Olympiáda dětí a mládeže 2023 – program a výsledky
Průběžné výsledky – Šachy, turnaj (starší chlapci)
Tabulky
09:00
09:15
Marek Janouš - Timofey Bokhnak
turnaj
starší chlapci
09:15
Jáchym Němec - Hong Quan Dan Werner
turnaj
starší chlapci
09:15
Šimon Lang - Bayarjavkhlan Delgerdalai
turnaj
starší chlapci
09:15
Karel Brožka - Ondřej Winter
turnaj
starší chlapci
09:15
Jan Souček - Matyáš Paseka
turnaj
starší chlapci
09:15
Filip Dolenský - Jakub Šimon Šimůnek
turnaj
starší chlapci
09:15
Vojtěch Tegda - Tadeáš Hladký
turnaj
starší chlapci
10:00
10:45
Dolenský Filip - Němec Jáchym
turnaj
starší chlapci
10:45
Delgerdalai Bayarjavkhlan - Souček Jan
turnaj
starší chlapci
10:45
Hladký Tadeáš - Brožka Karel
turnaj
starší chlapci
10:45
Bokhnak Timofey - Paseka Matyáš
turnaj
starší chlapci
10:45
Werner Hong Quan Dan - Janoušek Marek
turnaj
starší chlapci
10:45
Šimůnek Jakub Šimon - Lang Šimon
turnaj
starší chlapci
10:45
Winter Ondřej - Tegda Vojtěch
turnaj
starší chlapci
14:00
14:00
Němec Jáchym - Delgerdalai Bayarjavkhlan
turnaj
starší chlapci
14:00
Brožka Karek - Dolenský Filip
turnaj
starší chlapci
14:00
Janouš Marek - Hladký Tadeáš
turnaj
starší chlapci
14:00
Paseka Matyáš - Šimůnek Jakub Šimon
turnaj
starší chlapci
14:00
Souček Jan - Winter Ondřej
turnaj
starší chlapci
14:00
Lang Šimon - Bokhnak Timofey
turnaj
starší chlapci
14:00
Tegda Vojtěch - Werner Hong Quan Dan
turnaj
starší chlapci
15:00
15:30
Hladký Tadeáš - Němec Jáchym
turnaj
starší chlapci
15:30
Delgerdalai Bayarjavkhlan - Janouš Marek
turnaj
starší chlapci
15:30
Winter Ondřej - Dolenský Filip
turnaj
starší chlapci
15:30
Paseka Matyáš - Brožka Karek
turnaj
starší chlapci
15:30
Bokhnak Timofey - Šimůnek Jakub Šimon
turnaj
starší chlapci
15:30
Werner Hong Quan Dan - Souček Jan
turnaj
starší chlapci
15:30
Tegda Vojtěch - Lang Šimon
turnaj
starší chlapci
17:00
17:00
Němec Jáchym - Winter Ondřej
turnaj
starší chlapci
17:00
Bokhnak Timofey - Delgerdalai Bayarjavkhlan
turnaj
starší chlapci
17:00
Hladký Tadeáš - Paseka Matyáš
turnaj
starší chlapci
17:00
Brožka Karel - Janouš Marek
turnaj
starší chlapci
17:00
Dolenský Filip - Werner Hong Quan Dan
turnaj
starší chlapci
17:00
Šimůnek Jakub Šimon - Tegda Marek
turnaj
starší chlapci
17:00
Lang Šimon - Souček Jan
turnaj
starší chlapci