Hanáková Nela |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:15
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
mladší žáci -40kg |
Daniel Kolář - Ondřej Haša |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:15
|
Stolní tenis
|
dvouhra |
mladší dívky |
Dosedělová Michaela - Pisárová Kateřina |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:15
|
Stolní tenis
|
dvouhra |
mladší dívky |
Březinová Barbora - Sommerová Helena |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:15
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
mladší žákyně +35kg |
Dušková N - Holubová N |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:15
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
starší žákyně +45kg |
Herciníková - Makovcová |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:20
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
mladší žáci -40kg |
L. Melich - J. Polák |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:20
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
mladší žákyně +35kg |
Dušková - Gregůrková |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:20
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
starší žákyně +45kg |
Makovcová - Levová |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:25
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
mladší žáci -40kg |
O. Bednář - T. Nagy |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:25
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
mladší žákyně +35kg |
Janů - Bílá |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:25
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
starší žákyně +45kg |
Muzikářová - Krátká |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:30
|
Orientační běh
|
sprint smíšené štafety |
starší dívky a chlapci |
závod |
ZŠ Horácké náměstí |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:30
|
Florbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Moravskoslezský kraj "G" - Středočeský kraj "G" |
VUT CESA Brno - dvojhala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:30
|
Florbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Jihomoravský kraj "K" - Královehradecký kraj "K" |
VUT CESA Brno - dvojhala |
Startovní listina
|
|
11:30
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Královehradecký kraj - Středočeský kraj |
Hala Gymnázia Matyáše Lercha |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:30
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Karlovarský kraj - Ústecký kraj |
Dvojhala VUT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:30
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Jihočeský kraj - Kraj Vysočina |
Basketbalová hala Rosnička |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:30
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Plzeňský kraj - Karlovarský kraj |
Dvojhala VUT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:30
|
Florbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Jihočeský kraj "K" - Pardubický kraj "K" |
Hala - Integrovaná střední škola automobilní Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:30
|
Florbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Olomoucký kraj "G" - Jihočeský kraj "G" |
SH SportPoint Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:30
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
mladší žáci -40kg |
B. Čáslava - D. Vašek |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:30
|
Kolečkové bruslení
|
víceboj jednotlivců |
kadetky |
víceboj jednotlivců-kadetky |
Atletický stadion VUT Pod Palackého vrchem |
Startovní listina
|
|
11:30
|
Kolečkové bruslení
|
víceboj jednotlivců |
žáci |
víceboj jednotlivců |
Atletický stadion VUT Pod Palackého vrchem |
Startovní listina
|
|
11:30
|
Kolečkové bruslení
|
víceboj jednotlivců |
žákyně |
víceboj jednotlivců-žákyně |
Atletický stadion VUT Pod Palackého vrchem |
Startovní listina
|
|
11:30
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
mladší žákyně +35kg |
Šťastná - Holubová |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:30
|
Badminton
|
čtyřhra |
U15 - chlapci |
Plzeňský kraj - Praha, hlavní město |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:30
|
Badminton
|
čtyřhra |
U15 - chlapci |
Královéhradecký kraj - Ústecký kraj |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:30
|
Badminton
|
čtyřhra |
U15 - dívky |
Karlovarský kraj - Plzeňský kraj |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:30
|
Badminton
|
čtyřhra |
U15 - dívky |
Ústecký kraj - Liberecký kraj |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:35
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
mladší žáci -40kg |
J. Šolín - Zita |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:40
|
Stolní tenis
|
dvouhra |
starší žáci |
Mokrejš Jan - Končal Adam |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:40
|
Stolní tenis
|
dvouhra |
starší žáci |
Slapnička Jakub - Jakubský Filip |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:40
|
Stolní tenis
|
dvouhra |
starší žáci |
Důra Matouš - Štalzer Adam |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:40
|
Stolní tenis
|
dvouhra |
starší žáci |
Morávek Radim - Jadrný Šimon |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:40
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
mladší žáci -40kg |
M. Slovák - A. Kozubal |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:40
|
Stolní tenis
|
dvouhra |
starší dívky |
Záděrová Linda - Hnojská Andrea |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:40
|
Stolní tenis
|
dvouhra |
starší dívky |
Kacálková Kristýna - Stránská Anna |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:40
|
Stolní tenis
|
dvouhra |
starší dívky |
Nováková Martina - Matoušová Aneta |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:40
|
Stolní tenis
|
dvouhra |
starší dívky |
Vašendová Jana - Pěnkavová Kristýna |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:45
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
turnaj chlapci |
6B-5A |
Městská sportovní hala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:45
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
turnaj chlapci |
5B-6A |
Městská sportovní hala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:45
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
turnaj chlapci |
7B-7A |
Městská sportovní hala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:45
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
mladší žáci -40kg |
J. Vrba - O. Šťáhlovský |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:50
|
Házená
|
turnaj družstev |
starší žákyně |
Jihomoravský kraj - Ústecký kraj |
Hala SHC Maloměřice |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:50
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
mladší žáci -40kg |
J. Bednář - V. Vašák |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:55
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
mladší žáci -40kg |
F. Pohl - Kolář |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Baseball
|
turnaj družstev |
chlapci |
Jihomoravský kraj - Kraj Vysočina |
Městský baseballový stadion |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Sportovní střelba
|
vzduchová puška (mix) |
vzduchová puška - mix |
2. semifinále |
Brno - Výstaviště, pavilon H |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Karate
|
kumite team |
mladší žáci a žákyně |
Plzeňský kraj - volný los |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Karate
|
kumite team |
mladší žáci a žákyně |
Královéhradecký krak - volný los |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Karate
|
kumite team |
mladší žáci a žákyně |
Ústecký kraj - volný los |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Karate
|
kumite team |
starší žáci a žákyně |
Plzeňský kraj - Volný los |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Karate
|
kumite team |
mladší žáci a žákyně |
Jihomoravský kraj - Praha, hlavní město |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Karate
|
kumite team |
mladší žáci a žákyně |
Středočeský kraj - volný los |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Karate
|
kumite team |
mladší žáci a žákyně |
Liberecký kraj - volný los |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Karate
|
kumite team |
mladší žáci a žákyně |
Karlovarský kraj |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Karate
|
kumite team |
mladší žáci a žákyně |
Jihočeský kraj - Pardubický kraj |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Karate
|
kumite team |
mladší žáci a žákyně |
Královéhradecký kraj - Plzeňský kraj |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Karate
|
kumite team |
mladší žáci a žákyně |
Ústecký kraj - Jihomoravský kraj |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Karate
|
kumite team |
mladší žáci a žákyně |
Středočeský kraj - Liberecký kraj |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Karate
|
kumite team |
mladší žáci a žákyně |
Karlovarský kraj - Jihočeský kraj |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
mladší žáci -40kg |
Melich - Bednář O. |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:05
|
Karate
|
kumite team |
starší žáci a žákyně |
Jihočeský kraj - Volný los |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:05
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
mladší žáci -40kg |
Čáslava - Zita |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:05
|
Karate
|
kumite team |
mladší žáci a žákyně |
Královéhradecký kraj - Ústecký kraj |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:10
|
Karate
|
kumite team |
starší žáci a žákyně |
Královehradecký kraj - Volný los |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:10
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
mladší žáci -40kg |
Slovák - Vrba |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:10
|
Karate
|
kumite team |
mladší žáci a žákyně |
Liberecký kraj - Karlovarský kraj |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:15
|
Karate
|
kumite team |
starší žáci a žákyně |
Pardubický kraj - Volný los |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:15
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
mladší žáci -40kg |
Bednář J. - Kolář |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:15
|
Karate
|
kumite team |
mladší žáci a žákyně |
Ústecký kraj - Karlovarský kraj |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:20
|
Karate
|
kumite team |
starší žáci a žákyně |
Středočeský kraj - Volný los |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:20
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
mladší žáci -40kg |
Bednář O. - Čáslava |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:20
|
Karate
|
kumite team |
mladší žáci a žákyně |
Jihomoravký kraj - Královéhracký kraj |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:25
|
Karate
|
kumite team |
starší žáci a žákyně |
Jihomoravský kraj - Volný los |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:25
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
mladší žáci -40kg |
Slovák - Kolář |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:25
|
Karate
|
kumite team |
mladší žáci a žákyně |
Jihočeský kraj - Liberecký kraj |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:30
|
Házená
|
turnaj družstev |
starší žákyně |
Olomoucký kraj - Karlovarský kraj |
Hala SHC Maloměřice |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:30
|
Karate
|
kumite team |
starší žáci a žákyně |
Karlovarský kraj - Volný los |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:30
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
mladší žáci -40kg |
Bednář O. - Kolář |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:35
|
Karate
|
kumite team |
starší žáci a žákyně |
Liberecký kraj - Ústecký kraj |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:35
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
mladší žáci -40kg |
Nagy - Melich |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:40
|
Stolní tenis
|
smíšená čtyřhra |
mladší dívky a chlapci |
Květon/Sommerová - Skotnica/Březinová |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:40
|
Stolní tenis
|
smíšená čtyřhra |
mladší dívky a chlapci |
Waldhauser/Pařízková - Černohorský/Hanáková |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:40
|
Stolní tenis
|
smíšená čtyřhra |
starší dívky a chlapci |
Mokrejš/Klempererová - Záboj/Stránská |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:40
|
Stolní tenis
|
smíšená čtyřhra |
starší dívky a chlapci |
Štalzer/Vašendová - Morávek/Záděrová |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:40
|
Karate
|
kumite team |
starší žáci a žákyně |
Plzeňský kraj - Jihočeský kraj |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:40
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
mladší žáci -40kg |
Melich - Čáslava |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:45
|
Florbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Hlavní město Praha "G" - Plzeňský kraj "G" |
VUT CESA Brno - dvojhala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:45
|
Florbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Olomoucký kraj "K" - Středočeský kraj "K" |
VUT CESA Brno - dvojhala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:45
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Kraj Vysočina - Liberecký kraj |
Hala Gymnázia Matyáše Lercha |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:45
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Zlínský kraj - Plzeňský kraj |
Dvojhala VUT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:45
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Liberecký kraj - Jihomoravský kraj |
Basketbalová hala Rosnička |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:45
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Ústecký kraj - Zlínský kraj |
Dvojhala VUT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:45
|
Sportovní střelba
|
vzduchová puška (mix) |
vzduchová puška - mix |
Moravskoslezský kraj - Středočeský kraj |
Brno - Výstaviště, pavilon H |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:45
|
Florbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Liberecký kraj "K" - Karlovarský kraj "K" |
Hala - Integrovaná střední škola automobilní Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:45
|
Florbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Královehradeckýkraj "G" - Zlínský kraj "G" |
SH SportPoint Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:45
|
Karate
|
kumite team |
starší žáci a žákyně |
Královehradecký kraj - Pardubický kraj |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:45
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
mladší žáci -40kg |
Haša - Pohl |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:50
|
Karate
|
kumite team |
starší žáci a žákyně |
Středočeský kraj -Jihomoravský kraj |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:50
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
mladší žáci -40kg |
Haša - Bednář J. |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:55
|
Karate
|
kumite team |
starší žáci a žákyně |
Karlovarský kraj - Liberecký kraj |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:55
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
mladší žáci -40kg |
Bednář J. - Slovák |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:00
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
turnaj chlapci |
Semifinále |
Městská sportovní hala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:00
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
turnaj chlapci |
Semifinále |
Městská sportovní hala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:00
|
Atletika
|
60 m |
mladší dívky |
Finále |
Atletický stadion VUT Pod Palackého vrchem |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:00
|
Atletika
|
míček |
mladší dívky |
Finále |
Atletický stadion VUT Pod Palackého vrchem |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:00
|
Atletika
|
výška |
mladší chlapci |
Finále |
Atletický stadion VUT Pod Palackého vrchem |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:00
|
Atletika
|
dálka |
starší dívky |
Finále |
Atletický stadion VUT Pod Palackého vrchem |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:00
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
turnaj chlapci |
5 - 8 |
Městská sportovní hala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:00
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
turnaj chlapci |
5 - 8 |
Městská sportovní hala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:00
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
mladší žáci -40kg |
Zita - Nagy |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:00
|
Karate
|
kumite team |
starší žáci a žákyně |
Jihočeský kraj - Pardubický kraj |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:05
|
Stolní tenis
|
dvouhra |
mladší chlapci |
Květon Ondřej - Černohorský Tomáš |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:05
|
Stolní tenis
|
dvouhra |
mladší chlapci |
Skotnica Martin - Brhel Štěpán |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:05
|
Stolní tenis
|
dvouhra |
mladší dívky |
Segetová Patricie - Hanáková Nela |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:05
|
Stolní tenis
|
dvouhra |
mladší dívky |
Dosedělová Michaela - Sommerová Helena |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:05
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
mladší žáci -40kg |
Vrba - Haša |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:05
|
Karate
|
kumite team |
starší žáci a žákyně |
Středočeský kraj - Karlovarský kraj |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:10
|
Házená
|
turnaj družstev |
starší žákyně |
Jihočeský kraj - Moravskoslezský kraj |
Hala SHC Maloměřice |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:10
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
mladší žáci -40kg |
Polák - Vašek |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:10
|
Karate
|
kumite team |
starší žáci a žákyně |
Jihočeský kraj - Karlovarský kraj |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:15
|
Atletika
|
60 m |
mladší chlapci |
Finále |
Atletický stadion VUT Pod Palackého vrchem |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:15
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
mladší žáci -40kg |
Šolín - Viničenko |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:15
|
Karate
|
kumite team |
starší žáci a žákyně |
Plzeňský kraj - Pardubický kraj |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:20
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
mladší žáci -40kg |
Kozubal - Štáhlavský |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:20
|
Karate
|
kumite team |
starší žáci a žákyně |
Liberecký kraj - Středočeský kraj |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:25
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
mladší žáci -40kg |
Vašák - Pohl |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:30
|
Atletika
|
60 m |
starší dívky |
Finále |
Atletický stadion VUT Pod Palackého vrchem |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:30
|
Sportovní střelba
|
vzduchová puška (mix) |
vzduchová puška - mix |
Plzeňský kraj - Liberecký kraj |
Brno - Výstaviště, pavilon H |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:30
|
Tenis
|
čtyřhra |
starší dívky |
Praha - Jihomoravský kraj |
Tenisové dvorce TJ Start Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:30
|
Tenis
|
čtyřhra |
starší dívky |
Ústecký kraj - Olomoucký kraj |
Tenisové dvorce TJ Start Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:30
|
Tenis
|
čtyřhra |
starší dívky |
Královéhradecký kraj - Liberecký kraj |
Tenisové dvorce TJ Start Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:30
|
Tenis
|
čtyřhra |
starší dívky |
Zlínský kraj - Středočeský kraj |
Tenisové dvorce TJ Start Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:30
|
Fotbal
|
turnaj družstev |
U14 - chlapci |
Jihočeský kraj - Ústecký kraj |
TJ Start Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:30
|
Fotbal
|
turnaj družstev |
U14 - chlapci |
Středočeský kraj - Vysočina |
FC Medlánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:30
|
Stolní tenis
|
dvouhra |
starší dívky |
Záděrová Linda - Stránská Anna |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:30
|
Stolní tenis
|
dvouhra |
starší dívky |
Matoušová Aneta - Pěnkavová Kristýna |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:30
|
Stolní tenis
|
dvouhra |
starší žáci |
Mokrejš Jan - Jakubský Filip |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:30
|
Stolní tenis
|
dvouhra |
starší žáci |
Štalzer - Jadrný |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:30
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
mladší žáci -40kg |
Polák - Viničenko |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:35
|
Karate
|
kumite jednotlivci |
mladší žáci -40kg |
Štáhlavský - Vašák |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:45
|
Atletika
|
60 m |
starší chlapci |
Finále |
Atletický stadion VUT Pod Palackého vrchem |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:50
|
Házená
|
turnaj družstev |
starší žákyně |
Olomoucký kraj - Ústecký kraj |
Hala SHC Maloměřice |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Cyklistika
|
dráha - scratch |
žákyně - 15 kol |
Finále |
Velodrom TJ Favorit Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Cyklistika
|
dráha - scratch |
žáci - 15 kol |
Finále |
Velodrom TJ Favorit Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Cyklistika
|
dráha - scratch |
kadetky - 20 kol |
Finále |
Velodrom TJ Favorit Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Cyklistika
|
dráha - scratch |
kadeti - 30 kol |
Finále |
Velodrom TJ Favorit Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Florbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Jihočeský kraj "K" - Kraj Vysočina "K" |
Hala - Integrovaná střední škola automobilní Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Florbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Olomoucký kraj "G" - Karlovarský kraj "G" |
SH SportPoint Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Stolní tenis
|
smíšená čtyřhra |
mladší dívky a chlapci |
Květon/Sommerová - Waldhauser/Pařízková |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Stolní tenis
|
smíšená čtyřhra |
starší dívky a chlapci |
Mokrejš/Klempererová - Štalzer/Vašendová |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Florbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Liberecký kraj "G" - Jihomoravský kraj "G" |
VUT CESA Brno - dvojhala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Florbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Plzeňský kraj "K" - Moravskoslezský kraj "K" |
VUT CESA Brno - dvojhala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:15
|
Atletika
|
300 m |
starší dívky |
Rozběhy |
Atletický stadion VUT Pod Palackého vrchem |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:30
|
Házená
|
turnaj družstev |
starší žákyně |
Jihomoravský kraj - Moravskoslezský kraj |
Hala SHC Maloměřice |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:30
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
turnaj dívky |
5A-7B |
Městská sportovní hala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:30
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
turnaj dívky |
6A-6B |
Městská sportovní hala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:30
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
turnaj dívky |
7A-5B |
Městská sportovní hala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:30
|
Stolní tenis
|
dvouhra |
mladší chlapci |
Květon Ondřej - Brhel Štěpán |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:30
|
Stolní tenis
|
dvouhra |
mladší dívky |
Segetová Patricie - Sommerová Helena |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:45
|
Atletika
|
300 m |
starší chlapci |
Rozběhy |
Atletický stadion VUT Pod Palackého vrchem |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:45
|
Fotbal
|
turnaj družstev |
U14 - chlapci |
Karlovarský kraj - Plzeňský kraj |
FC Medlánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:00
|
Atletika
|
dálka |
starší chlapci |
Finále |
Atletický stadion VUT Pod Palackého vrchem |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:00
|
Fotbal
|
turnaj družstev |
U14 - chlapci |
Jihomoravský kraj - Olomoucký kraj |
SK Řečkovice |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:00
|
Fotbal
|
turnaj družstev |
U14 - chlapci |
Hl.m.Praha - Pardubický kraj |
TJ Start Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:00
|
Stolní tenis
|
dvouhra |
starší dívky |
Záděrová Linda - Pěnkavová Kristýna |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:00
|
Stolní tenis
|
dvouhra |
starší žáci |
Mokrejš Jan - Jadrný Šimon |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:05
|
Florbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Ústecký kraj "G" - Vysočina "G" |
VUT CESA Brno - dvojhala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:05
|
Florbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Ústecký kraj "K" - Hlavní město Praha |
VUT CESA Brno - dvojhala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:10
|
Házená
|
turnaj družstev |
starší žákyně |
Jihočeský kraj - Ústecký kraj |
Hala SHC Maloměřice |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:15
|
Atletika
|
60 m překážek |
mladší dívky |
Finále |
Atletický stadion VUT Pod Palackého vrchem |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:15
|
Atletika
|
míček |
mladší chlapci |
Finále |
Atletický stadion VUT Pod Palackého vrchem |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:15
|
Atletika
|
výška |
mladší dívky |
Finále |
Atletický stadion VUT Pod Palackého vrchem |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:15
|
Florbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Zlínský kraj "K" - Pardubický kraj "K" |
Hala - Integrovaná střední škola automobilní Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:15
|
Florbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Pardubický kraj "G" - Jihočeský kraj "G" |
SH SportPoint Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:30
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Středočeský kraj - Zlínský kraj |
Hala Gymnázia Matyáše Lercha |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:30
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Olomoucký kraj - Liberecký kraj |
Dvojhala VUT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:30
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Jihočeský kraj - Ústecký kraj |
Basketbalová hala Rosnička |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:30
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Plzeňský kraj - Pardubický kraj |
Dvojhala VUT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:45
|
Atletika
|
60 m překážek |
mladší chlapci |
Finále |
Atletický stadion VUT Pod Palackého vrchem |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:50
|
Házená
|
turnaj družstev |
starší žákyně |
Praha - Pardubický kraj |
Hala SHC Maloměřice |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:00
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
turnaj dívky |
Čtvrtfinále |
Městská sportovní hala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:00
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
turnaj dívky |
Čtvrtfinále |
Městská sportovní hala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:00
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
turnaj dívky |
Čtvrtfinále |
Městská sportovní hala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:00
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
turnaj dívky |
Čtvrtfinále |
Městská sportovní hala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:00
|
Plavání
|
100 VZ |
dívky ročník 2003 |
Finále |
Městský plavecký stadion Lužánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:00
|
Plavání
|
100 VZ |
dívky ročník 2004 |
Finále |
Městský plavecký stadion Lužánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:00
|
Plavání
|
100 VZ |
dívky ročník 2005 |
Finále |
Městský plavecký stadion Lužánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:00
|
Plavání
|
100 VZ |
chlapci ročník 2003 |
Finále |
Městský plavecký stadion Lužánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:00
|
Plavání
|
100 VZ |
chlapci ročník 2004 |
Finále |
Městský plavecký stadion Lužánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:00
|
Plavání
|
100 VZ |
chlapci ročník 2005 |
Finále |
Městský plavecký stadion Lužánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:00
|
Plavání
|
100 M |
dívky ročník 2003 |
Finále |
Městský plavecký stadion Lužánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:00
|
Plavání
|
100 M |
dívky ročník 2004 |
Finále |
Městský plavecký stadion Lužánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:00
|
Plavání
|
100 M |
dívky ročník 2005 |
Finále |
Městský plavecký stadion Lužánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:00
|
Plavání
|
100 M |
chlapci ročník 2003 |
Finále |
Městský plavecký stadion Lužánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:00
|
Plavání
|
100 M |
chlapci ročník 2004 |
Finále |
Městský plavecký stadion Lužánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:00
|
Plavání
|
100 M |
chlapci ročník 2005 |
Finále |
Městský plavecký stadion Lužánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:00
|
Plavání
|
200 Z |
dívky ročník 2003 |
Finále |
Městský plavecký stadion Lužánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:00
|
Plavání
|
200 Z |
dívky ročník 2004 |
Finále |
Městský plavecký stadion Lužánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:00
|
Plavání
|
200 Z |
dívky ročník 2005 |
Finále |
Městský plavecký stadion Lužánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:00
|
Plavání
|
200 Z |
chlapci ročník 2003 |
Finále |
Městský plavecký stadion Lužánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:00
|
Plavání
|
200 Z |
chlapci ročník 2004 |
Finále |
Městský plavecký stadion Lužánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:00
|
Plavání
|
200 Z |
chlapci ročník 2005 |
Finále |
Městský plavecký stadion Lužánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:00
|
Plavání
|
200 P |
dívky ročník 2003 |
Finále |
Městský plavecký stadion Lužánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:00
|
Plavání
|
200 P |
dívky ročník 2004 |
Finále |
Městský plavecký stadion Lužánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:00
|
Plavání
|
200 P |
dívky ročník 2005 |
Finále |
Městský plavecký stadion Lužánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:00
|
Plavání
|
200 P |
chlapci ročník 2003 |
Finále |
Městský plavecký stadion Lužánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:00
|
Plavání
|
200 P |
chlapci ročník 2004 |
Finále |
Městský plavecký stadion Lužánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:00
|
Plavání
|
200 P |
chlapci ročník 2005 |
Finále |
Městský plavecký stadion Lužánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:00
|
Plavání
|
4 x 50 VZ |
dívky |
Finále |
Městský plavecký stadion Lužánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:00
|
Plavání
|
4 x 50 VZ |
chlapci |
Finále |
Městský plavecký stadion Lužánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:00
|
Baseball
|
turnaj družstev |
chlapci |
Praha - Moravskoslezký Kraj |
Městský baseballový stadion |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:00
|
Gymnastika
|
prostná |
chlapci |
Finále |
Gymnastická hala TJ Sokol Brno I |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:00
|
Tenis
|
dvouhra |
mladší chlapci |
Menšík - Brunclík |
Tenisové dvorce TC Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:00
|
Tenis
|
dvouhra |
mladší chlapci |
Rouchal - Vintera |
Tenisové dvorce TC Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:15
|
Atletika
|
100 m překážek |
starší dívky |
Finále |
Atletický stadion VUT Pod Palackého vrchem |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:20
|
Florbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Středočeský kraj - Plzeňský kraj |
VUT CESA Brno - dvojhala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:20
|
Florbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Královehradecký kraj "K" - Olomoucký kraj "K" |
VUT CESA Brno - dvojhala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:25
|
Gymnastika
|
kůň na šíř |
chlapci |
Finále |
Gymnastická hala TJ Sokol Brno I |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:25
|
Gymnastika
|
přeskok |
dívky |
Finále |
Gymnastická hala TJ Sokol Brno I |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:30
|
Házená
|
turnaj družstev |
starší žákyně |
Jihomoravský kraj - Karlovarský kraj |
Hala SHC Maloměřice |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:30
|
Fotbal
|
turnaj družstev |
U14 - chlapci |
Moravskoslezský kraj - Královehradecký kraj |
SK Řečkovice |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:30
|
Fotbal
|
turnaj družstev |
U14 - chlapci |
Zlínský kraj - Liberecký |
FC Medlánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:45
|
Atletika
|
100 m překážek |
starší chlapci |
Finále |
Atletický stadion VUT Pod Palackého vrchem |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:45
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Jihomoravský kraj - Plzeňský kraj |
Hala Gymnázia Matyáše Lercha |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:45
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Praha, hlavní město - Středočeský kraj |
Basketbalová hala Rosnička |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:45
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Praha, hlavní město - Ústecký kraj |
Dvojhala VUT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:45
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Moravskolezský kraj - Olomoucký kraj |
Dvojhala VUT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:50
|
Gymnastika
|
kruhy |
chlapci |
Finále |
Gymnastická hala TJ Sokol Brno I |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:50
|
Gymnastika
|
bradla |
dívky |
Finále |
Gymnastická hala TJ Sokol Brno I |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
17:00
|
Atletika
|
dálka |
mladší dívky |
Skupina AB |
Atletický stadion VUT Pod Palackého vrchem |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
17:00
|
Tenis
|
dvouhra |
starší chlapci |
Veigert - Burian |
Tenisové dvorce TC Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
17:00
|
Tenis
|
dvouhra |
starší chlapci |
Otypka - Hauge |
Tenisové dvorce TC Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
17:00
|
Tenis
|
dvouhra |
mladší dívky |
Šmejkalová - Přecechtělová |
Tenisové dvorce TC Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
17:00
|
Tenis
|
dvouhra |
mladší dívky |
Tomajková - Havlíčková |
Tenisové dvorce TC Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
17:00
|
Tenis
|
dvouhra |
starší dívky |
Mandelíková - Nosková |
Tenisové dvorce TC Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
17:00
|
Tenis
|
dvouhra |
starší dívky |
Hrdinková - Moravcová |
Tenisové dvorce TC Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
17:10
|
Házená
|
turnaj družstev |
starší žákyně |
Zlínský kraj - Plzeňský kraj |
Hala SHC Maloměřice |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
17:15
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
turnaj dívky |
6B-5A |
Městská sportovní hala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
17:15
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
turnaj dívky |
5B-6A |
Městská sportovní hala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
17:15
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
turnaj dívky |
7B-7A |
Městská sportovní hala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
17:20
|
Gymnastika
|
přeskok |
chlapci |
Finále |
Gymnastická hala TJ Sokol Brno I |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
17:20
|
Gymnastika
|
kladina |
dívky |
Finále |
Gymnastická hala TJ Sokol Brno I |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
17:35
|
Florbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Moravskoslezský kraj "G" - Hlavní město Praha |
VUT CESA Brno - dvojhala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
17:35
|
Florbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Jihomoravský kraj "K" - Středočeský kraj "K" |
VUT CESA Brno - dvojhala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
17:45
|
Gymnastika
|
bradla |
chlapci |
Finále |
Gymnastická hala TJ Sokol Brno I |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
17:45
|
Gymnastika
|
prostná |
dívky |
Finále |
Gymnastická hala TJ Sokol Brno I |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
17:50
|
Házená
|
turnaj družstev |
starší žákyně |
Praha - Liberecký kraj |
Hala SHC Maloměřice |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
18:00
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Moravskolezský kraj - Vysočina |
Hala Gymnázia Matyáše Lercha |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
18:00
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Královehradecký kraj - Jihomoravský kraj |
Basketbalová hala Rosnička |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
18:00
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Pardubický kraj - Královehradecký kraj |
Dvojhala VUT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
18:00
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Karlovarský kraj - Vysočina |
Dvojhala VUT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
18:15
|
Gymnastika
|
hrazda |
chlapci |
Finále |
Gymnastická hala TJ Sokol Brno I |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
18:30
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
turnaj dívky |
Semifinále |
Městská sportovní hala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
18:30
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
turnaj dívky |
Semifinále |
Městská sportovní hala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
18:30
|
Házená
|
turnaj družstev |
starší žákyně |
Pardubický kraj - Středočeský kraj |
Hala SHC Maloměřice |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
18:30
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
turnaj dívky |
5-8 |
Městská sportovní hala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
18:30
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
turnaj dívky |
5-8 |
Městská sportovní hala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|