25. 06. 2017
Neděle
|
08:00
|
Florbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Karlovarský kraj "G" - Ústecký kraj "G" |
SH SportPoint Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
08:00
|
Florbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Olomoucký kraj "G" - Středočeský kraj "G" |
Hala - Integrovaná střední škola automobilní Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
08:00
|
Florbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Liberecký kraj "K" - Moravskoslezský kraj "K" |
VUT CESA Brno - dvojhala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
08:00
|
Florbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Karlovarský kraj"K" - Zlínský kraj"K" |
VUT CESA Brno - dvojhala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
08:30
|
Tenis
|
dvouhra |
mladší chlapci |
Brašna - Leipner |
Tenisové dvorce TC Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
08:30
|
Tenis
|
dvouhra |
mladší chlapci |
Blumajer - Filip |
Tenisové dvorce TC Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
08:30
|
Tenis
|
dvouhra |
mladší chlapci |
Laštovička - Jedlička |
Tenisové dvorce TC Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
08:30
|
Tenis
|
dvouhra |
mladší chlapci |
Brunclík - Novák |
Tenisové dvorce TC Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
08:30
|
Tenis
|
dvouhra |
mladší chlapci |
Vrtěna - Hanzelín |
Tenisové dvorce TC Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
08:30
|
Tenis
|
dvouhra |
mladší chlapci |
Doubek - Hrazdil |
Tenisové dvorce TC Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
08:30
|
Tenis
|
dvouhra |
mladší chlapci |
Fedasko - Vrba |
Tenisové dvorce TC Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
08:30
|
Tenis
|
dvouhra |
mladší chlapci |
Menšík - volný los |
Tenisové dvorce TC Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
08:30
|
Tenis
|
dvouhra |
mladší chlapci |
Petr - volný los |
Tenisové dvorce TC Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
08:30
|
Tenis
|
dvouhra |
mladší chlapci |
Rouchal - volný los |
Tenisové dvorce TC Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
08:30
|
Tenis
|
dvouhra |
mladší chlapci |
Pazdera - volný los |
Tenisové dvorce TC Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
08:30
|
Tenis
|
dvouhra |
starší chlapci |
Jurajda - volný los |
Tenisové dvorce TJ Start Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
08:30
|
Tenis
|
dvouhra |
starší chlapci |
Klír - Lisa |
Tenisové dvorce TJ Start Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
08:30
|
Tenis
|
dvouhra |
starší chlapci |
Palán - Novák |
Tenisové dvorce TJ Start Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
08:30
|
Tenis
|
dvouhra |
starší chlapci |
Křížek - Veigert |
Tenisové dvorce TJ Start Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
08:30
|
Tenis
|
dvouhra |
starší chlapci |
Burian - volný los |
Tenisové dvorce TJ Start Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
08:30
|
Tenis
|
dvouhra |
starší chlapci |
Čech - Nápravník |
Tenisové dvorce TJ Start Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
08:30
|
Tenis
|
dvouhra |
starší chlapci |
Alan - Janoušek |
Tenisové dvorce TJ Start Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
08:30
|
Tenis
|
dvouhra |
starší chlapci |
Kračman - Mališ |
Tenisové dvorce TJ Start Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
08:30
|
Tenis
|
dvouhra |
starší chlapci |
Baum - Válek |
Tenisové dvorce TJ Start Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
08:30
|
Tenis
|
dvouhra |
starší chlapci |
Šlapák - Jadlovský |
Tenisové dvorce TJ Start Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
08:30
|
Tenis
|
dvouhra |
starší chlapci |
Fáček - Zeithamel |
Tenisové dvorce TJ Start Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
08:30
|
Tenis
|
dvouhra |
starší chlapci |
Otypka - volný los |
Tenisové dvorce TJ Start Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
08:30
|
Tenis
|
dvouhra |
starší chlapci |
Zapletal - Hovorka |
Tenisové dvorce TJ Start Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
08:30
|
Tenis
|
dvouhra |
starší chlapci |
Padevět - Kratochvíl |
Tenisové dvorce TJ Start Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
08:30
|
Tenis
|
dvouhra |
starší chlapci |
Machala - Hertl |
Tenisové dvorce TJ Start Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
08:30
|
Tenis
|
dvouhra |
starší chlapci |
Hauge - volný los |
Tenisové dvorce TJ Start Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Sportovní střelba
|
vzduchová pistole (VzPi 40) |
dorostenky |
Zahájení souteže VzPi40 |
Brno - Výstaviště, pavilon H |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Sportovní střelba
|
vzduchová pistole (VzPi 40) |
dorostenci |
Zahájení soutěže VzPi40 |
Brno - Výstaviště, pavilon H |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
turnaj chlapci |
Královéhradecký kraj - Středočeský kraj |
Městská sportovní hala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
turnaj chlapci |
Jihočeský kraj - Pardubický kraj |
Městská sportovní hala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
turnaj chlapci |
Karlovarský kraj - Plzeňský kraj |
Městská sportovní hala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
turnaj chlapci |
Ústecký kraj - Olomoucký kraj |
Městská sportovní hala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
turnaj chlapci |
Liberecký kraj - Kraj Vysočina |
Městská sportovní hala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Florbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Plzeňský kraj "G" - Jihočeský kraj "G" |
SH SportPoint Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Florbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Kraj Vysočina "G" - Liberecký kraj "G" |
Hala - Integrovaná střední škola automobilní Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Florbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Středočeský kraj "K" - Pardubický kraj "K" |
VUT CESA Brno - dvojhala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Florbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Královéhradecký kraj"K" - Hlavní město Praha "K" |
VUT CESA Brno - dvojhala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Plavání
|
synchronizované plavání - figury |
dívky |
Finále |
Městský plavecký stadion Lužánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Jihočeský kraj - Královehradecký kraj |
Hala Gymnázia Matyáše Lercha |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Pardubický kraj - Karlovarský kraj |
Dvojhala VUT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Hl. město Praha - Jihočeský kraj |
Basketbalová hala Rosnička |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Středočeský kraj - Plzeňský kraj |
Dvojhala VUT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Stolní tenis
|
družstva |
mladší dívky |
Moravskoslezský kraj - volný los |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina
|
|
09:00
|
Stolní tenis
|
družstva |
mladší dívky |
Karlovarský kraj - Liberecký kraj |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Stolní tenis
|
družstva |
mladší dívky |
H. Praha - Jihočeský kraj |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Stolní tenis
|
družstva |
mladší dívky |
Jihomoravský kraj - Pardubický kraj |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Stolní tenis
|
družstva |
mladší dívky |
Plzeňský kraj - volný los |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina
|
|
09:00
|
Stolní tenis
|
družstva |
mladší dívky |
Olomoucký kraj - Královéhradecký kraj |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Stolní tenis
|
družstva |
mladší dívky |
Středočeský kraj - Ústecký kraj |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Stolní tenis
|
družstva |
mladší dívky |
volný los - Zlínský kraj |
Atletický stadion a lesopark u Antrophosu |
Startovní listina
|
|
09:00
|
Stolní tenis
|
družstva |
mladší chlapci |
volný los - Zlínský kraj |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina
|
|
09:00
|
Stolní tenis
|
družstva |
mladší chlapci |
Jihomoravský kraj - volný los |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina
|
|
09:00
|
Stolní tenis
|
družstva |
mladší chlapci |
Plzeňský kraj - Vysočina |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Stolní tenis
|
družstva |
mladší chlapci |
H. Praha - Ústecký kraj |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Stolní tenis
|
družstva |
mladší chlapci |
Moravskoslezský kraj - Karlovarský kraj |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Stolní tenis
|
družstva |
mladší chlapci |
Liberecký kraj - Středočeský kraj |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Stolní tenis
|
družstva |
mladší chlapci |
Olomoucký kraj - Jihočeský kraj |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Stolní tenis
|
družstva |
mladší chlapci |
Královéhradecký kraj - Pardubický kraj |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Tenis
|
dvouhra |
starší dívky |
Mandelíková - volný los |
Tenisové dvorce TJ Start Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Tenis
|
dvouhra |
starší dívky |
Křepinská - Michnová |
Tenisové dvorce TJ Start Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Tenis
|
dvouhra |
starší dívky |
Hrubanová - Kmínková |
Tenisové dvorce TJ Start Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Tenis
|
dvouhra |
starší dívky |
Hrádková - Panchartek |
Tenisové dvorce TJ Start Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Tenis
|
dvouhra |
starší dívky |
Nosková - volný los |
Tenisové dvorce TJ Start Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Tenis
|
dvouhra |
starší dívky |
Zýtová - Hertlová |
Tenisové dvorce TJ Start Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Tenis
|
dvouhra |
starší dívky |
Planková - Abeldinová |
Tenisové dvorce TJ Start Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Tenis
|
dvouhra |
starší dívky |
Šalková - Palicová |
Tenisové dvorce TJ Start Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Tenis
|
dvouhra |
starší dívky |
Jindrová - Vondráková |
Tenisové dvorce TJ Start Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Tenis
|
dvouhra |
starší dívky |
Gaenerová - Altrichterová |
Tenisové dvorce TJ Start Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Tenis
|
dvouhra |
starší dívky |
Augustinová - Křenková |
Tenisové dvorce TJ Start Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Tenis
|
dvouhra |
starší dívky |
Hrdinková - volný los |
Tenisové dvorce TJ Start Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Tenis
|
dvouhra |
starší dívky |
Moravcová - Horská |
Tenisové dvorce TJ Start Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Tenis
|
dvouhra |
starší dívky |
Kubíková - Gajdošová |
Tenisové dvorce TJ Start Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Tenis
|
dvouhra |
starší dívky |
Vetráková - Ondroušková |
Tenisové dvorce TJ Start Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Tenis
|
dvouhra |
starší dívky |
Kněžková - volný los |
Tenisové dvorce TJ Start Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:45
|
Badminton
|
smíšená čtyřhra |
U15 |
Jihomoravský kraj - volný los |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina
|
|
09:45
|
Badminton
|
smíšená čtyřhra |
U15 |
Ústecký kraj - Zlínský kraj |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:45
|
Badminton
|
smíšená čtyřhra |
U15 |
Plzeňský kraj - Středočeský kraj |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:45
|
Badminton
|
smíšená čtyřhra |
U15 |
Královéhradecký kraj - Karlovarský kraj |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:45
|
Badminton
|
smíšená čtyřhra |
U15 |
Pardubický kraj - volný los |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina
|
|
09:45
|
Badminton
|
smíšená čtyřhra |
U15 |
Liberecký kraj - Praha, hlavní město |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:45
|
Badminton
|
smíšená čtyřhra |
U15 |
Jihočeský kraj - Olomoucký kraj |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:45
|
Badminton
|
smíšená čtyřhra |
U15 |
Vysočina - Plzeňský kraj |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:00
|
Florbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Jihomoravský kraj "G" - Královéhradecký kraj "G" |
SH SportPoint Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:00
|
Florbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Hlavní město Praha "G" - Zlínský kraj "G" |
Hala - Integrovaná střední škola automobilní Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:00
|
Florbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Ústecký kraj "K" - Kraj Vysočina "K" |
VUT CESA Brno - dvojhala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:00
|
Florbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Plzeňský kraj "K" - Jihočeský kraj "K" |
VUT CESA Brno - dvojhala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:00
|
Fotbal
|
turnaj družstev |
U14 - chlapci |
Jihomoravský kraj - Karlovarský kraj |
SK Řečkovice |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:00
|
Fotbal
|
turnaj družstev |
U14 - chlapci |
Liberecký kraj - Jihočeský kraj |
FC Medlánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:00
|
Fotbal
|
turnaj družstev |
U14 - chlapci |
Zlínský kraj - Olomoucký kraj |
TJ Start Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:00
|
Baseball
|
turnaj družstev |
chlapci |
Moravskoslezský kraj-Liberecký kraj |
Městský baseballový stadion |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:00
|
Baseball
|
turnaj družstev |
chlapci |
Jihomoravský kraj - Pardubický kraj |
Baseballové hřiště Kraví Hora |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:00
|
Tenis
|
dvouhra |
mladší chlapci |
Opluštil - Houdek |
Tenisové dvorce TC Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:00
|
Tenis
|
dvouhra |
mladší chlapci |
Patyk - Mojžíš |
Tenisové dvorce TC Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:00
|
Tenis
|
dvouhra |
mladší chlapci |
Vintera - Douda |
Tenisové dvorce TC Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:00
|
Tenis
|
dvouhra |
mladší chlapci |
Fáček - Kubátko |
Tenisové dvorce TC Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:00
|
Tenis
|
dvouhra |
mladší chlapci |
Vacula - Jecho |
Tenisové dvorce TC Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:10
|
Moderní gymnastika
|
volná sestava bez náčiní |
Naděje mladší |
Závod |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:10
|
Moderní gymnastika
|
volná sestava se švihadlem |
Naděje mladší |
Závod |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:10
|
Moderní gymnastika
|
volná sestava s obručí |
Naděje mladší |
Závod |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:15
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Hl. město Praha - Kraj Vysočina |
Hala Gymnázia Matyáše Lercha |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:15
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Moravskoslezský kraj - Zlínský kraj |
Dvojhala VUT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:15
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Pardubický kraj - Liberecký kraj |
Basketbalová hala Rosnička |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:15
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Královehradecký kraj - Ústecký kraj |
Dvojhala VUT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:20
|
Badminton
|
smíšená čtyřhra |
U15 |
Olomoucký kraj - Moravskoslezský kraj |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:20
|
Badminton
|
smíšená čtyřhra |
U15 |
Vysočina - Středočeský kraj |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:20
|
Badminton
|
smíšená čtyřhra |
U15 |
Plzeňský kraj - Královéhradecký kraj |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:20
|
Badminton
|
smíšená čtyřhra |
U15 |
Pardubický kraj - volný los |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina
|
|
10:20
|
Badminton
|
smíšená čtyřhra |
U15 |
Ústecký kraj - Jihomoravský kraj |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:20
|
Badminton
|
smíšená čtyřhra |
U15 |
Liberecký kraj - Praha, hlavní město |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:20
|
Badminton
|
smíšená čtyřhra |
U15 |
Zlínský kraj - Jihočeský kraj |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:20
|
Badminton
|
smíšená čtyřhra |
U15 |
Jihomoravský kraj - Ústecký kraj |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:20
|
Badminton
|
smíšená čtyřhra |
U15 |
Moravskoslezský kraj - volný los |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina
|
|
10:30
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
turnaj chlapci |
Moravskoslezský kraj - Královéhradecký kraj |
Městská sportovní hala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:30
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
turnaj chlapci |
Středočeský kraj - Plzeňský kraj |
Městská sportovní hala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:30
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
turnaj chlapci |
Liberecký kraj - Olomoucký kraj |
Městská sportovní hala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:30
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
turnaj chlapci |
Zlínský kraj - Jihomoravský kraj |
Městská sportovní hala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:30
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
turnaj chlapci |
Hl. m. Praha - Ústecký kraj |
Městská sportovní hala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:30
|
Tenis
|
dvouhra |
mladší dívky |
Pávková - volný los |
Tenisové dvorce TC Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:30
|
Tenis
|
dvouhra |
mladší dívky |
Willanderová - Heiderová |
Tenisové dvorce TC Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:30
|
Tenis
|
dvouhra |
mladší dívky |
Fiedlerová - Smékalová |
Tenisové dvorce TC Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:30
|
Tenis
|
dvouhra |
mladší dívky |
Hrabalová - Šmejkalová |
Tenisové dvorce TC Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:30
|
Tenis
|
dvouhra |
mladší dívky |
Havlová - volný los |
Tenisové dvorce TC Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:30
|
Tenis
|
dvouhra |
mladší dívky |
Přecechtělová - Kareisová |
Tenisové dvorce TC Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:30
|
Tenis
|
dvouhra |
mladší dívky |
Jiříková - Říhová |
Tenisové dvorce TC Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:30
|
Tenis
|
dvouhra |
mladší dívky |
Bajerová - Látalová |
Tenisové dvorce TC Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:30
|
Tenis
|
dvouhra |
mladší dívky |
Tomanková - Maršálková |
Tenisové dvorce TC Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:30
|
Tenis
|
dvouhra |
mladší dívky |
Mičocová - Roháčová |
Tenisové dvorce TC Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:30
|
Tenis
|
dvouhra |
mladší dívky |
Šimonovská - Grünová |
Tenisové dvorce TC Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:30
|
Tenis
|
dvouhra |
mladší dívky |
Odehnalová - volný los |
Tenisové dvorce TC Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:30
|
Tenis
|
dvouhra |
mladší dívky |
Paterová - Drozdová |
Tenisové dvorce TC Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:30
|
Tenis
|
dvouhra |
mladší dívky |
Marnová - Kubíčková |
Tenisové dvorce TC Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:30
|
Tenis
|
dvouhra |
mladší dívky |
Nováková - Charvátová |
Tenisové dvorce TC Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:30
|
Tenis
|
dvouhra |
mladší dívky |
Havlíčková - volný los |
Tenisové dvorce TC Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:30
|
Stolní tenis
|
družstva |
starší dívky |
H. Praha - Jihomoravský kraj |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:30
|
Stolní tenis
|
družstva |
starší chlapci |
Královéhradecký kraj - volný los |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina
|
|
10:30
|
Stolní tenis
|
družstva |
starší dívky |
Olomoucký kraj - Pardubický kraj |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:30
|
Stolní tenis
|
družstva |
starší chlapci |
Olomoucký kraj - Plzeňský kraj |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:30
|
Stolní tenis
|
družstva |
starší dívky |
Vysočina - Plzeňský kraj |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:30
|
Stolní tenis
|
družstva |
starší chlapci |
Ústecký kraj - Karlovarský kraj |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:30
|
Stolní tenis
|
družstva |
starší dívky |
Královehradecký kraj - Liberecký kraj |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:30
|
Stolní tenis
|
družstva |
starší chlapci |
Pardubický kraj - H. Praha |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:30
|
Stolní tenis
|
družstva |
starší dívky |
Jihočeský kraj - Moravskoslezský kraj |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:30
|
Stolní tenis
|
družstva |
starší dívky |
Zlínský kraj - Karlovarský kraj |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:30
|
Stolní tenis
|
družstva |
starší chlapci |
Zlínský kraj - Středočeský kraj |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:30
|
Stolní tenis
|
družstva |
starší chlapci |
Liberecký kraj - Jihomoravský kraj |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:30
|
Stolní tenis
|
družstva |
starší chlapci |
Jihočeský kraj - Vysočina |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:30
|
Stolní tenis
|
družstva |
starší chlapci |
volný los - Moravskoslezský kraj |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina
|
|
10:30
|
Stolní tenis
|
družstva |
mladší chlapci |
Plzeňský kraj - volný los |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina
|
|
10:55
|
Cyklistika
|
MTB XCO |
žákyně |
Finále |
Atletický stadion a lesopark u Antrophosu |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:55
|
Cyklistika
|
MTB XCO |
žáci |
Finále |
Atletický stadion a lesopark u Antrophosu |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:00
|
Triatlon
|
závod jednotlivců |
starší žákyně |
závod |
Brněnská přehrada - hotel Santon |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:00
|
Triatlon
|
závod jednotlivců |
starší žáci |
závod |
Brněnská přehrada - hotel Santon |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:00
|
Florbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Karlovarský kraj "G" - Moravskoslezský kraj "G" |
SH SportPoint Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:00
|
Florbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Olomoucký kraj "G" - Pardubický kraj "G" |
Hala - Integrovaná střední škola automobilní Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:00
|
Florbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Liberecký kraj "K" - Jihomoravský kraj"K" |
VUT CESA Brno - dvojhala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:00
|
Florbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Karlovarský kraj"K" - Olomoucký kraj "K" |
VUT CESA Brno - dvojhala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:10
|
Badminton
|
smíšená čtyřhra |
U15 |
Pardubický kraj - Praha, hlavní město |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:10
|
Badminton
|
smíšená čtyřhra |
U15 |
Jihočeský kraj - Karlovarský kraj |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:10
|
Badminton
|
smíšená čtyřhra |
U15 |
Plzeňský kraj - Královéhradecký kraj |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:14
|
Stolní tenis
|
družstva |
starší dívky |
Ústecký kraj - volný los |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina
|
|
11:15
|
Fotbal
|
turnaj družstev |
U14 - chlapci |
Moravskoslezský kraj - Ústecký kraj |
SK Řečkovice |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:15
|
Fotbal
|
turnaj družstev |
U14 - chlapci |
Pardubický kraj - Plzeňský kraj |
FC Medlánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:15
|
Fotbal
|
turnaj družstev |
U14 - chlapci |
Středočeský kraj - Královehradecký kraj |
TJ Start Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:20
|
Badminton
|
dvouhra |
U15 - dívky |
Praha, hlavní město - Pardubický kraj |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:30
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Jihomoravský kraj - Středočeský kraj |
Hala Gymnázia Matyáše Lercha |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:30
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Olomoucký kraj - Ústecký kraj |
Dvojhala VUT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:30
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Moravskoslezský kraj - Kraj Vysočina |
Basketbalová hala Rosnička |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:30
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Olomoucký kraj - Karlovarský kraj |
Dvojhala VUT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:35
|
Badminton
|
smíšená čtyřhra |
U15 |
Středočeský kraj - Moravskoslezský kraj |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:35
|
Badminton
|
smíšená čtyřhra |
U15 |
Pardubický kraj - Královéhradecký kraj |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:35
|
Badminton
|
smíšená čtyřhra |
U15 |
Praha, hlavní město - Jihomoravský kraj |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:35
|
Badminton
|
smíšená čtyřhra |
U15 |
Moravskoslezský kraj - Jihočeský kraj |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:45
|
Cyklistika
|
MTB XCO |
kadetky |
Finále |
Atletický stadion a lesopark u Antrophosu |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:45
|
Cyklistika
|
MTB XCO |
kadeti |
Finále |
Atletický stadion a lesopark u Antrophosu |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:45
|
Badminton
|
smíšená čtyřhra |
U15 |
Jihomoravský kraj - Plzeňský kraj |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:45
|
Badminton
|
smíšená čtyřhra |
U15 |
Jihočeský kraj - Pardubický kraj |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:45
|
Badminton
|
smíšená čtyřhra |
U15 |
Středočeský kraj - Pardubický kraj |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:50
|
Badminton
|
dvouhra |
U15 - chlapci |
Královéhradecký kraj - Karlovarský kraj |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:50
|
Badminton
|
dvouhra |
U15 - dívky |
Olomoucký kraj - Vysočina |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:50
|
Badminton
|
dvouhra |
U15 - chlapci |
Středočeský kraj - Jihočeský kraj |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:50
|
Badminton
|
smíšená čtyřhra |
U15 |
Moravskoslezský kraj - Praha, hlavní město |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
turnaj dívky |
Středočeský kraj - Olomoucký kraj |
Městská sportovní hala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
turnaj dívky |
Kraj Vysočina - Zlínský kraj |
Městská sportovní hala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
turnaj dívky |
Pardubický kraj - Jihomoravský kraj |
Městská sportovní hala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
turnaj dívky |
Ústecký kraj - Hl. m. Praha |
Městská sportovní hala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
turnaj dívky |
Moravskoslezský kraj - Plzeňský kraj |
Městská sportovní hala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Florbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Ústecký kraj "G" - Plzeňský kraj "G" |
SH SportPoint Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Florbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Středočeský kraj "G" - Kraj Vysočina "G" |
Hala - Integrovaná střední škola automobilní Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Florbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Moravskoslezský kraj "K" - Středočeský kraj "K" |
VUT CESA Brno - dvojhala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Florbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Zlínský kraj"K" - Královéhradecký kraj"K" |
VUT CESA Brno - dvojhala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Baseball
|
turnaj družstev |
chlapci |
Kraj Vysočina - Královéhradecký kraj |
Městský baseballový stadion |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:00
|
Baseball
|
turnaj družstev |
chlapci |
Hl. m. Praha - Ústecký kraj |
Baseballové hřiště Kraví Hora |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:10
|
Badminton
|
dvouhra |
U15 - chlapci |
Vysočina - Olomoucký kraj |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:10
|
Badminton
|
dvouhra |
U15 - chlapci |
Jihočeský kraj - Jihomoravský kraj |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:10
|
Badminton
|
dvouhra |
U15 - dívky |
Liberecký kraj - Královéhradecký kraj |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:20
|
Badminton
|
dvouhra |
U15 - dívky |
Jihomoravský kraj - Vysočina |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:20
|
Badminton
|
dvouhra |
U15 - dívky |
Středočeský kraj - Moravskoslezský kraj |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:20
|
Badminton
|
dvouhra |
U15 - dívky |
Plzeňský kraj - Pardubický kraj |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:30
|
Triatlon
|
závod jednotlivců |
dorostenky |
závod |
Brněnská přehrada - hotel Santon |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:30
|
Triatlon
|
závod jednotlivců |
dorostenci |
závod |
Brněnská přehrada - hotel Santon |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:30
|
Stolní tenis
|
družstva |
mladší chlapci |
Jihomoravský kraj - Vysočina |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:30
|
Stolní tenis
|
družstva |
mladší dívky |
Moravskoslezský kraj - Liberecký kraj |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:30
|
Stolní tenis
|
družstva |
mladší chlapci |
Moravskoslezský kraj - Jihočeský kraj |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:30
|
Stolní tenis
|
družstva |
mladší dívky |
Jihočeský kraj - Pardubický kraj |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:30
|
Stolní tenis
|
družstva |
mladší chlapci |
Královehradecký kraj - Středočeský kraj |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:30
|
Stolní tenis
|
družstva |
mladší dívky |
Plzeňský kraj - Královéhradecký kraj |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:30
|
Stolní tenis
|
družstva |
mladší chlapci |
H. Praha - Zlínský kraj |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:30
|
Stolní tenis
|
družstva |
mladší dívky |
Ústecký kraj - Zlínský kraj |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:30
|
Stolní tenis
|
družstva |
starší dívky |
Středočeský kraj - volný los |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina
|
|
12:30
|
Stolní tenis
|
družstva |
mladší chlapci |
Karlovarský kraj - Olomoucký kraj |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:30
|
Stolní tenis
|
družstva |
mladší chlapci |
Pardubický kraj - Liberecký kraj |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:30
|
Stolní tenis
|
družstva |
mladší dívky |
volný los - Karlovarský kraj |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina
|
|
12:30
|
Stolní tenis
|
družstva |
mladší chlapci |
Ústecký kraj - volný los |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina
|
|
12:30
|
Stolní tenis
|
družstva |
mladší dívky |
H. Praha - Jihomoravský kraj |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina
|
|
12:30
|
Stolní tenis
|
družstva |
mladší dívky |
volný los - Olomoucký kraj |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina
|
|
12:30
|
Stolní tenis
|
družstva |
mladší dívky |
Středočeský kraj - volný los |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina
|
|
12:30
|
Badminton
|
dvouhra |
U15 - chlapci |
Středočeský kraj - Ústecký kraj |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:30
|
Badminton
|
dvouhra |
U15 - chlapci |
Praha, hlavní město - Liberecký kraj |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:30
|
Stolní tenis
|
družstva |
starší dívky |
H. Praha - volný los |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina
|
|
12:30
|
Badminton
|
dvouhra |
U15 - chlapci |
Pardubický kraj - Zlínský kraj |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:30
|
Badminton
|
dvouhra |
U15 - chlapci |
Moravskoslezský kraj - Praha, hlavní město |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:30
|
Badminton
|
dvouhra |
U15 - dívky |
Moravskoslezský kraj - Zlínský kraj |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:30
|
Badminton
|
dvouhra |
U15 - dívky |
Ústecký kraj - Jihočeský kraj |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:30
|
Badminton
|
dvouhra |
U15 - dívky |
Praha, hlavní město - Královéhradecký kraj |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:30
|
Badminton
|
dvouhra |
U15 - dívky |
Plzeňský kraj - Zlínský kraj |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:30
|
Badminton
|
dvouhra |
U15 - chlapci |
Pardubický kraj - Olomoucký kraj |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:30
|
Badminton
|
dvouhra |
U15 - chlapci |
Vysočina - Zlínský kraj |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:30
|
Badminton
|
dvouhra |
U15 - chlapci |
Moravskoslezský kraj - Královéhradecký kraj |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:30
|
Badminton
|
dvouhra |
U15 - dívky |
Jihočeský kraj - Jihomoravský kraj |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:30
|
Badminton
|
dvouhra |
U15 - dívky |
Liberecký kraj - Olomoucký kraj |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:45
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Královehradecký kraj - Liberecký kraj |
Hala Gymnázia Matyáše Lercha |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:45
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Karlovarský kraj - Plzeňský kraj |
Dvojhala VUT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:45
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Jihočeský kraj - Jihomoravský kraj |
Basketbalová hala Rosnička |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:45
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Plzeňský kraj - Zlínský kraj |
Dvojhala VUT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:00
|
Florbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Jihočeský kraj "G" - Jihomoravský kraj "G" |
SH SportPoint Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:00
|
Florbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Liberecký kraj "G" - Hlavní město Praha "G" |
Hala - Integrovaná střední škola automobilní Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:00
|
Florbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Pardubický kraj "K" - Ústecký kraj "K" |
VUT CESA Brno - dvojhala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:00
|
Florbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Hlavní město Praha "K" - Plzeňský kraj "K" |
VUT CESA Brno - dvojhala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:00
|
Sportovní střelba
|
vzduchová pistole (VzPi 40) |
dorostenky |
Finále |
Brno - Výstaviště, pavilon H |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:00
|
Jachting
|
lodní třída Optimist |
dívky |
Rozjížďky |
Brněnská přehrada - TJ Lodní sporty Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:00
|
Jachting
|
lodní třída Optimist |
chlapci |
Rozjížďky |
Brněnská přehrada - TJ Lodní sporty Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:00
|
Jachting
|
lodní třída RS Feva |
smíšená kateorie |
Rozjížďky |
Brněnská přehrada - TJ Lodní sporty Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:10
|
Badminton
|
dvouhra |
U15 - chlapci |
Karlovarský kraj - Plzeňský kraj |
Atletický stadion VUT Pod Palackého vrchem |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:10
|
Badminton
|
dvouhra |
U15 - dívky |
Ústecký kraj - Karlovarský kraj |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:10
|
Badminton
|
dvouhra |
U15 - dívky |
Středočeský kraj - Karlovarský kraj |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:10
|
Badminton
|
dvouhra |
U15 - chlapci |
Ústecký kraj - Plzeňský kraj |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:30
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
turnaj dívky |
Zlínský kraj - Pardubický kraj |
Městská sportovní hala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:30
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
turnaj dívky |
Olomoucký kraj - Jihočeský kraj |
Městská sportovní hala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:30
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
turnaj dívky |
Plzeňský kraj - Karlovarský kraj |
Městská sportovní hala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:30
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
turnaj dívky |
Ústecký kraj - Liberecký kraj |
Městská sportovní hala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:30
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
turnaj dívky |
Hl. m. Praha - Královéhradecký kraj |
Městská sportovní hala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:30
|
Plavání
|
synchronizované plavání - sólo |
dívky |
Finále |
Městský plavecký stadion Lužánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:30
|
Badminton
|
dvouhra |
U15 - chlapci |
Jihomoravský kraj - Liberecký kraj |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:45
|
Badminton
|
smíšená čtyřhra |
U15 |
Jihočeský kraj - Jihomoravský kraj |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:45
|
Badminton
|
smíšená čtyřhra |
U15 |
Pardubický kraj - Praha, hlavní město |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:45
|
Badminton
|
smíšená čtyřhra |
U15 |
Pardubický kraj - Plzeňský kraj |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Florbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Královéhradecký kraj "G" - Moravskoslezský kraj "G" |
SH SportPoint Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Florbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Zlínský kraj "G" - Pardubický kraj "G" |
Hala - Integrovaná střední škola automobilní Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Florbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Kraj Vysočina "K" - Jihomoravský kraj"K" |
VUT CESA Brno - dvojhala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Florbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Jihočeský kraj "K" - Olomoucký kraj "K" |
VUT CESA Brno - dvojhala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Kraj Vysočina - Jihočeský kraj |
Hala Gymnázia Matyáše Lercha |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Zlínský kraj - Pardubický kraj |
Dvojhala VUT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Liberecký kraj - Hl. město Praha |
Basketbalová hala Rosnička |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Ústecký kraj - Středočeský kraj |
Dvojhala VUT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Baseball
|
turnaj družstev |
chlapci |
Liberecký kraj - Středočeský kraj |
Městský baseballový stadion |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Baseball
|
turnaj družstev |
chlapci |
Pardubický kraj - Plzeňský kraj |
Baseballové hřiště Kraví Hora |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Stolní tenis
|
družstva |
starší dívky |
Středočeský kraj - Jihomoravský kraj |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Stolní tenis
|
družstva |
starší dívky |
Ústecký kraj - Zlínský kraj |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Stolní tenis
|
družstva |
starší dívky |
Olomoucký kraj - Plzeňský kraj |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Stolní tenis
|
družstva |
starší dívky |
Královehradecký kraj - Moravskoslezský kraj |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Stolní tenis
|
družstva |
starší chlapci |
Královehradecký kraj - Plzeňský kraj |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Stolní tenis
|
družstva |
starší chlapci |
Ústecký kraj - H. Praha |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Stolní tenis
|
družstva |
starší chlapci |
Zlínský kraj - Jihomoravský kraj |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Stolní tenis
|
družstva |
starší chlapci |
Jihočeský kraj - Moravskoslezský kraj |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Stolní tenis
|
družstva |
starší chlapci |
volný los - Olomoucký kraj |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina
|
|
14:00
|
Stolní tenis
|
družstva |
starší dívky |
Vysočina - Pardubický kraj |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Stolní tenis
|
družstva |
starší dívky |
Liberecký kraj - Jihočeský kraj |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Stolní tenis
|
družstva |
starší dívky |
Karlovarský kraj - volný los |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina
|
|
14:00
|
Stolní tenis
|
družstva |
starší chlapci |
Karlovarský kraj - Pardubický kraj |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Stolní tenis
|
družstva |
starší chlapci |
Středočeský kraj - Liberecký kraj |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Stolní tenis
|
družstva |
starší chlapci |
Vysočina - volný los |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina
|
|
14:15
|
Gymnastika
|
víceboj jednotlivců |
dívky |
Finále |
Gymnastická hala TJ Sokol Brno I |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:15
|
Gymnastika
|
víceboj družstev |
dívky |
Finále |
Gymnastická hala TJ Sokol Brno I |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:17
|
Badminton
|
smíšená čtyřhra |
U15 |
Moravskoslezský kraj - Středočeský kraj |
Badmintonová hala SPRINT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:27
|
Stolní tenis
|
dvouhra |
mladší chlapci |
Skupina A |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina
|
|
14:28
|
Stolní tenis
|
dvouhra |
mladší chlapci |
Skupina B |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina
|
|
14:29
|
Stolní tenis
|
dvouhra |
mladší chlapci |
Skupina C |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina
|
|
14:30
|
Moderní gymnastika
|
volná sestava s obručí |
Naděje starší |
Závod |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:30
|
Moderní gymnastika
|
volná sestava s kuželi |
Naděje starší |
Závod |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:30
|
Moderní gymnastika
|
volná sestava s míčem |
Naděje starší |
Závod |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:30
|
Moderní gymnastika
|
volná sestava se stuhou |
Naděje starší |
Závod |
Hala TJ Tesla Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:31
|
Stolní tenis
|
dvouhra |
mladší chlapci |
Skupina D |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina
|
|
14:32
|
Stolní tenis
|
dvouhra |
mladší chlapci |
Skupina E |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina
|
|
14:32
|
Stolní tenis
|
dvouhra |
mladší chlapci |
Skupina F |
Atletický stadion a lesopark u Antrophosu |
Startovní listina
|
|
14:33
|
Stolní tenis
|
dvouhra |
mladší chlapci |
Skupina G |
Atletický stadion a lesopark u Antrophosu |
Startovní listina
|
|
14:34
|
Stolní tenis
|
dvouhra |
mladší chlapci |
Skupina H |
Atletický stadion a lesopark u Antrophosu |
Startovní listina
|
|
14:41
|
Stolní tenis
|
dvouhra |
mladší dívky |
Skupina A |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina
|
|
14:43
|
Stolní tenis
|
dvouhra |
mladší dívky |
Skupina B |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina
|
|
14:44
|
Stolní tenis
|
dvouhra |
mladší dívky |
Skupina C |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina
|
|
14:45
|
Stolní tenis
|
dvouhra |
mladší dívky |
Skupina D |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina
|
|
14:46
|
Stolní tenis
|
dvouhra |
mladší dívky |
Skupina E |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina
|
|
14:47
|
Stolní tenis
|
dvouhra |
mladší dívky |
Skupina F |
Atletický stadion a lesopark u Antrophosu |
Startovní listina
|
|
14:48
|
Stolní tenis
|
dvouhra |
mladší dívky |
Skupina G |
Atletický stadion a lesopark u Antrophosu |
Startovní listina
|
|
14:48
|
Stolní tenis
|
dvouhra |
mladší dívky |
Skupina H |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina
|
|
14:53
|
Stolní tenis
|
dvouhra |
starší dívky |
Skupina A |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina
|
|
14:55
|
Stolní tenis
|
dvouhra |
starší dívky |
Skupina B |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina
|
|
14:56
|
Stolní tenis
|
dvouhra |
starší dívky |
Skupina C |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina
|
|
14:57
|
Stolní tenis
|
dvouhra |
starší dívky |
Skupina D |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina
|
|
14:58
|
Stolní tenis
|
dvouhra |
starší dívky |
Skupina E |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina
|
|
14:59
|
Stolní tenis
|
dvouhra |
starší dívky |
Skupina F |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina
|
|
15:00
|
Florbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Karlovarský kraj "G" - Plzeňský kraj "G" |
SH SportPoint Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:00
|
Florbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Olomoucký kraj "G" - Kraj Vysočina "G" |
Hala - Integrovaná střední škola automobilní Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:00
|
Florbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Liberecký kraj "K" - Středočeský kraj "K" |
VUT CESA Brno - dvojhala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:00
|
Florbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Karlovarský kraj"K" - Královéhradecký kraj"K" |
VUT CESA Brno - dvojhala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:00
|
Sportovní střelba
|
vzduchová pistole (VzPi 40) |
dorostenci |
Finále |
Brno - Výstaviště, pavilon H |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:00
|
Fotbal
|
turnaj družstev |
U14 - chlapci |
Jihočeský kraj - Karlovarský kraj |
FC Medlánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:00
|
Fotbal
|
turnaj družstev |
U14 - chlapci |
Liberecký kraj - Jihomoravský kraj |
SK Řečkovice |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:00
|
Stolní tenis
|
dvouhra |
starší dívky |
Skupina G |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina
|
|
15:01
|
Stolní tenis
|
dvouhra |
starší dívky |
Skupina H |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina
|
|
15:03
|
Stolní tenis
|
dvouhra |
starší žáci |
Skupina A |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina
|
|
15:04
|
Stolní tenis
|
dvouhra |
starší žáci |
Skupina B |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina
|
|
15:05
|
Stolní tenis
|
dvouhra |
starší žáci |
Skupina C |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina
|
|
15:06
|
Stolní tenis
|
dvouhra |
starší žáci |
Skupina D |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina
|
|
15:07
|
Stolní tenis
|
dvouhra |
starší žáci |
Skupina E |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina
|
|
15:08
|
Stolní tenis
|
dvouhra |
starší žáci |
Skupina F |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina
|
|
15:09
|
Stolní tenis
|
dvouhra |
starší žáci |
Skupina G |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina
|
|
15:11
|
Stolní tenis
|
dvouhra |
starší žáci |
Skupina H |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina
|
|
15:15
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Středočeský kraj - Hl. město Praha |
Hala Gymnázia Matyáše Lercha |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:15
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Ústecký kraj - Moravskoslezský kraj |
Dvojhala VUT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:15
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Kraj Vysočina - Pardubický kraj |
Basketbalová hala Rosnička |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:15
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Karlovarský kraj - Královehradecký kraj |
Dvojhala VUT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:45
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
turnaj dívky |
Jihočeský kraj - Kraj Vysočina |
Městská sportovní hala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:45
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
turnaj dívky |
Středočeský kraj - Pardubický kraj |
Městská sportovní hala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:45
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
turnaj dívky |
Jihomoravský kraj - Zlínský kraj |
Městská sportovní hala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:45
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
turnaj dívky |
Liberecký kraj - Moravskoslezský kraj |
Městská sportovní hala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:45
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
turnaj dívky |
Královéhradecký kraj - Karlovarský kraj |
Městská sportovní hala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:00
|
Florbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Ústecký kraj "G" - Jihočeský kraj "G" |
SH SportPoint Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:00
|
Florbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Středočeský kraj "G" - Liberecký kraj "G" |
Hala - Integrovaná střední škola automobilní Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:00
|
Florbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Moravskoslezský kraj "K" - Pardubický kraj "K" |
VUT CESA Brno - dvojhala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:00
|
Florbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Zlínský kraj"K" - Hlavní město Praha "K" |
VUT CESA Brno - dvojhala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:00
|
Baseball
|
turnaj družstev |
chlapci |
Královéhradecký kraj - Zlínský kraj |
Městský baseballový stadion |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:00
|
Baseball
|
turnaj družstev |
chlapci |
Ústecký kraj - Jihočeský kraj |
Baseballové hřiště Kraví Hora |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:15
|
Fotbal
|
turnaj družstev |
U14 - chlapci |
Olomoucký kraj - Hl. m. Praha |
TJ Start Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:15
|
Fotbal
|
turnaj družstev |
U14 - chlapci |
Ústecký kraj - Pardubický kraj |
FC Medlánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:15
|
Fotbal
|
turnaj družstev |
U14 - chlapci |
Plzeňský kraj - Moravskoslezský kraj |
SK Řečkovice |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:30
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Liberecký kraj - Jihomoravský kraj |
Hala Gymnázia Matyáše Lercha |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:30
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Plzeňský kraj - Olomoucký kraj |
Dvojhala VUT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:30
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Jihomoravský kraj - Moravskoslezský kraj |
Basketbalová hala Rosnička |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:30
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Zlínský kraj - Olomoucký kraj |
Dvojhala VUT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:38
|
Stolní tenis
|
smíšená čtyřhra |
mladší dívky a chlapci |
Waldhauser/Pařízková - volný los |
Atletický stadion a lesopark u Antrophosu |
Startovní listina
|
|
16:43
|
Stolní tenis
|
smíšená čtyřhra |
mladší dívky a chlapci |
Prázdný/Grundlová - Truněček/Sazimová |
Hala Univerzitní kampus MU |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:49
|
Stolní tenis
|
smíšená čtyřhra |
mladší dívky a chlapci |
Dobiáš/Pokorná - volný los |
Atletický stadion a lesopark u Antrophosu |
Startovní listina
|
|
17:00
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
turnaj dívky |
Kraj Vysočina - Středočeský kraj |
Městská sportovní hala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
17:00
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
turnaj dívky |
Jihočeský kraj - Jihomoravský kraj |
Městská sportovní hala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
17:00
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
turnaj dívky |
Královéhradecký kraj - Plzeňský kraj |
Městská sportovní hala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
17:00
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
turnaj dívky |
Moravskoslezský kraj - Ústecký kraj |
Městská sportovní hala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
17:00
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
turnaj dívky |
Karlovarský kraj - Hl. m. Praha |
Městská sportovní hala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
17:00
|
Florbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Jihomoravský kraj "G" - Moravskoslezský kraj "G" |
SH SportPoint Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
17:00
|
Florbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Hlavní město Praha "G" - Pardubický kraj "G" |
Hala - Integrovaná střední škola automobilní Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
17:00
|
Florbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Ústecký kraj "K" - Jihomoravský kraj"K" |
VUT CESA Brno - dvojhala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
17:00
|
Florbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Plzeňský kraj "K" - Olomoucký kraj "K" |
VUT CESA Brno - dvojhala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
17:00
|
Plavání
|
synchronizované plavání - duo |
dívky |
Finále |
Městský plavecký stadion Lužánky |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
17:30
|
Fotbal
|
turnaj družstev |
U14 - chlapci |
Kraj Vysočina - Středočeský kraj |
TJ Start Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
17:31
|
Stolní tenis
|
smíšená čtyřhra |
starší dívky a chlapci |
Štalzer/Vašendová - volný los |
Atletický stadion a lesopark u Antrophosu |
Startovní listina
|
|
17:45
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Kraj Vysočina - Královehradecký kraj |
Hala Gymnázia Matyáše Lercha |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
17:45
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Zlínský kraj - Karlovarský kraj |
Dvojhala VUT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
17:45
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Liberecký kraj - Jihočeský kraj |
Basketbalová hala Rosnička |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
17:45
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Ústecký kraj - Plzeňský kraj |
Dvojhala VUT |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
18:00
|
Florbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Karlovarský kraj "G" - Královéhradecký kraj "G" |
SH SportPoint Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
18:00
|
Florbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Olomoucký kraj "G" - Zlínský kraj "G" |
Hala - Integrovaná střední škola automobilní Brno |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
18:00
|
Florbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Liberecký kraj "K" - Kraj Vysočina "K" |
VUT CESA Brno - dvojhala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
18:00
|
Florbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Karlovarský kraj"K" - Jihočeský kraj "K" |
VUT CESA Brno - dvojhala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
18:00
|
Házená
|
turnaj družstev |
starší žákyně |
Jihomoravský kraj - Olomoucký kraj |
Hala SHC Maloměřice |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
18:30
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
turnaj chlapci |
Královéhradecký kraj - Jihočeský kraj |
Městská sportovní hala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
18:30
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
turnaj chlapci |
Karlovarský kraj - Středočeský kraj |
Městská sportovní hala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
18:30
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
turnaj chlapci |
Plzeňský kraj - Pardubický kraj |
Městská sportovní hala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
18:30
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
turnaj chlapci |
Kraj Vysočina - Jihomoravský kraj |
Městská sportovní hala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
18:30
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
turnaj chlapci |
Olomoucký kraj - Zlínský kraj |
Městská sportovní hala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
18:40
|
Házená
|
turnaj družstev |
starší žákyně |
Karlovarský kraj - Jihočeský kraj |
Hala SHC Maloměřice |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
19:20
|
Házená
|
turnaj družstev |
starší žákyně |
Moravskoslezský kraj - Ústecký kraj |
Hala SHC Maloměřice |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
20:00
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
turnaj chlapci |
Jihočeský kraj - Moravskoslezský kraj |
Městská sportovní hala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
20:00
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
turnaj chlapci |
Pardubický kraj - Karlovarský kraj |
Městská sportovní hala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
20:00
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
turnaj chlapci |
Ústecký kraj - Kraj Vysočina |
Městská sportovní hala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
20:00
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
turnaj chlapci |
Zlínský kraj - Hl. m. Praha |
Městská sportovní hala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
20:00
|
Volejbal
|
turnaj družstev |
turnaj chlapci |
Jihomoravský kraj - Liberecký kraj |
Městská sportovní hala |
Startovní listina,
Výsledky
|
|