26. 06. 2017
Pondělí
|
08:00
|
Florbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Plzeňský kraj "G" - Jihomoravský kraj "G" |
VUT CESA Brno - dvojhala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
08:00
|
Florbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Kraj Vysočina "G" - Hlavní město Praha "G" |
VUT CESA Brno - dvojhala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
08:00
|
Florbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Středočeský kraj "K" - Ústecký kraj "K" |
SH SportPoint Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
08:00
|
Florbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Královéhradecký kraj"K" - Plzeňský kraj "K" |
Hala - Integrovaná střední škola automobilní Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
08:30
|
Házená
|
turnaj družstev |
starší žákyně |
Jihomoravský kraj - Jihočeský kraj |
Hala SHC Maloměřice |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
08:30
|
Tenis
|
dvouhra |
mladší chlapci |
Filip - Jedlička |
Tenisové dvorce TC Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
08:30
|
Tenis
|
dvouhra |
mladší chlapci |
Menšík - Brašna |
Tenisové dvorce TC Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
08:30
|
Tenis
|
dvouhra |
mladší chlapci |
Petr - Brunclík |
Tenisové dvorce TC Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
08:30
|
Tenis
|
dvouhra |
mladší chlapci |
Hanzelín - Hrazdil |
Tenisové dvorce TC Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
08:30
|
Tenis
|
dvouhra |
mladší chlapci |
Vrba - Opluštil |
Tenisové dvorce TC Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
08:30
|
Tenis
|
dvouhra |
mladší chlapci |
Patyk - Rouchal |
Tenisové dvorce TC Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
08:30
|
Tenis
|
dvouhra |
mladší chlapci |
Vintera - Kubátko |
Tenisové dvorce TC Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
08:30
|
Tenis
|
dvouhra |
starší dívky |
Mendelíková - Michnová |
Tenisové dvorce TJ Start Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
08:30
|
Tenis
|
dvouhra |
mladší dívky |
Pávková - Heiderová |
Tenisové dvorce TC Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
08:30
|
Tenis
|
dvouhra |
starší dívky |
Hrubanová - Panchartek |
Tenisové dvorce TJ Start Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
08:30
|
Tenis
|
dvouhra |
starší dívky |
Nosková - Zýtová |
Tenisové dvorce TJ Start Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
08:30
|
Tenis
|
dvouhra |
starší dívky |
Šalková - Abeldinová |
Tenisové dvorce TJ Start Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
08:30
|
Tenis
|
dvouhra |
starší dívky |
Jindrová - Gaetnerová |
Tenisové dvorce TJ Start Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
08:30
|
Tenis
|
dvouhra |
starší dívky |
Augustinová - Hrdinková |
Tenisové dvorce TJ Start Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
08:30
|
Tenis
|
dvouhra |
starší dívky |
Moravcová - Kubíková |
Tenisové dvorce TJ Start Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
08:30
|
Tenis
|
dvouhra |
starší dívky |
Vetráková - Kněžková |
Tenisové dvorce TJ Start Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
08:30
|
Tenis
|
dvouhra |
mladší dívky |
Smékalová - Šmejkalová |
Tenisové dvorce TJ Start Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
08:30
|
Tenis
|
dvouhra |
mladší dívky |
Havlová - Přecechtělová |
Tenisové dvorce TJ Start Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
08:30
|
Tenis
|
dvouhra |
mladší dívky |
Říhová - Látalová |
Tenisové dvorce TJ Start Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
08:30
|
Tenis
|
dvouhra |
starší chlapci |
Jurajda - Klír |
Tenisové dvorce TJ Start Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
08:30
|
Tenis
|
dvouhra |
starší chlapci |
Palán - Veigert |
Tenisové dvorce TJ Start Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
08:30
|
Tenis
|
dvouhra |
starší chlapci |
Burian - Čech |
Tenisové dvorce TJ Start Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
08:30
|
Tenis
|
dvouhra |
starší chlapci |
Alan - Mališ |
Tenisové dvorce TJ Start Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
08:30
|
Tenis
|
dvouhra |
starší chlapci |
Baum - Šlapák |
Tenisové dvorce TJ Start Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
08:30
|
Tenis
|
dvouhra |
starší chlapci |
Zeithamel - Otypka |
Tenisové dvorce TJ Start Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
08:30
|
Tenis
|
dvouhra |
starší chlapci |
Zapletal - Padevět |
Tenisové dvorce TJ Start Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
08:30
|
Tenis
|
dvouhra |
starší chlapci |
Machala - Hauge |
Tenisové dvorce TJ Start Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
08:30
|
Tenis
|
dvouhra |
mladší dívky |
Tomajková - Roháčová |
Tenisové dvorce TC Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
08:30
|
Tenis
|
dvouhra |
mladší dívky |
Šimonovská - Odehnalová |
Tenisové dvorce TC Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
08:30
|
Tenis
|
dvouhra |
mladší dívky |
Paterová - Kubíčková |
Tenisové dvorce TC Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
08:30
|
Tenis
|
dvouhra |
mladší dívky |
Nováková - Havlíčková |
Tenisové dvorce TC Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
08:30
|
Tenis
|
dvouhra |
mladší chlapci |
Jecho - Pazdera |
Tenisové dvorce TC Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Sportovní střelba
|
vzduchová puška (VzPu 40) |
dorostenky |
Zahájení soutěže VzPu40 |
Brno - Výstaviště, pavilon H |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Sportovní střelba
|
vzduchová puška (VzPu 40) |
dorostenci |
Zahájení soutěže VzPu40 |
Brno - Výstaviště, pavilon H |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
turnaj dívky |
Pardubický kraj - Olomoucký kraj |
Městská sportovní hala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
turnaj dívky |
Jihomoravský kraj - Středočeský kraj |
Městská sportovní hala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
turnaj dívky |
Královéhradecký kraj - Moravskoslezský kraj |
Městská sportovní hala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
turnaj dívky |
Karlovarský kraj - Liberecký kraj |
Městská sportovní hala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
turnaj dívky |
Hl. m. Praha - Plzeňský kraj |
Městská sportovní hala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Florbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Jihočeský kraj "G" - Královéhradecký kraj "G" |
VUT CESA Brno - dvojhala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Florbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Liberecký kraj "G" - Zlínský kraj "G" |
VUT CESA Brno - dvojhala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Florbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Pardubický kraj "K" - Kraj Vysočina "K" |
SH SportPoint Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Florbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Hlavní město Praha "K" - Jihočeský kraj "K" |
Hala - Integrovaná střední škola automobilní Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Kolečkové bruslení
|
závod na 200 m |
kadeti |
Finále |
Atletický stadion VUT Pod Palackého vrchem |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Kolečkové bruslení
|
závod na 200 m |
kadetky |
Finále |
Atletický stadion VUT Pod Palackého vrchem |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Kolečkové bruslení
|
závod na 200 m |
žáci |
Finále |
Atletický stadion VUT Pod Palackého vrchem |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Kolečkové bruslení
|
závod na 200 m |
žákyně |
Finále |
Atletický stadion VUT Pod Palackého vrchem |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Plavání
|
200 M |
dívky ročník 2003 |
Rozplavby |
Městský plavecký stadion Lužánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Plavání
|
200 M |
dívky ročník 2004 |
Rozplavby |
Městský plavecký stadion Lužánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Plavání
|
200 M |
dívky ročník 2005 |
Rozplavby |
Městský plavecký stadion Lužánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Plavání
|
200 M |
chlapci ročník 2003 |
Rozplavby |
Městský plavecký stadion Lužánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Plavání
|
200 M |
chlapci ročník 2004 |
Rozplavby |
Městský plavecký stadion Lužánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Plavání
|
200 M |
chlapci ročník 2005 |
Rozplavby |
Městský plavecký stadion Lužánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Plavání
|
200 VZ |
dívky ročník 2003 |
Rozplavby |
Městský plavecký stadion Lužánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Plavání
|
200 VZ |
dívky ročník 2004 |
Rozplavby |
Městský plavecký stadion Lužánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Plavání
|
200 VZ |
dívky ročník 2005 |
Rozplavby |
Městský plavecký stadion Lužánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Plavání
|
200 VZ |
chlapci ročník 2003 |
Rozplavby |
Městský plavecký stadion Lužánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Plavání
|
200 VZ |
chlapci ročník 2004 |
Rozplavby |
Městský plavecký stadion Lužánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Plavání
|
200 VZ |
chlapci ročník 2005 |
Rozplavby |
Městský plavecký stadion Lužánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Plavání
|
100 Z |
dívky ročník 2003 |
Rozplavby |
Městský plavecký stadion Lužánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Plavání
|
100 Z |
dívky ročník 2004 |
Rozplavby |
Městský plavecký stadion Lužánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Plavání
|
100 Z |
dívky ročník 2005 |
Rozplavby |
Městský plavecký stadion Lužánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Plavání
|
100 Z |
chlapci ročník 2003 |
Rozplavby |
Městský plavecký stadion Lužánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Plavání
|
100 Z |
chlapci ročník 2004 |
Rozplavby |
Městský plavecký stadion Lužánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Plavání
|
100 Z |
chlapci ročník 2005 |
Rozplavby |
Městský plavecký stadion Lužánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Plavání
|
200 PZ |
dívky ročník 2003 |
Rozplavby |
Městský plavecký stadion Lužánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Plavání
|
200 PZ |
dívky ročník 2004 |
Rozplavby |
Městský plavecký stadion Lužánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Plavání
|
200 PZ |
dívky ročník 2005 |
Rozplavby |
Městský plavecký stadion Lužánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Plavání
|
200 PZ |
chlapci ročník 2003 |
Rozplavby |
Městský plavecký stadion Lužánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Plavání
|
200 PZ |
chlapci ročník 2004 |
Rozplavby |
Městský plavecký stadion Lužánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Plavání
|
200 PZ |
chlapci ročník 2005 |
Rozplavby |
Městský plavecký stadion Lužánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Paraplavání
|
100 m Z |
dívky |
Rozplavby |
Městský plavecký stadion Lužánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Paraplavání
|
100 m Z |
chlapci |
Rozplavby |
Městský plavecký stadion Lužánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Paraplavání
|
200 m PZ |
dívky |
Rozplavby |
Městský plavecký stadion Lužánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Paraplavání
|
200 m PZ |
chlapci |
Rozplavby |
Městský plavecký stadion Lužánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Jihomoravský kraj - Hl. město Praha |
Hala Gymnázia Matyáše Lercha |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Olomoucký kraj - Moravskoslezský kraj |
Dvojhala VUT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Moravskoslezský kraj - Pardubický kraj |
Basketbalová hala Rosnička |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Olomoucký kraj - Královehradecký kraj |
Dvojhala VUT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Badminton
|
dvouhra |
U15 - chlapci |
Jihočeský kraj - Královéhradecký kraj |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Badminton
|
dvouhra |
U15 - chlapci |
Středočeský kraj - Karlovarský kraj |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Badminton
|
dvouhra |
U15 - chlapci |
Jihočeský kraj - Olomoucký kraj |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Badminton
|
dvouhra |
U15 - chlapci |
Jihomoravský kraj - Vysočina |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Badminton
|
dvouhra |
U15 - chlapci |
Praha, hlavní město - Středočeský kraj |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Badminton
|
dvouhra |
U15 - chlapci |
Liberecký kraj - Ústecký kraj |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:10
|
Házená
|
turnaj družstev |
starší žákyně |
Karlovarský kraj - Moravskoslezský kraj |
Hala SHC Maloměřice |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:25
|
Badminton
|
dvouhra |
U15 - chlapci |
Pardubický kraj - Moravskoslezský kraj |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:25
|
Badminton
|
dvouhra |
U15 - chlapci |
Pardubický kraj - Zlínský kraj |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:25
|
Badminton
|
dvouhra |
U15 - chlapci |
Karlovarský kraj - Moravskoslezský kraj |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:25
|
Badminton
|
dvouhra |
U15 - chlapci |
Plzeňský kraj - Královéhradecký kraj |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:25
|
Badminton
|
dvouhra |
U15 - chlapci |
Zlínský kraj - Praha, hlavní město |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:25
|
Badminton
|
dvouhra |
U15 - chlapci |
Vysočina - Olomoucký kraj |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:50
|
Házená
|
turnaj družstev |
starší žákyně |
Olomoucký kraj - Jihočeský kraj |
Hala SHC Maloměřice |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:50
|
Badminton
|
dvouhra |
U15 - chlapci |
Jihomoravský kraj - Plzeňský kraj |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:50
|
Badminton
|
dvouhra |
U15 - chlapci |
Ústecký kraj - Liberecký kraj |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:50
|
Badminton
|
dvouhra |
U15 - dívky |
Jihomoravský kraj - Praha, hlavní město |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:50
|
Badminton
|
dvouhra |
U15 - dívky |
Pardubický kraj - Vysočina |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:50
|
Badminton
|
dvouhra |
U15 - dívky |
Moravskoslezský kraj - Olomoucký kraj |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:50
|
Badminton
|
dvouhra |
U15 - dívky |
Vysočina - Středočeský kraj |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:00
|
Florbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Ústecký kraj "G" - Moravskoslezský kraj "G" |
VUT CESA Brno - dvojhala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:00
|
Florbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Středočeský kraj "G" - Pardubický kraj "G" |
VUT CESA Brno - dvojhala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:00
|
Florbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Moravskoslezský kraj "K" - Jihomoravský kraj"K" |
SH SportPoint Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:00
|
Florbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Zlínský kraj"K" - Olomoucký kraj "K" |
Hala - Integrovaná střední škola automobilní Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:00
|
Kolečkové bruslení
|
závod na 1 kolo |
kadeti |
osmifinále |
Atletický stadion VUT Pod Palackého vrchem |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:00
|
Kolečkové bruslení
|
závod na 1 kolo |
kadetky |
osmifinále |
Atletický stadion VUT Pod Palackého vrchem |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:00
|
Kolečkové bruslení
|
závod na 1 kolo |
žáci |
osmifinále |
Atletický stadion VUT Pod Palackého vrchem |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:00
|
Kolečkové bruslení
|
závod na 1 kolo |
žákyně |
osmifinále |
Atletický stadion VUT Pod Palackého vrchem |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:00
|
Jachting
|
lodní třída Optimist |
dívky |
Rozjížďky |
Brněnská přehrada - TJ Lodní sporty Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:00
|
Jachting
|
lodní třída Optimist |
chlapci |
Rozjížďky |
Brněnská přehrada - TJ Lodní sporty Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:00
|
Jachting
|
lodní třída RS Feva |
smíšená kateorie |
Rozjížďky |
Brněnská přehrada - TJ Lodní sporty Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:00
|
Fotbal
|
turnaj družstev |
U14 - chlapci |
Hl. m. Praha - Zlínský kraj |
TJ Start Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:00
|
Baseball
|
turnaj družstev |
chlapci |
Středočeský kraj - Moravskoslezský kraj |
Baseballové hřiště Kraví Hora |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:00
|
Baseball
|
turnaj družstev |
chlapci |
Plzeňský kraj - Jihomoravský kraj |
Sportovní areál U Hrocha |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:00
|
Baseball
|
turnaj družstev |
chlapci |
Zlínský kraj - Kraj Vysočina |
Městský baseballový stadion |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:00
|
Karate
|
kata jednotlivci |
mladší žáci |
Čáslava - Hirschau |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:00
|
Karate
|
kata jednotlivci |
mladší žákyně |
Líšková - Formanová |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:05
|
Karate
|
kata jednotlivci |
mladší žákyně |
Gregůrková - volný los |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:05
|
Karate
|
kata jednotlivci |
mladší žáci |
Olšavský - Volný los |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:10
|
Karate
|
kata jednotlivci |
mladší žáci |
Čarek - Slovák |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:10
|
Karate
|
kata jednotlivci |
mladší žákyně |
Tinavská - Holubová |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:15
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Středočeský kraj - Kraj Vysočina |
Hala Gymnázia Matyáše Lercha |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:15
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Ústecký kraj - Zlínský kraj |
Dvojhala VUT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:15
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Kraj Vysočina - Liberecký kraj |
Basketbalová hala Rosnička |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:15
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Karlovarský kraj - Ústecký kraj |
Dvojhala VUT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:15
|
Badminton
|
dvouhra |
U15 - dívky |
Pardubický kraj - Královéhradecký kraj |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:15
|
Badminton
|
dvouhra |
U15 - dívky |
Moravskoslezský kraj - Ústecký kraj |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:15
|
Badminton
|
dvouhra |
U15 - dívky |
Plzeňský kraj - Liberecký kraj |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:15
|
Badminton
|
dvouhra |
U15 - dívky |
Zlínský kraj - Jihočeský kraj |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:15
|
Badminton
|
dvouhra |
U15 - dívky |
Praha, hlavní město - Zlínský kraj |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:15
|
Badminton
|
dvouhra |
U15 - dívky |
Královéhradecký kraj - Plzeňský kraj |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:15
|
Karate
|
kata jednotlivci |
mladší žáci |
Kozubal - Volný los |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:15
|
Karate
|
kata jednotlivci |
mladší žákyně |
Ondrušková - volný los |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:20
|
Karate
|
kata jednotlivci |
mladší žáci |
Kimi - Šťáhlavský |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:20
|
Karate
|
kata jednotlivci |
mladší žákyně |
Čepičková - Šťastná |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:25
|
Karate
|
kata jednotlivci |
mladší žáci |
Polák - Volný los |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:25
|
Karate
|
kata jednotlivci |
mladší žákyně |
Bílá - volný los |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:30
|
Orientační běh
|
sprint |
mladší dívky |
závod |
ZŠ Horácké náměstí |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:30
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
turnaj dívky |
Kraj Vysočina - Pardubický kraj |
Městská sportovní hala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:30
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
turnaj dívky |
Olomoucký kraj - Jihomoravský kraj |
Městská sportovní hala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:30
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
turnaj dívky |
Zlínský kraj - Jihočeský kraj |
Městská sportovní hala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:30
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
turnaj dívky |
Plzeňský kraj - Ústecký kraj |
Městská sportovní hala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:30
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
turnaj dívky |
Liberecký kraj - Hl. m. Praha |
Městská sportovní hala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:30
|
Házená
|
turnaj družstev |
starší žákyně |
Praha - Zlínský kraj |
Hala SHC Maloměřice |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:30
|
Stolní tenis
|
smíšená čtyřhra |
mladší dívky a chlapci |
Květoň/Sommerová - Volný los |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina
|
|
10:30
|
Stolní tenis
|
smíšená čtyřhra |
mladší dívky a chlapci |
Vítů/Brandtlová - Baroš/Vrzalová |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:30
|
Stolní tenis
|
smíšená čtyřhra |
mladší dívky a chlapci |
Kadlec/Handlová - Šolle/Kejíková |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:30
|
Stolní tenis
|
smíšená čtyřhra |
mladší dívky a chlapci |
Brhel/Kotásková - Lebeda/Bártová |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:30
|
Stolní tenis
|
smíšená čtyřhra |
mladší dívky a chlapci |
Pisár/Pisárová - Kupčík/Furchová |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:30
|
Stolní tenis
|
smíšená čtyřhra |
mladší dívky a chlapci |
Holub/Janáčková - Starka/Doležalová |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:30
|
Stolní tenis
|
smíšená čtyřhra |
mladší dívky a chlapci |
Vogel/Kašubiaková - Smažík/Meškánová |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:30
|
Stolní tenis
|
smíšená čtyřhra |
mladší dívky a chlapci |
Skotnica/Březinová - volný los |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina
|
|
10:30
|
Stolní tenis
|
smíšená čtyřhra |
mladší dívky a chlapci |
Nykl/Čáchová - Vojna/Botková |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:30
|
Stolní tenis
|
smíšená čtyřhra |
mladší dívky a chlapci |
Hlavsa/Bačinová - Vondráček/Dosedělová |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:30
|
Stolní tenis
|
smíšená čtyřhra |
mladší dívky a chlapci |
Kopecký/Jungwirthová - Bača/Segetová |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:30
|
Stolní tenis
|
smíšená čtyřhra |
mladší dívky a chlapci |
Benda/Dohnálková - Bednář/Holubová |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:30
|
Stolní tenis
|
smíšená čtyřhra |
mladší dívky a chlapci |
Černohorský/Hanáková - volný los |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina
|
|
10:30
|
Karate
|
kata jednotlivci |
mladší žáci |
Endršt - Vašák |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:30
|
Karate
|
kata jednotlivci |
mladší žákyně |
Pokorná - Březovjaková |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:35
|
Karate
|
kata jednotlivci |
mladší žáci |
Haša - Volný los |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:35
|
Karate
|
kata jednotlivci |
mladší žákyně |
Dušková - volný los |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:40
|
Badminton
|
dvouhra |
U15 - dívky |
Karlovarský kraj - Jihočeský kraj |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:40
|
Badminton
|
dvouhra |
U15 - dívky |
Středočeský kraj - Liberecký kraj |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:40
|
Badminton
|
dvouhra |
U15 - chlapci |
Jihočeský kraj - Karlovarský kraj |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:40
|
Badminton
|
dvouhra |
U15 - dívky |
Karlovarský kraj - Olomoucký kraj |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:40
|
Badminton
|
dvouhra |
U15 - chlapci |
Královéhradecký kraj - Středočeský kraj |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:40
|
Badminton
|
dvouhra |
U15 - dívky |
Jihomoravský kraj - Ústecký kraj |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:40
|
Karate
|
kata jednotlivci |
mladší žáci |
Pohl - Šolín |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:40
|
Karate
|
kata jednotlivci |
mladší žákyně |
Štenclová - Šantrochová |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:40
|
Karate
|
kata jednotlivci |
mladší žákyně |
Vašíčková - volný los |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:40
|
Karate
|
kata jednotlivci |
mladší žákyně |
Medová - Kindlová |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:45
|
Karate
|
kata jednotlivci |
mladší žáci |
Nagy - Volný los |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:45
|
Karate
|
kata jednotlivci |
mladší žákyně |
Suchá - volný los |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:50
|
Stolní tenis
|
smíšená čtyřhra |
starší dívky a chlapci |
Mokrejš/Klempererová - volný los |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina
|
|
10:50
|
Stolní tenis
|
smíšená čtyřhra |
starší dívky a chlapci |
Špalek/Morová - Svoboda/Halasová |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:50
|
Stolní tenis
|
smíšená čtyřhra |
starší dívky a chlapci |
Skokan/Nováková - Dostál/Bačinová |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:50
|
Stolní tenis
|
smíšená čtyřhra |
starší dívky a chlapci |
volný los - Morávek/Záděrová |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina
|
|
10:50
|
Stolní tenis
|
smíšená čtyřhra |
starší dívky a chlapci |
Dufek/Hnátková - Krameš/Šimůnková |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:50
|
Stolní tenis
|
smíšená čtyřhra |
starší dívky a chlapci |
Důra/Matoušová - Skopal/Prázdná |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:50
|
Stolní tenis
|
smíšená čtyřhra |
starší dívky a chlapci |
Levora/Kociánová - Korp/Nykodýmová |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:50
|
Stolní tenis
|
smíšená čtyřhra |
starší dívky a chlapci |
Slapnička/Holubová - Pusch/Reslerová |
Atletický stadion a lesopark u Antrophosu |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:50
|
Stolní tenis
|
smíšená čtyřhra |
starší dívky a chlapci |
Heinzl/Procházková - Hejda/Pěnkavová |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:50
|
Stolní tenis
|
smíšená čtyřhra |
starší dívky a chlapci |
Jadrný/Růžičková - Rusnák/Chovancová |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:50
|
Stolní tenis
|
smíšená čtyřhra |
starší dívky a chlapci |
Záboj/Stránská - volný los |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:50
|
Stolní tenis
|
smíšená čtyřhra |
starší dívky a chlapci |
Koudelík/Malíková - Svojanovský/Bayerová |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:50
|
Stolní tenis
|
smíšená čtyřhra |
starší dívky a chlapci |
volný los - Jakubský/Koďousková |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina
|
|
10:50
|
Stolní tenis
|
smíšená čtyřhra |
starší dívky a chlapci |
Přída/Bartoňová - Končal/Hnojská |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:50
|
Karate
|
kata jednotlivci |
mladší žáci |
Bednář - Laštůvka |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:50
|
Karate
|
kata jednotlivci |
mladší žákyně |
Petrušková - Mihalčatinová |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:50
|
Stolní tenis
|
smíšená čtyřhra |
mladší dívky a chlapci |
Dobiáš/Pokorná - Černohorský/Hanáková |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:55
|
Karate
|
kata jednotlivci |
mladší žáci |
Daniel - Volný los |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:55
|
Karate
|
kata jednotlivci |
mladší žákyně |
Štenclová - volný los |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:55
|
Karate
|
kata jednotlivci |
mladší žákyně |
Janů - volný los |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:00
|
Orientační běh
|
sprint |
starší dívky |
závod |
ZŠ Horácké náměstí |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:00
|
Florbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Karlovarský kraj "G" - Jihomoravský kraj "G" |
VUT CESA Brno - dvojhala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:00
|
Florbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Olomoucký kraj "G" - Hlavní město Praha "G" |
VUT CESA Brno - dvojhala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:00
|
Florbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Liberecký kraj "K" - Ústecký kraj "K" |
SH SportPoint Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:00
|
Florbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Karlovarský kraj"K" - Plzeňský kraj "K" |
Hala - Integrovaná střední škola automobilní Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:00
|
Cyklistika
|
dráha - 200 m letmý start |
žákyně |
Finále |
Velodrom TJ Favorit Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:00
|
Cyklistika
|
dráha - 200 m letmý start |
žáci |
Finále |
Velodrom TJ Favorit Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:00
|
Cyklistika
|
dráha - 200 m letmý start |
kadetky |
Finále |
Velodrom TJ Favorit Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:00
|
Cyklistika
|
dráha - 200 m letmý start |
kadeti |
Finále |
Velodrom TJ Favorit Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:00
|
Kolečkové bruslení
|
závod na 1 kolo |
žáci |
čtvrtfinále |
Atletický stadion VUT Pod Palackého vrchem |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:00
|
Kolečkové bruslení
|
závod na 1 kolo |
kadeti |
čtvrtfinále |
Atletický stadion VUT Pod Palackého vrchem |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:00
|
Kolečkové bruslení
|
závod na 1 kolo |
kadeti |
semifinále |
Atletický stadion VUT Pod Palackého vrchem |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:00
|
Kolečkové bruslení
|
závod na 1 kolo |
kadeti |
finále |
Atletický stadion VUT Pod Palackého vrchem |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:00
|
Kolečkové bruslení
|
závod na 1 kolo |
kadetky |
čtvrtfinále |
Atletický stadion VUT Pod Palackého vrchem |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:00
|
Kolečkové bruslení
|
závod na 1 kolo |
kadetky |
semifinále |
Atletický stadion VUT Pod Palackého vrchem |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:00
|
Kolečkové bruslení
|
závod na 1 kolo |
kadetky |
finále |
Atletický stadion VUT Pod Palackého vrchem |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:00
|
Kolečkové bruslení
|
závod na 1 kolo |
žáci |
semifinále |
Atletický stadion VUT Pod Palackého vrchem |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:00
|
Kolečkové bruslení
|
závod na 1 kolo |
žáci |
finále |
Atletický stadion VUT Pod Palackého vrchem |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:00
|
Kolečkové bruslení
|
závod na 1 kolo |
žákyně |
čtvrtfinále |
Atletický stadion VUT Pod Palackého vrchem |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:00
|
Kolečkové bruslení
|
závod na 1 kolo |
žákyně |
semifinále |
Atletický stadion VUT Pod Palackého vrchem |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:00
|
Kolečkové bruslení
|
závod na 1 kolo |
žákyně |
finále |
Atletický stadion VUT Pod Palackého vrchem |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:00
|
Karate
|
kata jednotlivci |
mladší žáci |
Bednář - Kolář |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:00
|
Karate
|
kata jednotlivci |
mladší žákyně |
Dlouhá - volný los |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:05
|
Fotbal
|
turnaj družstev |
U14 - chlapci |
Královehradecký kraj - Kraj Vysočina |
TJ Start Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:05
|
Badminton
|
dvouhra |
U15 - chlapci |
Vysočina - Jihočeský kraj |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:05
|
Badminton
|
dvouhra |
U15 - chlapci |
Jihomoravský kraj - Olomoucký kraj |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:05
|
Badminton
|
dvouhra |
U15 - chlapci |
Liberecký kraj - Středočeský kraj |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:05
|
Badminton
|
dvouhra |
U15 - chlapci |
Ústecký kraj - Praha, hlavní město |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:05
|
Badminton
|
dvouhra |
U15 - chlapci |
Pardubický kraj - Praha, hlavní město |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:05
|
Badminton
|
dvouhra |
U15 - chlapci |
Moravskoslezský kraj - Zlínský kraj |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:05
|
Karate
|
kata jednotlivci |
mladší žáci |
Melich - Volný los |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:05
|
Karate
|
kata jednotlivci |
mladší žákyně |
Formanová - Gregůrková |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:10
|
Házená
|
turnaj družstev |
starší žákyně |
Pardubický kraj - Kraj Vysočina |
Hala SHC Maloměřice |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:10
|
Karate
|
kata jednotlivci |
mladší žáci |
Vrba - Volný los |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:10
|
Karate
|
kata jednotlivci |
mladší žákyně |
Tinavská - Ondrušková |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:15
|
Karate
|
kata jednotlivci |
mladší žáci |
Paterson - Volný los |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:15
|
Karate
|
kata jednotlivci |
mladší žákyně |
Štastná - Bílá |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:20
|
Karate
|
kata jednotlivci |
starší žáci |
Pelánek - Nový |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:20
|
Karate
|
kata jednotlivci |
mladší žáci |
Čáslava - Olšavský |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:25
|
Karate
|
kata jednotlivci |
starší žáci |
Horehleď - Šanda |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:25
|
Karate
|
kata jednotlivci |
mladší žáci |
Čarek - Kozubal |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:25
|
Karate
|
kata jednotlivci |
mladší žákyně |
Pokorná - Dušková |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:30
|
Orientační běh
|
sprint |
mladší chlapci |
závod |
ZŠ Horácké náměstí |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:30
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Jihočeský kraj - Liberecký kraj |
Hala Gymnázia Matyáše Lercha |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:30
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Pardubický kraj - Plzeňský kraj |
Dvojhala VUT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:30
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Hl. město Praha - Jihomoravský kraj |
Basketbalová hala Rosnička |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:30
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Středočeský kraj - Zlínský kraj |
Dvojhala VUT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:30
|
Karate
|
kata jednotlivci |
starší žáci |
Lácha - Brejcha |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:30
|
Badminton
|
dvouhra |
U15 - chlapci |
Pardubický kraj - Vysočina |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:30
|
Badminton
|
dvouhra |
U15 - chlapci |
Zlínský kraj - Olomoucký kraj |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:30
|
Badminton
|
dvouhra |
U15 - chlapci |
Plzeňský kraj - Moravskoslezský kraj |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:30
|
Badminton
|
dvouhra |
U15 - chlapci |
Karlovarský kraj - Královéhradecký kraj |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:30
|
Badminton
|
dvouhra |
U15 - chlapci |
Plzeňský kraj - Liberecký kraj |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:30
|
Badminton
|
dvouhra |
U15 - chlapci |
Jihomoravský kraj - Ústecký kraj |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:30
|
Karate
|
kata jednotlivci |
mladší žáci |
Štáhlavský - Polák |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:30
|
Karate
|
kata jednotlivci |
mladší žákyně |
Štenclová - Vašíčková |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:35
|
Karate
|
kata jednotlivci |
starší žáci |
Pasker - Volný los |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:35
|
Karate
|
kata jednotlivci |
mladší žáci |
Vašák - Haša |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:35
|
Karate
|
kata jednotlivci |
mladší žákyně |
Medová - Suchá |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:40
|
Karate
|
kata jednotlivci |
starší žáci |
Vlček - Mai |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:40
|
Karate
|
kata jednotlivci |
mladší žáci |
Pohl - Nagy |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:40
|
Karate
|
kata jednotlivci |
mladší žákyně |
Mihalčatinová - Štecová |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:45
|
Karate
|
kata jednotlivci |
starší žáci |
Vacek - Volný los |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:45
|
Karate
|
kata jednotlivci |
mladší žáci |
Laštůvka - Vašek |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:45
|
Karate
|
kata jednotlivci |
mladší žákyně |
Janů - Dlouhá |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:50
|
Házená
|
turnaj družstev |
starší žákyně |
Liberecký kraj - Plzeňský kraj |
Hala SHC Maloměřice |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:50
|
Karate
|
kata jednotlivci |
starší žáci |
Eliáš - Bielik |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:50
|
Karate
|
kata jednotlivci |
mladší žáci |
Kolář - Melich |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:50
|
Karate
|
kata jednotlivci |
mladší žákyně |
Gregůrková - Ondrušková |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:55
|
Karate
|
kata jednotlivci |
starší žáci |
Rotter - Volný los |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:55
|
Badminton
|
dvouhra |
U15 - dívky |
Vysočina - Praha, hlavní město |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:55
|
Badminton
|
dvouhra |
U15 - dívky |
Jihomoravský kraj - Pardubický kraj |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:55
|
Badminton
|
dvouhra |
U15 - dívky |
Vysočina - Moravskoslezský kraj |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:55
|
Karate
|
kata jednotlivci |
mladší žáci |
Vrba - Paterson |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:55
|
Badminton
|
dvouhra |
U15 - dívky |
Středočeský kraj - Olomoucký kraj |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:55
|
Badminton
|
dvouhra |
U15 - dívky |
Liberecký kraj - Pardubický kraj |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:55
|
Karate
|
kata jednotlivci |
mladší žákyně |
Štastná - Pokorná |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Orientační běh
|
sprint |
starší chlapci |
závod |
ZŠ Horácké náměstí |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
turnaj dívky |
Jihočeský kraj - Středočeský kraj |
Městská sportovní hala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
turnaj dívky |
Moravskoslezský kraj - Karlovarský kraj |
Městská sportovní hala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
turnaj chlapci |
Moravskoslezský kraj - Pardubický kraj |
Městská sportovní hala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
turnaj chlapci |
Olomoucký kraj - Hl. m. Praha |
Městská sportovní hala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
turnaj chlapci |
Zlínský kraj - Liberecký kraj |
Městská sportovní hala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Florbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Plzeňský kraj "G" - Královéhradecký kraj "G" |
VUT CESA Brno - dvojhala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Florbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Kraj Vysočina "G" - Zlínský kraj "G" |
VUT CESA Brno - dvojhala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Florbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Středočeský kraj "K" - Kraj Vysočina "K" |
SH SportPoint Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Florbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Královéhradecký kraj"K" - Jihočeský kraj "K" |
Hala - Integrovaná střední škola automobilní Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Baseball
|
turnaj družstev |
chlapci |
Jihočeský kraj - Hl. m. Praha |
Baseballové hřiště Kraví Hora |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Tenis
|
čtyřhra |
mladší chlapci |
Karlovarský kraj - volný los |
Tenisové dvorce TC Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Tenis
|
čtyřhra |
mladší chlapci |
Vysočina - Liberecký kraj |
Tenisové dvorce TC Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Tenis
|
čtyřhra |
mladší chlapci |
Moravskoslezský kraj - Královéhradecký kraj |
Tenisové dvorce TC Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Tenis
|
čtyřhra |
mladší chlapci |
Jihomoravský kraj - Ústecký kraj |
Tenisové dvorce TC Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Tenis
|
čtyřhra |
mladší chlapci |
Praha - Středočeský kraj |
Tenisové dvorce TC Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Tenis
|
čtyřhra |
mladší chlapci |
Jihočeský kraj - Olomoucký kraj |
Tenisové dvorce TC Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Tenis
|
čtyřhra |
mladší chlapci |
Plzeňský kraj - Pardubický kraj |
Tenisové dvorce TC Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Tenis
|
čtyřhra |
mladší chlapci |
Zlínský kraj - volný los |
Tenisové dvorce TC Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Tenis
|
čtyřhra |
mladší dívky |
Jihočeský kraj - Ústecký kraj |
Tenisové dvorce TC Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Tenis
|
čtyřhra |
mladší dívky |
Olomoucký kraj - Karlovarský kraj |
Tenisové dvorce TC Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Tenis
|
čtyřhra |
mladší dívky |
Plzeňský kraj - Liberecký kraj |
Tenisové dvorce TC Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Tenis
|
čtyřhra |
mladší dívky |
Vysočina - Zlínský kraj |
Tenisové dvorce TC Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Tenis
|
čtyřhra |
mladší dívky |
Jihomoravský kraj - Pardubický kraj |
Tenisové dvorce TC Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Tenis
|
čtyřhra |
mladší dívky |
Moravskoslezský kraj - Královéhradecký kraj |
Tenisové dvorce TC Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Tenis
|
čtyřhra |
mladší dívky |
Praha, hlavní město - volný los |
Tenisové dvorce TC Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Tenis
|
čtyřhra |
starší dívky |
Jihomoravský kraj - volný los |
Tenisové dvorce TJ Start Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Tenis
|
čtyřhra |
starší dívky |
Moravskoslezský kraj - Praha |
Tenisové dvorce TJ Start Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Tenis
|
čtyřhra |
starší dívky |
Ústecký kraj - Vysočina |
Tenisové dvorce TJ Start Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Tenis
|
čtyřhra |
starší dívky |
Plzeňský kraj - Olomoucký kraj |
Tenisové dvorce TJ Start Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Tenis
|
čtyřhra |
starší dívky |
Karlovarský kraj - Královéhradecký kraj |
Tenisové dvorce TJ Start Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Tenis
|
čtyřhra |
starší dívky |
Jihočeský kraj - Liberecký kraj |
Tenisové dvorce TJ Start Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Tenis
|
čtyřhra |
starší dívky |
Pardubický kraj - Zlínský kraj |
Tenisové dvorce TJ Start Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Tenis
|
čtyřhra |
starší dívky |
Středočeský kraj - volný los |
Tenisové dvorce TJ Start Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Tenis
|
čtyřhra |
starší chlapci |
Moravskoslezský kraj - volný los |
Tenisové dvorce TJ Start Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Tenis
|
čtyřhra |
starší chlapci |
Ústecký kraj - Karlovarský kraj |
Tenisové dvorce TJ Start Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Tenis
|
čtyřhra |
starší chlapci |
Jihomoravský kraj - Olomoucký kraj |
Tenisové dvorce TJ Start Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Tenis
|
čtyřhra |
starší chlapci |
Vysočina - Liberecký kraj |
Tenisové dvorce TJ Start Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Tenis
|
čtyřhra |
starší chlapci |
Plzeňský kraj - Královéhradecký kraj |
Tenisové dvorce TJ Start Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Tenis
|
čtyřhra |
starší chlapci |
Praha - Středočeský kraj |
Tenisové dvorce TJ Start Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Tenis
|
čtyřhra |
starší chlapci |
Pardubický kraj - Jihočeský kraj |
Tenisové dvorce TJ Start Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Tenis
|
čtyřhra |
starší chlapci |
Zlínský kraj - volný los |
Tenisové dvorce TJ Start Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Karate
|
kata jednotlivci |
starší žáci |
Sůkal - Ruža |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Karate
|
kata jednotlivci |
starší žákyně |
Michalicová - Škaldová |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Karate
|
kata jednotlivci |
mladší žáci |
Čáslava - Kozubal |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Karate
|
kata jednotlivci |
starší žáci |
Pelánek - Nový |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Karate
|
kata jednotlivci |
mladší žákyně |
Štenclová - Medová |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:05
|
Karate
|
kata jednotlivci |
starší žáci |
Höfer - Morales |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:05
|
Karate
|
kata jednotlivci |
starší žákyně |
Kratochvílová - Strnadová |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:05
|
Karate
|
kata jednotlivci |
mladší žáci |
Štahlavský - Haša |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:05
|
Karate
|
kata jednotlivci |
starší žáci |
Horehleď - Šanda |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:05
|
Karate
|
kata jednotlivci |
mladší žákyně |
Štecová - Janů |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:10
|
Karate
|
kata jednotlivci |
starší žákyně |
Rychlá - Šťastná |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:10
|
Karate
|
kata jednotlivci |
mladší žáci |
Pohl - Vašek |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:10
|
Karate
|
kata jednotlivci |
starší žáci |
Lácha - Brejcha |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:10
|
Karate
|
kata jednotlivci |
starší žáci |
Pasker - volný los |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:10
|
Karate
|
kata jednotlivci |
mladší žákyně |
Ondrušková - Štastná |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:15
|
Karate
|
kata jednotlivci |
starší žákyně |
Křižanová - volný los |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:15
|
Karate
|
kata jednotlivci |
starší žákyně |
Chobotová - Harciníková |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:15
|
Karate
|
kata jednotlivci |
mladší žáci |
Melich - Paterson |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:15
|
Karate
|
kata jednotlivci |
starší žáci |
Vlček - Mai |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:15
|
Karate
|
kata jednotlivci |
starší žáci |
Vacek - volný los |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:15
|
Karate
|
kata jednotlivci |
mladší žákyně |
Medová - Štecová |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:20
|
Karate
|
kata jednotlivci |
starší žákyně |
Levová - volný los |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:20
|
Karate
|
kata jednotlivci |
starší žákyně |
Pešanová - Brejchová |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:20
|
Badminton
|
dvouhra |
U15 - dívky |
Moravskoslezský kraj - Jihočeský kraj |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:20
|
Badminton
|
dvouhra |
U15 - dívky |
Zlínský kraj - Ústecký kraj |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:20
|
Badminton
|
dvouhra |
U15 - dívky |
Plzeňský kraj - Praha, hlavní město |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:20
|
Karate
|
kata jednotlivci |
mladší žáci |
Čáslava - Štahlavský |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:20
|
Badminton
|
dvouhra |
U15 - dívky |
Královéhradecký kraj - Zlínský kraj |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:20
|
Badminton
|
dvouhra |
U15 - dívky |
Královéhradecký kraj - Plzeňský kraj |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:20
|
Badminton
|
dvouhra |
U15 - dívky |
Karlovarský kraj - Jihomoravský kraj |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:20
|
Badminton
|
dvouhra |
U15 - dívky |
Ústecký kraj - Jihočeský kraj |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:20
|
Karate
|
kata jednotlivci |
starší žáci |
Eliáš - Bielik |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:20
|
Karate
|
kata jednotlivci |
starší žáci |
Rotter - volný los |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:20
|
Karate
|
kata jednotlivci |
mladší žákyně |
Štastná - Medová |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:25
|
Karate
|
kata jednotlivci |
starší žákyně |
Otrubová - volný los |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:25
|
Karate
|
kata jednotlivci |
starší žákyně |
Švrčková - Reguliová |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:25
|
Karate
|
kata jednotlivci |
mladší žáci |
Pohl - Melich |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:25
|
Karate
|
kata jednotlivci |
starší žáci |
Sůkal - Ruža |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:25
|
Karate
|
kata jednotlivci |
mladší žákyně |
Čepičková - Bílá |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:30
|
Házená
|
turnaj družstev |
starší žákyně |
Zlínský kraj - Středočeský kraj |
Hala SHC Maloměřice |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:30
|
Stolní tenis
|
družstva |
mladší dívky |
Soutěž družstev |
Hala Univerzitní kampus MU |
|
|
12:30
|
Stolní tenis
|
družstva |
starší dívky |
Soutěž družstev |
Hala Univerzitní kampus MU |
|
|
12:30
|
Stolní tenis
|
družstva |
starší chlapci |
Soutěž družstev |
Hala Univerzitní kampus MU |
|
|
12:30
|
Stolní tenis
|
družstva |
mladší chlapci |
Plzeňský kraj - Olomoucký |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:30
|
Stolní tenis
|
družstva |
mladší chlapci |
Liberecký kraj - Ústecký kraj |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:30
|
Stolní tenis
|
družstva |
mladší chlapci |
Jihočeský kraj - Jihomoravský kraj |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:30
|
Stolní tenis
|
družstva |
mladší dívky |
Moravskoslezský kraj - Jihočeský kraj |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:30
|
Stolní tenis
|
družstva |
mladší dívky |
Plzeňský kraj - Zlínský kraj |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:30
|
Karate
|
kata jednotlivci |
starší žákyně |
Vavrušková - Škrabalová |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:30
|
Karate
|
kata jednotlivci |
mladší žáci |
Štahlavský - Pohl |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:30
|
Karate
|
kata jednotlivci |
starší žáci |
Höfer - Morales |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:30
|
Karate
|
kata jednotlivci |
mladší žákyně |
Čepičková - Pokorná |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:30
|
Stolní tenis
|
družstva |
mladší chlapci |
Zlínský kraj - Středočeský kraj |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:30
|
Stolní tenis
|
družstva |
mladší chlapci |
Vysočina - Moravskoslezský kraj |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:35
|
Karate
|
kata jednotlivci |
starší žákyně |
Květoňová - Horadová |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:35
|
Karate
|
kata jednotlivci |
mladší žáci |
Kimi - Polák |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:35
|
Karate
|
kata jednotlivci |
starší žáci |
Hlobil - Pajkrt |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:35
|
Karate
|
kata jednotlivci |
starší žáci |
Schánilec - volný los |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:35
|
Karate
|
kata jednotlivci |
mladší žákyně |
Pokorná - Ondrušková |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:40
|
Karate
|
kata jednotlivci |
starší žákyně |
Trtíková - volný los |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:40
|
Karate
|
kata jednotlivci |
starší žákyně |
Kovářová - Draheimová |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:40
|
Karate
|
kata jednotlivci |
mladší žáci |
Polák - Haša |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:40
|
Karate
|
kata jednotlivci |
starší žáci |
Ručka - Hrazdír |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:40
|
Karate
|
kata jednotlivci |
starší žáci |
Pavel - volný los |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:40
|
Karate
|
kata jednotlivci |
mladší žákyně |
Kindlová - Suchá |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:45
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Královehradecký kraj - Jihomoravský kraj |
Hala Gymnázia Matyáše Lercha |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:45
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Karlovarský kraj - Olomoucký kraj |
Dvojhala VUT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:45
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Jihočeský kraj - Moravskoslezský kraj |
Basketbalová hala Rosnička |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:45
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Plzeňský kraj - Olomoucký kraj |
Dvojhala VUT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:45
|
Badminton
|
dvouhra |
U15 - dívky |
Liberecký kraj - Karlovarský kraj |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:45
|
Karate
|
kata jednotlivci |
starší žákyně |
Muzikářová - volný los |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:45
|
Karate
|
kata jednotlivci |
starší žákyně |
Kerbelová - Švubová |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:45
|
Karate
|
kata jednotlivci |
mladší žáci |
Polák - Čáslava |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:45
|
Badminton
|
dvouhra |
U15 - dívky |
Středočeský kraj - Olomoucký kraj |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:45
|
Karate
|
kata jednotlivci |
starší žáci |
Chod - Müller |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:45
|
Karate
|
kata jednotlivci |
starší žáci |
Klimeš - volný los |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:45
|
Karate
|
kata jednotlivci |
mladší žákyně |
Kindlová - Štenclová |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:50
|
Karate
|
kata jednotlivci |
starší žákyně |
Krátká - volný los |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:50
|
Karate
|
kata jednotlivci |
mladší žáci |
Šolín - Nagy |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:50
|
Karate
|
kata jednotlivci |
mladší žákyně |
Štenclová - Štecová |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:50
|
Karate
|
kata jednotlivci |
starší žákyně |
Michalicová - Kratochvílová |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:55
|
Karate
|
kata jednotlivci |
mladší žáci |
Šolín - Vašek |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:55
|
Karate
|
kata jednotlivci |
starší žákyně |
Šťastná - Křižanová |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:00
|
Florbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Jihočeský kraj "G" - Moravskoslezský kraj "G" |
VUT CESA Brno - dvojhala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:00
|
Florbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Liberecký kraj "G" - Pardubický kraj "G" |
VUT CESA Brno - dvojhala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:00
|
Florbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Pardubický kraj "K" - Jihomoravský kraj"K" |
SH SportPoint Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:00
|
Florbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Hlavní město Praha "K" - Olomoucký kraj "K" |
Hala - Integrovaná střední škola automobilní Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:00
|
Atletika
|
60 m |
mladší dívky |
Rozběhy |
Atletický stadion VUT Pod Palackého vrchem |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:00
|
Atletika
|
výška |
mladší dívky |
Skupina A |
Atletický stadion VUT Pod Palackého vrchem |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:00
|
Atletika
|
výška |
mladší chlapci |
Skupina A |
Atletický stadion VUT Pod Palackého vrchem |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:00
|
Atletika
|
dálka |
starší dívky |
Skupina AB |
Atletický stadion VUT Pod Palackého vrchem |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:00
|
Atletika
|
oštěp |
starší chlapci |
Finále |
Atletický stadion VUT Pod Palackého vrchem |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:00
|
Sportovní střelba
|
vzduchová puška (VzPu 40) |
dorostenky |
Finále |
Brno - Výstaviště, pavilon H |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:00
|
Karate
|
kata jednotlivci |
mladší žáci |
Vašek - Melich |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:00
|
Karate
|
kata jednotlivci |
starší žákyně |
Harciníková - Levová |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:00
|
Karate
|
kata jednotlivci |
starší žáci |
Pelánek - Horehleď |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:05
|
Karate
|
kata jednotlivci |
starší žákyně |
Brejchová - Otrubová |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:05
|
Karate
|
kata jednotlivci |
starší žáci |
Brejcha - Pasker |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:10
|
Házená
|
turnaj družstev |
starší žákyně |
Praha - Kraj Vysočina |
Hala SHC Maloměřice |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:10
|
Karate
|
kata jednotlivci |
starší žákyně |
Reguliová - Vavrušková |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:10
|
Karate
|
kata jednotlivci |
starší žáci |
Vlček - Vacek |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:15
|
Karate
|
kata jednotlivci |
starší žákyně |
Horadová - Trtíková |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:15
|
Karate
|
kata jednotlivci |
starší žáci |
Bielik - Rotter |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:20
|
Atletika
|
60 m |
mladší chlapci |
Rozběhy |
Atletický stadion VUT Pod Palackého vrchem |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:20
|
Karate
|
kata jednotlivci |
starší žákyně |
Draheimová - Muzikářová |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:20
|
Karate
|
kata jednotlivci |
starší žáci |
Sůkal - Morales |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:25
|
Karate
|
kata jednotlivci |
starší žákyně |
Švubová - Krátká |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:25
|
Karate
|
kata jednotlivci |
starší žáci |
Pajkrt - Schánilec |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:25
|
Stolní tenis
|
smíšená čtyřhra |
mladší dívky a chlapci |
Květoň/Sommerová - Baroš/Vrzalová |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:27
|
Stolní tenis
|
smíšená čtyřhra |
mladší dívky a chlapci |
Kadlec/Handlová - Brhel/Kotásková |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:28
|
Stolní tenis
|
smíšená čtyřhra |
mladší dívky a chlapci |
Pisár/Pisárová - Holub/Janáčková |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:30
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
turnaj chlapci |
Středočeský kraj - Jihočeský kraj |
Městská sportovní hala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:30
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
turnaj chlapci |
Karlovarský kraj - Královéhradecký kraj |
Městská sportovní hala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:30
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
turnaj chlapci |
Plzeňský kraj - Moravskoslezský kraj |
Městská sportovní hala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:30
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
turnaj chlapci |
Kraj Vysočina - Hl. m. Praha |
Městská sportovní hala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:30
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
turnaj chlapci |
Jihomoravský kraj - Ústecký kraj |
Městská sportovní hala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:30
|
Karate
|
kata jednotlivci |
starší žákyně |
Michalicová - Křižanová |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:30
|
Karate
|
kata jednotlivci |
starší žáci |
Hrazdír - Pavel |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:30
|
Stolní tenis
|
smíšená čtyřhra |
mladší dívky a chlapci |
Smažík/Meškánová - Skotnica/Březinová |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:31
|
Stolní tenis
|
smíšená čtyřhra |
starší dívky a chlapci |
Mokrejš/Klempererová - Svoboda/Halasová |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:32
|
Stolní tenis
|
smíšená čtyřhra |
mladší dívky a chlapci |
Waldhauser/Pařízková - Truněček/Sazimová |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:33
|
Stolní tenis
|
smíšená čtyřhra |
starší dívky a chlapci |
Skokan/Nováková - Dufek/Hnátková |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:34
|
Stolní tenis
|
smíšená čtyřhra |
starší dívky a chlapci |
Důra/Matoušová - Slapnička/Holubová |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:34
|
Stolní tenis
|
smíšená čtyřhra |
mladší dívky a chlapci |
Vojna/Botková - Vondráček/Dosedělová |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:35
|
Karate
|
kata jednotlivci |
starší žákyně |
Harciníková - Brejchová |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:35
|
Karate
|
kata jednotlivci |
starší žáci |
Müller - Klimeš |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:36
|
Stolní tenis
|
smíšená čtyřhra |
starší dívky a chlapci |
Rusnák/Chovancová - Záboj/Stránská |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:36
|
Stolní tenis
|
smíšená čtyřhra |
mladší dívky a chlapci |
Dobiáš/Pokorná - Bača/Segetová |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:37
|
Stolní tenis
|
smíšená čtyřhra |
starší dívky a chlapci |
Štalzer/Vašendová - Kopecký/Kacálková |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:38
|
Stolní tenis
|
smíšená čtyřhra |
mladší dívky a chlapci |
Bednář/Holubová - Černohorský/Hanáková |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:39
|
Stolní tenis
|
smíšená čtyřhra |
starší dívky a chlapci |
Končal/Hnojská - Jakubský/Koďousková |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:40
|
Atletika
|
60 m |
starší dívky |
Rozběhy |
Atletický stadion VUT Pod Palackého vrchem |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:40
|
Karate
|
kata jednotlivci |
starší žákyně |
Vavrušková - Trtíková |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:40
|
Stolní tenis
|
smíšená čtyřhra |
starší dívky a chlapci |
Koudelík/Malíková - Hejda/Pěnkavová |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:42
|
Stolní tenis
|
smíšená čtyřhra |
starší dívky a chlapci |
Levora/Kociánová - Morávek/Záděrová |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:45
|
Karate
|
kata jednotlivci |
starší žákyně |
Muzikářová - Švubová |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:50
|
Házená
|
turnaj družstev |
starší žákyně |
Pardubický kraj - Liberecký kraj |
Hala SHC Maloměřice |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:50
|
Karate
|
kata jednotlivci |
starší žákyně |
Michalicová - Brejchová |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:53
|
Stolní tenis
|
dvouhra |
mladší chlapci |
Květon - Truněček |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:54
|
Stolní tenis
|
dvouhra |
mladší chlapci |
Václav Vítů [30] Vít Kadlec [9] |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:55
|
Karate
|
kata jednotlivci |
starší žákyně |
Trtíková - Muzikářová |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:56
|
Stolní tenis
|
dvouhra |
mladší chlapci |
Tomáš Černohorský [6] Štěpán Waldhauser [8] |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:57
|
Stolní tenis
|
dvouhra |
mladší chlapci |
Filip Vondráček [13] Jan Pisár [5] |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:58
|
Stolní tenis
|
dvouhra |
mladší chlapci |
Martin Skotnica [4] David Smažík [14] |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:59
|
Stolní tenis
|
dvouhra |
mladší chlapci |
Michael Kopecký [19] Filip Karel [7] |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Florbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Ústecký kraj "G" - Jihomoravský kraj "G" |
VUT CESA Brno - dvojhala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Florbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Středočeský kraj "G" - Hlavní město Praha "G" |
VUT CESA Brno - dvojhala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Florbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Moravskoslezský kraj "K" - Ústecký kraj "K" |
SH SportPoint Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Florbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Zlínský kraj"K" - Plzeňský kraj "K" |
Hala - Integrovaná střední škola automobilní Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Atletika
|
60 m |
starší chlapci |
Rozběhy |
Atletický stadion VUT Pod Palackého vrchem |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Sportovní střelba
|
vzduchová puška (VzPu 40) |
dorostenci |
Finále |
Brno - Výstaviště, pavilon H |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Hl. město Praha - Jihočeský kraj |
Hala Gymnázia Matyáše Lercha |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Moravskoslezský kraj - Pardubický kraj |
Dvojhala VUT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Pardubický kraj - Hl. město Praha |
Basketbalová hala Rosnička |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Královehradecký kraj - Středočeský kraj |
Dvojhala VUT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Baseball
|
turnaj družstev |
chlapci |
Kraj Vysočina - Středočeský Kraj |
Městský baseballový stadion |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Stolní tenis
|
družstva |
starší chlapci |
Královehradecký kraj - H. Praha |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Stolní tenis
|
družstva |
starší chlapci |
Jihomoravský kraj - Moravskoslezský kraj |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Stolní tenis
|
družstva |
starší dívky |
H. Praha - Vysočina |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Stolní tenis
|
družstva |
starší dívky |
Jihočeský kraj - Karlovarský kraj |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Stolní tenis
|
družstva |
starší dívky |
Středočeský kraj - Plzeňský kraj |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Stolní tenis
|
družstva |
starší dívky |
Královéhradecký kraj - Ústecký kraj |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Cyklistika
|
dráha - stíhací závod jednotlivců |
chlapci - 1 km |
Dostál - Telecký |
Velodrom TJ Favorit Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Cyklistika
|
dráha - stíhací závod jednotlivců |
dívky - 1 km |
Škrlová - Jaborníková |
Velodrom TJ Favorit Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Cyklistika
|
dráha - stíhací závod jednotlivců |
chlapci - 1 km |
Goga - Kunčík |
Velodrom TJ Favorit Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Cyklistika
|
dráha - stíhací závod jednotlivců |
dívky - 1 km |
Macánová - Kolářová |
Velodrom TJ Favorit Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Cyklistika
|
dráha - stíhací závod jednotlivců |
chlapci - 1 km |
Pávek - Krula |
Velodrom TJ Favorit Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Cyklistika
|
dráha - stíhací závod jednotlivců |
dívky - 1 km |
Spěšná - Hejhalová |
Velodrom TJ Favorit Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Cyklistika
|
dráha - stíhací závod jednotlivců |
chlapci - 1 km |
Vávra - Čepek |
Velodrom TJ Favorit Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Cyklistika
|
dráha - stíhací závod jednotlivců |
dívky - 1 km |
Prošková - Srnská |
Velodrom TJ Favorit Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Cyklistika
|
dráha - stíhací závod jednotlivců |
chlapci - 1 km |
Široký - Dubčák |
Velodrom TJ Favorit Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Cyklistika
|
dráha - stíhací závod jednotlivců |
dívky - 1 km |
Sobková - Hojková |
Velodrom TJ Favorit Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Cyklistika
|
dráha - stíhací závod jednotlivců |
dívky - 1 km |
Joannidu - Bravencová |
Velodrom TJ Favorit Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Cyklistika
|
dráha - stíhací závod jednotlivců |
chlapci - 1 km |
Svoboda - Vall |
Velodrom TJ Favorit Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Cyklistika
|
dráha - stíhací závod jednotlivců |
chlapci - 1 km |
Koblížek - Černý |
Velodrom TJ Favorit Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Cyklistika
|
dráha - stíhací závod jednotlivců |
chlapci - 1 km |
Honsa - Hartl |
Velodrom TJ Favorit Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Cyklistika
|
dráha - stíhací závod jednotlivců |
chlapci - 1 km |
Zoaitter - Hák |
Velodrom TJ Favorit Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Cyklistika
|
dráha - stíhací závod jednotlivců |
chlapci - 1 km |
Veverka - Fiala |
Velodrom TJ Favorit Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Cyklistika
|
dráha - stíhací závod jednotlivců |
chlapci - 1 km |
Stránský - Jindřich |
Velodrom TJ Favorit Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Cyklistika
|
dráha - stíhací závod jednotlivců |
chlapci - 1 km |
Obdržálek - Svatoš |
Velodrom TJ Favorit Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Cyklistika
|
dráha - stíhací závod jednotlivců |
chlapci - 1 km |
Kovařčík - Štec |
Velodrom TJ Favorit Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Cyklistika
|
dráha - stíhací závod jednotlivců |
chlapci - 1 km |
Doležal |
Velodrom TJ Favorit Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Cyklistika
|
dráha - stíhací závod jednotlivců |
dívky - 1 km |
Novotná - Viktorová |
Velodrom TJ Favorit Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Cyklistika
|
dráha - stíhací závod jednotlivců |
dívky - 1 km |
Smutná - Peterková |
Velodrom TJ Favorit Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Cyklistika
|
dráha - stíhací závod jednotlivců |
dívky - 1 km |
Kyselová - Foltýnová |
Velodrom TJ Favorit Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Cyklistika
|
dráha - stíhací závod jednotlivců |
dívky - 1 km |
Růžičková - Parmová |
Velodrom TJ Favorit Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Cyklistika
|
dráha - stíhací závod jednotlivců |
dívky - 1 km |
Orságová - Orálková |
Velodrom TJ Favorit Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Cyklistika
|
dráha - stíhací závod jednotlivců |
dívky - 1 km |
Milatová - Bártová |
Velodrom TJ Favorit Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Cyklistika
|
dráha - stíhací závod jednotlivců |
dívky - 1 km |
Hladíková |
Velodrom TJ Favorit Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Cyklistika
|
dráha - stíhací závod jednotlivců |
kadeti - 2 km |
Sáska - Křenek |
Velodrom TJ Favorit Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Cyklistika
|
dráha - stíhací závod jednotlivců |
kadeti - 2 km |
Macán - Lelek |
Velodrom TJ Favorit Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Cyklistika
|
dráha - stíhací závod jednotlivců |
kadeti - 2 km |
Bredler - Hofmeister |
Velodrom TJ Favorit Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Cyklistika
|
dráha - stíhací závod jednotlivců |
kadeti - 2 km |
Toul - Papík |
Velodrom TJ Favorit Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Cyklistika
|
dráha - stíhací závod jednotlivců |
kadeti - 2 km |
Michal - Ponížil |
Velodrom TJ Favorit Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Cyklistika
|
dráha - stíhací závod jednotlivců |
kadeti - 2 km |
Kučera - Stoček |
Velodrom TJ Favorit Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Cyklistika
|
dráha - stíhací závod jednotlivců |
kadeti - 2 km |
Kolařík - Ježek |
Velodrom TJ Favorit Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Cyklistika
|
dráha - stíhací závod jednotlivců |
kadeti - 2 km |
Marek - Šindelář |
Velodrom TJ Favorit Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Cyklistika
|
dráha - stíhací závod jednotlivců |
kadeti - 2 km |
Liška - Dudek |
Velodrom TJ Favorit Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Cyklistika
|
dráha - stíhací závod jednotlivců |
kadeti - 2 km |
Komínek - Kamien |
Velodrom TJ Favorit Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Cyklistika
|
dráha - stíhací závod jednotlivců |
kadeti - 2 km |
Janoš - Kittl |
Velodrom TJ Favorit Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Cyklistika
|
dráha - stíhací závod jednotlivců |
kadeti - 2 km |
Němec - Žvak |
Velodrom TJ Favorit Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Cyklistika
|
dráha - stíhací závod jednotlivců |
kadeti - 2 km |
Elčkner - Hašek |
Velodrom TJ Favorit Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Cyklistika
|
dráha - stíhací závod jednotlivců |
kadeti - 2 km |
Bittner - Šulc |
Velodrom TJ Favorit Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Cyklistika
|
dráha - stíhací závod jednotlivců |
kadetky - 2 km |
Černohorská - Obořilová |
Velodrom TJ Favorit Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Cyklistika
|
dráha - stíhací závod jednotlivců |
kadetky - 2 km |
Štefanová - Holubová |
Velodrom TJ Favorit Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Cyklistika
|
dráha - stíhací závod jednotlivců |
kadetky - 2 km |
Prchalová - Šafářová |
Velodrom TJ Favorit Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Cyklistika
|
dráha - stíhací závod jednotlivců |
kadetky - 2 km |
Bojková - Seidlová |
Velodrom TJ Favorit Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Cyklistika
|
dráha - stíhací závod jednotlivců |
kadetky - 2 km |
Dotzauerová - Komendová |
Velodrom TJ Favorit Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Cyklistika
|
dráha - stíhací závod jednotlivců |
kadetky - 2 km |
Mišoňová - Šafaříková |
Velodrom TJ Favorit Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Cyklistika
|
dráha - stíhací závod jednotlivců |
kadetky - 2 km |
Jandová - Janovská |
Velodrom TJ Favorit Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Cyklistika
|
dráha - stíhací závod jednotlivců |
kadetky - 2 km |
Soustružníková - Daňková |
Velodrom TJ Favorit Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Cyklistika
|
dráha - stíhací závod jednotlivců |
kadetky - 2 km |
Neumanová - Lochmanová |
Velodrom TJ Favorit Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Cyklistika
|
dráha - stíhací závod jednotlivců |
kadetky - 2 km |
Papoušková - Weglarzová |
Velodrom TJ Favorit Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Cyklistika
|
dráha - stíhací závod jednotlivců |
kadetky - 2 km |
Fritzová - Džerengová |
Velodrom TJ Favorit Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Karate
|
kata jednotlivci |
starší žákyně |
Brejchová - Muzikářová |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Karate
|
kata jednotlivci |
starší žáci |
Horehleď - Brejcha |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Stolní tenis
|
družstva |
starší chlapci |
Plzeňský kraj - Ústecký kraj |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Stolní tenis
|
družstva |
starší chlapci |
Zlínský kraj - Jihočeský kraj |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Stolní tenis
|
dvouhra |
mladší chlapci |
Ladislav Dobiáš [12] Matyáš Lebeda [11] |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:01
|
Stolní tenis
|
dvouhra |
mladší chlapci |
Pavel Prázdný [36] Štěpán Brhel [3] |
Atletický stadion a lesopark u Antrophosu |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:03
|
Stolní tenis
|
dvouhra |
starší žáci |
Jan Mokrejš [7] Jan Krameš [17] |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:04
|
Stolní tenis
|
dvouhra |
starší žáci |
Adam Končal [37] Aleš Rusnák [11] |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:04
|
Stolní tenis
|
dvouhra |
starší žáci |
Kryštof Přída [15] Jakub Slapnička [10] |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:05
|
Karate
|
kata jednotlivci |
starší žákyně |
Pešanová - Otrubová |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:05
|
Karate
|
kata jednotlivci |
starší žáci |
Vacek - Bielik |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:05
|
Stolní tenis
|
dvouhra |
starší žáci |
Filip Jakubský [12] Jan Dufek [9] |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:06
|
Stolní tenis
|
dvouhra |
starší žáci |
Matouš Důra [21] Filip Kopecký [39] |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:07
|
Stolní tenis
|
dvouhra |
starší žáci |
Dalibor Skopal [16] Adam Štalzer [13] |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:08
|
Stolní tenis
|
dvouhra |
starší žáci |
Radim Morávek [18] Lukáš Koudelík [20] |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:09
|
Stolní tenis
|
dvouhra |
starší žáci |
Lukáš Heinzl [33] Šimon Jadrný [8] |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:10
|
Karate
|
kata jednotlivci |
starší žákyně |
Draheimová - Švubová |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:10
|
Karate
|
kata jednotlivci |
starší žáci |
Sůkal - Pajkrt |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:15
|
Gymnastika
|
víceboj jednotlivců |
chlapci |
Finále |
Gymnastická hala TJ Sokol Brno I |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:15
|
Gymnastika
|
víceboj družstev |
chlapci |
Finále |
Gymnastická hala TJ Sokol Brno I |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:15
|
Karate
|
kata jednotlivci |
starší žákyně |
Otrubová - Harciníková |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:15
|
Karate
|
kata jednotlivci |
starší žáci |
Pavel - Müller |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:19
|
Stolní tenis
|
družstva |
mladší chlapci |
Liberecký kraj - Plzeňský kraj |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina
|
|
14:20
|
Karate
|
kata jednotlivci |
starší žákyně |
Draheimová - Trtíková |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:20
|
Karate
|
kata jednotlivci |
starší žáci |
Brejcha - Vacek |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:25
|
Karate
|
kata jednotlivci |
starší žákyně |
Harciníková - Michalicová |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:25
|
Karate
|
kata jednotlivci |
starší žáci |
Sůkal - Pavel |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:28
|
Stolní tenis
|
družstva |
mladší dívky |
Pardubicky - Liberecký |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:30
|
Atletika
|
800 m |
mladší dívky |
Rozběhy |
Atletický stadion VUT Pod Palackého vrchem |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:30
|
Atletika
|
výška |
mladší dívky |
Skupina B |
Atletický stadion VUT Pod Palackého vrchem |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:30
|
Atletika
|
výška |
mladší chlapci |
skupina B |
Atletický stadion VUT Pod Palackého vrchem |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:30
|
Házená
|
turnaj družstev |
starší žákyně |
Plzeňský kraj - Středočeský kraj |
Hala SHC Maloměřice |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:30
|
Karate
|
kata jednotlivci |
starší žáci |
Vacek - Sůkal |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:30
|
Stolní tenis
|
družstva |
mladší dívky |
Královéhradecký kraj - Ústecký kraj |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:35
|
Karate
|
kata jednotlivci |
starší žáci |
Vlček - Bielik |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:35
|
Stolní tenis
|
družstva |
mladší dívky |
Olomoucký kraj - Středočeský kraj |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:38
|
Stolní tenis
|
družstva |
mladší dívky |
Praha - Karlovarský kraj |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:40
|
Karate
|
kata jednotlivci |
starší žáci |
Ruža - Morales |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:45
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
turnaj chlapci |
Jihočeský kraj - Karlovarský kraj |
Městská sportovní hala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:45
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
turnaj chlapci |
Pardubický kraj - Středočeský kraj |
Městská sportovní hala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:45
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
turnaj chlapci |
Liberecký kraj - Ústecký kraj |
Městská sportovní hala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:45
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
turnaj chlapci |
Olomoucký kraj - Kraj Vysočina |
Městská sportovní hala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:45
|
Karate
|
kata jednotlivci |
starší žáci |
Ruža - Pajkrt |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:50
|
Atletika
|
800 m |
mladší chlapci |
Rozběhy |
Atletický stadion VUT Pod Palackého vrchem |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:00
|
Florbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Karlovarský kraj "G" - Jihočeský kraj "G" |
VUT CESA Brno - dvojhala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:00
|
Florbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Olomoucký kraj "G" - Liberecký kraj "G" |
VUT CESA Brno - dvojhala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:00
|
Florbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Liberecký kraj "K" - Pardubický kraj "K" |
SH SportPoint Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:00
|
Florbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Karlovarský kraj"K" - Hlavní město Praha "K" |
Hala - Integrovaná střední škola automobilní Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:00
|
Atletika
|
dálka |
starší chlapci |
Skupina AB |
Atletický stadion VUT Pod Palackého vrchem |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:00
|
Atletika
|
oštěp |
starší dívky |
Finále |
Atletický stadion VUT Pod Palackého vrchem |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:00
|
Fotbal
|
turnaj družstev |
U14 - chlapci |
Karlovarský kraj - Liberecký kraj |
SK Řečkovice |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:00
|
Fotbal
|
turnaj družstev |
U14 - chlapci |
Jihomoravský kraj - Jihočeský kraj |
FC Medlánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:00
|
Tenis
|
čtyřhra |
mladší dívky |
Středočeský kraj - volný los |
Tenisové dvorce TC Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:00
|
Karate
|
kata team |
mladší žáci a žákyně |
Moravskoslezský kraj - volný los |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:00
|
Karate
|
kata team |
starší žáci a žákyně |
Moravskoslezský kraj - Pardubický kraj |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:00
|
Karate
|
kata jednotlivci |
mladší žáci |
Kozubal - Haša |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:00
|
Karate
|
kata jednotlivci |
starší žákyně |
Křižanová - Otrubová |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:02
|
Karate
|
kata jednotlivci |
mladší žáci |
Paterson - Šolín |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:02
|
Karate
|
kata jednotlivci |
starší žákyně |
Vavrušková - Švubová |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:04
|
Karate
|
kata jednotlivci |
mladší žáci |
Olšavský - Čarek |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:04
|
Karate
|
kata jednotlivci |
starší žákyně |
Kratochvílová - Šťastná |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:05
|
Karate
|
kata team |
mladší žáci a žákyně |
Královéhradecký kraj - volný los |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:05
|
Karate
|
kata team |
starší žáci a žákyně |
Královéhradecký kraj - Středočeský kraj |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:06
|
Karate
|
kata jednotlivci |
mladší žáci |
Vašák - Zita |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:08
|
Karate
|
kata jednotlivci |
mladší žáci |
Nagy - Laštůvka |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:08
|
Karate
|
kata jednotlivci |
starší žákyně |
Levová - Pešanová |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:10
|
Atletika
|
800 m |
starší dívky |
Rozběhy |
Atletický stadion VUT Pod Palackého vrchem |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:10
|
Házená
|
turnaj družstev |
starší žákyně |
Zlínský kraj - Kraj Vysočina |
Hala SHC Maloměřice |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:10
|
Karate
|
kata team |
starší žáci a žákyně |
Jihočeský kraj - Praha, hlavní město |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:10
|
Karate
|
kata team |
mladší žáci a žákyně |
Jihočeský kraj - volný los |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:10
|
Karate
|
kata jednotlivci |
mladší žáci |
Kolář - Vrba |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:10
|
Karate
|
kata jednotlivci |
starší žákyně |
Regulinová - Horadová |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:12
|
Karate
|
kata jednotlivci |
mladší žáci |
Čarek - Zita |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:12
|
Karate
|
kata jednotlivci |
starší žákyně |
Šťastná - Pešanová |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:14
|
Karate
|
kata jednotlivci |
mladší žáci |
Laštůvka - Kolář |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:14
|
Karate
|
kata jednotlivci |
starší žákyně |
Horádová - Krátká |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:15
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Liberecký kraj - Středočeský kraj |
Hala Gymnázia Matyáše Lercha |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:15
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Plzeňský kraj - Ústecký kraj |
Dvojhala VUT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:15
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Jihomoravský kraj - Kraj Vysočina |
Basketbalová hala Rosnička |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:15
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Zlínský kraj - Karlovarský kraj |
Dvojhala VUT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:15
|
Karate
|
kata team |
starší žáci a žákyně |
Jihomoravský kraj - volný los |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:15
|
Karate
|
kata team |
starší žáci a žákyně |
Ústecký kraj - Vysočina |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:15
|
Karate
|
kata team |
mladší žáci a žákyně |
Jihomoravský kraj - Plzeňský kraj |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:20
|
Karate
|
kata team |
starší žáci a žákyně |
Plzeňský kraj - volný los |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:20
|
Karate
|
kata team |
starší žáci a žákyně |
Olomoucký kraj - Liberecký kraj |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:20
|
Karate
|
kata team |
mladší žáci a žákyně |
Pardubický kraj - volný los |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:22
|
Karate
|
kata jednotlivci |
mladší žákyně |
Gregůrková - Čepičková |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:24
|
Karate
|
kata jednotlivci |
mladší žákyně |
Janů - Kindlová |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:25
|
Karate
|
kata team |
starší žáci a žákyně |
Karlovarský kraj - volný los |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:25
|
Karate
|
kata team |
mladší žáci a žákyně |
Liberecký kraj - volný los |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:26
|
Karate
|
kata jednotlivci |
mladší žákyně |
Formanová - Tinavská |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:28
|
Karate
|
kata jednotlivci |
mladší žákyně |
Dušková - Bílá |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:30
|
Atletika
|
1500 m |
starší chlapci |
Rozběhy |
Atletický stadion VUT Pod Palackého vrchem |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:30
|
Karate
|
kata team |
mladší žáci a žákyně |
Středočeský kraj - volný los |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:30
|
Karate
|
kata team |
starší žáci a žákyně |
Moravskoslezský kraj - Středočeský kraj |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:30
|
Karate
|
kata jednotlivci |
mladší žákyně |
Vašíčková - Mihalčatinová |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:32
|
Karate
|
kata jednotlivci |
mladší žákyně |
Dlouhá - Suchá |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:32
|
Stolní tenis
|
družstva |
starší dívky |
Olomoucký kraj - Jihomoravský kraj |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:34
|
Karate
|
kata jednotlivci |
mladší žákyně |
Tinavská - Dušková |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:35
|
Karate
|
kata team |
mladší žáci a žákyně |
Ústecký kraj - Karlovarský kraj |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:35
|
Karate
|
kata team |
starší žáci a žákyně |
Praha, hlavní město - Jihomoravksý kraj |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:40
|
Karate
|
kata team |
mladší žáci a žákyně |
Moravskoslezský kraj - Královéhradecký kraj |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:40
|
Karate
|
kata team |
starší žáci a žákyně |
Ústecký kraj - Plzeňský kraj |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:40
|
Karate
|
kata jednotlivci |
mladší žákyně |
Mihalčatinová - Suchá |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:45
|
Karate
|
kata team |
mladší žáci a žákyně |
Jihočeský kraj - Jihomoravský kraj |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:45
|
Karate
|
kata team |
starší žáci a žákyně |
Liberecký kraj - Karlovarský kraj |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:50
|
Házená
|
turnaj družstev |
starší žákyně |
Liberecký kraj - Středočeský kraj |
Hala SHC Maloměřice |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:50
|
Karate
|
kata team |
mladší žáci a žákyně |
Pardubický kraj - Liberecký kraj |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:55
|
Karate
|
kata team |
mladší žáci a žákyně |
Středočeský kraj - Ústecký kraj |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:00
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
turnaj chlapci |
Královéhradecký kraj - Plzeňský kraj |
Městská sportovní hala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:00
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
turnaj chlapci |
Moravskoslezský kraj - Karlovarský kraj |
Městská sportovní hala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:00
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
turnaj chlapci |
Kraj Vysočina - Zlínský kraj |
Městská sportovní hala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:00
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
turnaj chlapci |
Jihomoravský kraj - Olomoucký kraj |
Městská sportovní hala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:00
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
turnaj chlapci |
Hl. m. Praha - Liberecký kraj |
Městská sportovní hala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:00
|
Florbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Ústecký kraj "G" - Královéhradecký kraj "G" |
VUT CESA Brno - dvojhala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:00
|
Florbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Středočeský kraj "G" - Zlínský kraj "G" |
VUT CESA Brno - dvojhala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:00
|
Florbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Moravskoslezský kraj "K" - Kraj Vysočina "K" |
SH SportPoint Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:00
|
Florbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Zlínský kraj"K" - Jihočeský kraj "K" |
Hala - Integrovaná střední škola automobilní Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:00
|
Atletika
|
60 m překážek |
mladší dívky |
Rozběhy |
Atletický stadion VUT Pod Palackého vrchem |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:00
|
Plavání
|
200 M |
dívky ročník 2003 |
Finále |
Městský plavecký stadion Lužánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:00
|
Plavání
|
200 M |
dívky ročník 2004 |
Finále |
Městský plavecký stadion Lužánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:00
|
Plavání
|
200 M |
dívky ročník 2005 |
Finále |
Městský plavecký stadion Lužánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:00
|
Plavání
|
200 M |
chlapci ročník 2003 |
Finále |
Městský plavecký stadion Lužánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:00
|
Plavání
|
200 M |
chlapci ročník 2004 |
Finále |
Městský plavecký stadion Lužánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:00
|
Plavání
|
200 M |
chlapci ročník 2005 |
Finále |
Městský plavecký stadion Lužánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:00
|
Plavání
|
200 VZ |
dívky ročník 2003 |
Finále |
Městský plavecký stadion Lužánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:00
|
Plavání
|
200 VZ |
dívky ročník 2004 |
Finále |
Městský plavecký stadion Lužánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:00
|
Plavání
|
200 VZ |
dívky ročník 2005 |
Finále |
Městský plavecký stadion Lužánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:00
|
Plavání
|
200 VZ |
chlapci ročník 2003 |
Finále |
Městský plavecký stadion Lužánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:00
|
Plavání
|
200 VZ |
chlapci ročník 2004 |
Finále |
Městský plavecký stadion Lužánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:00
|
Plavání
|
200 VZ |
chlapci ročník 2005 |
Finále |
Městský plavecký stadion Lužánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:00
|
Plavání
|
100 Z |
dívky ročník 2003 |
Finále |
Městský plavecký stadion Lužánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:00
|
Plavání
|
100 Z |
dívky ročník 2004 |
Finále |
Městský plavecký stadion Lužánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:00
|
Plavání
|
100 Z |
dívky ročník 2005 |
Finále |
Městský plavecký stadion Lužánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:00
|
Plavání
|
100 Z |
chlapci ročník 2003 |
Finále |
Městský plavecký stadion Lužánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:00
|
Plavání
|
100 Z |
chlapci ročník 2004 |
Finále |
Městský plavecký stadion Lužánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:00
|
Plavání
|
100 Z |
chlapci ročník 2005 |
Finále |
Městský plavecký stadion Lužánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:00
|
Plavání
|
200 PZ |
dívky ročník 2003 |
Finále |
Městský plavecký stadion Lužánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:00
|
Plavání
|
200 PZ |
dívky ročník 2004 |
Finále |
Městský plavecký stadion Lužánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:00
|
Plavání
|
200 PZ |
dívky ročník 2005 |
Finále |
Městský plavecký stadion Lužánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:00
|
Plavání
|
200 PZ |
chlapci ročník 2003 |
Finále |
Městský plavecký stadion Lužánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:00
|
Plavání
|
200 PZ |
chlapci ročník 2004 |
Finále |
Městský plavecký stadion Lužánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:00
|
Plavání
|
200 PZ |
chlapci ročník 2005 |
Finále |
Městský plavecký stadion Lužánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:00
|
Plavání
|
4 x 50 polohová štafeta |
chlapci |
Finále |
Městský plavecký stadion Lužánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:00
|
Plavání
|
4 x 50 polohová štafeta |
dívky |
Finále |
Městský plavecký stadion Lužánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:00
|
Baseball
|
turnaj družstev |
chlapci |
Praha - Plzeňský kraj |
Baseballové hřiště Kraví Hora |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:00
|
Baseball
|
turnaj družstev |
chlapci |
Jihomoravský kraj - Jihočeský kraj |
Sportovní areál U Hrocha |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:00
|
Fotbal
|
turnaj družstev |
U14 - chlapci |
O postup do čtvrtfinále Praha, hlavní město - Středočeský kraj |
TJ Start Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:00
|
Stolní tenis
|
družstva |
mladší dívky |
Finále |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:00
|
Stolní tenis
|
družstva |
mladší dívky |
O 3. místo |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:00
|
Stolní tenis
|
družstva |
mladší chlapci |
Finále |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:00
|
Stolní tenis
|
družstva |
mladší chlapci |
Jihočeský kraj - Královehradecký kraj |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:00
|
Karate
|
kata team |
mladší žáci a žákyně |
Moravskoslezský kraj - Jihočeský kraj |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:00
|
Karate
|
kata team |
starší žáci a žákyně |
Středočeský - Jihomoravský |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:00
|
Karate
|
kata jednotlivci |
starší žáci |
Horehleď - Bielik |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:00
|
Karate
|
kata team |
starší žáci a žákyně |
Kralovehradecký - Praha |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:02
|
Karate
|
kata jednotlivci |
starší žáci |
Müller -Růža |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:04
|
Karate
|
kata jednotlivci |
starší žáci |
Pelánek - Pasker |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:05
|
Karate
|
kata team |
mladší žáci a žákyně |
Liberecký kraj - Středočeský kraj |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:05
|
Karate
|
kata team |
starší žáci a žákyně |
Plzeňský - Liberecký |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:05
|
Karate
|
kata team |
starší žáci a žákyně |
Ústecký - Karlovarský |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:06
|
Karate
|
kata jednotlivci |
starší žáci |
Schanielec - Hrazdír |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:08
|
Karate
|
kata jednotlivci |
starší žáci |
Klimeš - Morales |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:10
|
Karate
|
kata team |
mladší žáci a žákyně |
Moravskoslezský kraj - Středočeský kraj |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:10
|
Karate
|
kata team |
starší žáci a žákyně |
Středočeský - Liberecký |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:10
|
Karate
|
kata jednotlivci |
starší žáci |
Schanielec - Morales |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:15
|
Fotbal
|
turnaj družstev |
U14 - chlapci |
Pardubický kraj - Moravskoslezský kraj |
SK Řečkovice |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:15
|
Fotbal
|
turnaj družstev |
U14 - chlapci |
Plzeňský kraj - Ústecký kraj |
FC Medlánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:15
|
Karate
|
kata team |
mladší žáci a žákyně |
Pardubický kraj - Karlovarský kraj |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:15
|
Karate
|
kata team |
starší žáci a žákyně |
Pardubický - Jihočeský |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:20
|
Atletika
|
60 m překážek |
mladší chlapci |
Rozběhy |
Atletický stadion VUT Pod Palackého vrchem |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:20
|
Karate
|
kata team |
mladší žáci a žákyně |
Královéhradecký kraj - Jihočeský kraj |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:25
|
Karate
|
kata team |
mladší žáci a žákyně |
Ústecký kraj - Liberecký kraj |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:30
|
Atletika
|
výška |
starší dívky |
Skupina A |
Atletický stadion VUT Pod Palackého vrchem |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:30
|
Atletika
|
výška |
starší chlapci |
Skupina A |
Atletický stadion VUT Pod Palackého vrchem |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:30
|
Házená
|
turnaj družstev |
starší žákyně |
Pardubický kraj - Plzeňský kraj |
Hala SHC Maloměřice |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:30
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Jihomoravský kraj - Kraj Vysočina |
Hala Gymnázia Matyáše Lercha |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:30
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Olomoucký kraj - Zlínský kraj |
Dvojhala VUT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:30
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Moravskoslezský kraj - Liberecký kraj |
Basketbalová hala Rosnička |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:30
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Olomoucký kraj - Ústecký kraj |
Dvojhala VUT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:45
|
Atletika
|
100 m překážek |
starší dívky |
Rozběhy |
Atletický stadion VUT Pod Palackého vrchem |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
17:00
|
Florbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Plzeňský kraj "G" - Moravskoslezský kraj "G" |
VUT CESA Brno - dvojhala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
17:00
|
Florbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Kraj Vysočina "G" - Pardubický kraj "G" |
VUT CESA Brno - dvojhala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
17:00
|
Florbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Středočeský kraj "K" - Jihomoravský kraj"K" |
SH SportPoint Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
17:00
|
Florbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Královéhradecký kraj"K" - Olomoucký kraj "K" |
Hala - Integrovaná střední škola automobilní Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
17:00
|
Atletika
|
dálka |
mladší chlapci |
Skupina AB |
Atletický stadion VUT Pod Palackého vrchem |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
17:00
|
Baseball
|
turnaj družstev |
chlapci |
Moravskoslezský Kraj - Královéhradecký |
Městský baseballový stadion |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
17:00
|
Tenis
|
čtyřhra |
mladší dívky |
Středočeský kraj - Ústecký kraj |
Tenisové dvorce TC Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
17:00
|
Tenis
|
čtyřhra |
mladší dívky |
Olomoucký kraj - Plzeňský kraj |
Tenisové dvorce TC Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
17:00
|
Tenis
|
čtyřhra |
mladší dívky |
Vysočina - Pardubický kraj |
Tenisové dvorce TC Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
17:00
|
Tenis
|
čtyřhra |
mladší dívky |
Moravskoslezský kraj - Praha |
Tenisové dvorce TC Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
17:00
|
Tenis
|
čtyřhra |
starší chlapci |
Moravskoslezský kraj - Karlovarský kraj |
Tenisové dvorce TJ Start Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
17:00
|
Tenis
|
čtyřhra |
starší chlapci |
Olomoucký kraj - Liberecký kraj |
Tenisové dvorce TJ Start Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
17:00
|
Tenis
|
čtyřhra |
starší chlapci |
Královéhradecký kraj - Praha |
Tenisové dvorce TJ Start Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
17:00
|
Tenis
|
čtyřhra |
starší chlapci |
Pardubický kraj - Zlínský |
Tenisové dvorce TJ Start Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
17:00
|
Karate
|
kata team |
starší žáci a žákyně |
Královéhradecký kraj - Moravskoslezský kraj |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
17:05
|
Karate
|
kata team |
starší žáci a žákyně |
Olomoucký kraj - Karlovarský kraj |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
17:10
|
Házená
|
turnaj družstev |
starší žákyně |
Zlínský kraj - Liberecký kraj |
Hala SHC Maloměřice |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
17:10
|
Karate
|
kata team |
starší žáci a žákyně |
Moravskoslezský kraj - Jihomoravský kraj |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
17:15
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
turnaj chlapci |
Plzeňský kraj - Jihočeský kraj |
Městská sportovní hala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
17:15
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
turnaj chlapci |
Pardubický kraj - Královéhradecký kraj |
Městská sportovní hala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
17:15
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
turnaj chlapci |
Středočeský kraj - Moravskoslezský kraj |
Městská sportovní hala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
17:15
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
turnaj chlapci |
Hl. m. Praha - Jihomoravský kraj |
Městská sportovní hala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
17:15
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
turnaj chlapci |
Ústecký kraj - Zlínský kraj |
Městská sportovní hala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
17:15
|
Atletika
|
100 m překážek |
starší chlapci |
Semifinále |
Atletický stadion VUT Pod Palackého vrchem |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
17:15
|
Karate
|
kata team |
starší žáci a žákyně |
Olomoucký kraj - Plzeňský kraj |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
17:30
|
Fotbal
|
turnaj družstev |
U14 - chlapci |
O postup do čtvrtfinále Zlínský kraj - Vysočina |
FC Medlánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
17:30
|
Stolní tenis
|
družstva |
starší dívky |
Finále |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
17:30
|
Stolní tenis
|
družstva |
starší dívky |
Utkání o 3.místo |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
17:30
|
Stolní tenis
|
družstva |
starší chlapci |
Finále |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
17:30
|
Stolní tenis
|
družstva |
starší chlapci |
Jihomoravský kraj - Královehradecký kraj |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
17:45
|
Atletika
|
60 m |
mladší dívky |
Semifinále |
Atletický stadion VUT Pod Palackého vrchem |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
17:45
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Středočeský kraj - Jihočeský kraj |
Hala Gymnázia Matyáše Lercha |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
17:45
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Ústecký kraj - Pardubický kraj |
Dvojhala VUT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
17:45
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Kraj Vysočina - Hl. město Praha |
Basketbalová hala Rosnička |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
17:45
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Karlovarský kraj - Středočeský kraj |
Dvojhala VUT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
17:50
|
Házená
|
turnaj družstev |
starší žákyně |
Kraj Vysočina - Středočeský kraj |
Hala SHC Maloměřice |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
18:00
|
Atletika
|
60 m |
mladší chlapci |
Semifinále |
Atletický stadion VUT Pod Palackého vrchem |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
18:00
|
Atletika
|
výška |
starší dívky |
Skupina B |
Atletický stadion VUT Pod Palackého vrchem |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
18:00
|
Atletika
|
výška |
starší chlapci |
Skupina B |
Atletický stadion VUT Pod Palackého vrchem |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
18:15
|
Atletika
|
60 m |
starší dívky |
Semifinále |
Atletický stadion VUT Pod Palackého vrchem |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
18:30
|
Atletika
|
60 m |
starší chlapci |
Semifinále |
Atletický stadion VUT Pod Palackého vrchem |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
18:30
|
Házená
|
turnaj družstev |
starší žákyně |
Praha - Plzeňský kraj |
Hala SHC Maloměřice |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
18:45
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
turnaj dívky |
Pardubický kraj - Jihočeský kraj |
Městská sportovní hala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
18:45
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
turnaj dívky |
Olomoucký kraj - Kraj Vysočina |
Městská sportovní hala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
18:45
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
turnaj dívky |
Středočeský kraj - Zlínský kraj |
Městská sportovní hala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
18:45
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
turnaj dívky |
Plzeňský kraj - Liberecký kraj |
Městská sportovní hala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
18:45
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
turnaj dívky |
Ústecký kraj - Královéhradecký kraj |
Městská sportovní hala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
19:00
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Královehradecký kraj - Hl. město Praha |
Hala Gymnázia Matyáše Lercha |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
19:00
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Karlovarský kraj - Moravskoslezský kraj |
Dvojhala VUT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
19:00
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Jihočeský kraj - Pardubický kraj |
Basketbalová hala Rosnička |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
19:00
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Plzeňský kraj - Královehradecký kraj |
Dvojhala VUT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
20:15
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
turnaj dívky |
Jihomoravský kraj - Kraj Vysočina |
Městská sportovní hala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
20:15
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
turnaj dívky |
Zlínský kraj - Olomoucký kraj |
Městská sportovní hala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
20:15
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
turnaj dívky |
Karlovarský kraj - Ústecký kraj |
Městská sportovní hala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
20:15
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
turnaj dívky |
Liberecký kraj - Královéhradecký kraj |
Městská sportovní hala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
20:15
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
turnaj dívky |
Hl. m. Praha - Moravskoslezský kraj |
Městská sportovní hala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|